Super kvalita diskov, už viackrát som kupoval disky OZ a vždy budem. Asi vždy zostanem pri ľahučkom modeli Ultraleggera. V obchode mi vedeli erudovanie a ihneď odpovedať na moje otázky. Super. Ďakujem.

• Profesionálny prístup – precízne mi z vlastnej iniciatívy skontrolovali certifikát pre moje auto pre mnou vybrané disky, aby som nemal problémy s STK
    • Veľké skladové zasoby a možnosť si pozrieť disk aj pri vlastnom vozidle
    • Predajom to nekončí, firma poskytuje aj servis po viacerých rokoch čo máme v rodine overené

Tu máte pocit, že predajom to nekončí. Ľudia čo robia dlhodobý biznis a nie sú zameraní na jednorázový obchod. Overené dlhodobými skúsenosťami.

Fantastický prístup predajcu, nadupaný vedomosťami a perfektne poradil. Možnosť priložiť disky k autu na parkovisku pred predajňou je neoceniteľná pomoc, lebo pôvodne vybraté disky sa pri takejto skúške ukázali menej dizajnovo vhodné ako nakoniec vybraty iný model. Maximálna spokojnosť.

• kvalita služieb
    • odborný prístup
    • komunikácia obchodu

Odporúčam každému!!!

Ochota nekonečná.
    Časovo neobmedzený prístup k zákazníkovi. Dopodrobna vysvetlené všetky technické parametre.

• Skutočne osobný prístup
    • Bohatý výber diskov
    • Prehľadný eshop

• Perfektná komunikácia
    • Nadštandardná ochota riešiť naskladnenie a doručenie tovaru
    • Vysoká úroveň nasadenia pri riešení požiadaviek zákazníka
    • Komplexnosť ponúkaných služieb

Maximálna spokojnosť a perfektná skúsenosť s obchodom Disky.sk. Ďakujem za vyriešenie zložitej objednávky!

• Ochotný personál

Predajca ochotný poradiť a vysvetliť aké disky budú najlepšie pre auto.
    Doložené všetky potrebné papiere na zápis diskov do TP a vysvetlenie čo a kde na polícii vybaviť. Zápis diskov do TP prebehol bez problémov.

• - prehľadný e - shop
    • - rýchle a zrozumiteľné spracovanie objednávky
    • - vyhovujúce platobné podmienky
    • - tovar doručený na druhý deň

Celková spokojnosť.

Veľká spokojnosť.
    Dobrá komunikácia.

• Odbornosť
    • Ochota
    • Rýchlosť

Mimoriadna spokojnosť.

S majiteľom obchodu prebehla rýchla konzultácia ohľadne výberu diskov. Odborne poradil a vysvetlil všetky technické naležitosti. Ochotne pomohol aj s výberom pneumatík na zakúpene disky. Urcite odporúčam tento obchod.

• vyborny pristup pana Friedla, poradenstvo, ochota, vsetko ako ma byt
    • cena za disky

Od zaciatku do konca vyborna komunikacia, odpoved na vsetky otazky, dokonca ma pan Friedl presvedcil na sirsiu variantu diskov. Maximalna spokojnost, disky dodane presne v termine podla dohody, vsetko ako ma byt.

• Ľahký výber presne na auto
    • V detaile disku vidno viac fotografií disku na autách, z čoho si človek urobí lepší záver
    • Intuitívne filtrovanie pre zúženie výberu podľa mojich požiadaviek
    • Ústretový personál s príjemným vystupovaním

Z e-shopu mi ešte aj zavolali, aby overili správnosť môjho výberu podľa pár údajov z technického preukazu, aby všetko aj legislatívne sedelo. Oceňujem toto a aj príjemné vystupovanie a vedomosti pána na telefóne. Keďže som pri rozhodovaní ocenil fotografie kolies na autách, aj ja rád pošlem nejaké fotografie, o čo som bol požiadaný. Som rád, že som natrafil na takýto skvelý eshop!

• Super jednanie
    • Prehladny eshop s dobrymi filtrami
    • Vyhladanie diskov podla ECV - netreba nic viac a mamzoznam toho, co mi tam pasuje
    • Pan z eshopu vedel po telefone velmi dobre poradit, evidentne to nerobi ani rok, ani desat, ani patnast, ale urcite viac

Velmi dobra starostlivost o klienta aj po kupe diskov, pomohli mi zohnat stredove krytky aj na starsie disky ci poistne srouby a matice

• Výborná ponuka

Výborný odborný servis a poradenstvo

• Prehľadný a pekný e-shop s ľahkým výberom podľa auta.
    • Ako na stránke sľúbili, preverili podľa technického preukazu, že disky sú schválené presne na moje auto.
    • Všetky kolesá majú slovenské schválenie.
    • Profesionálny a veľmi milý prístup predajcu.

Po moje dobrej skúsenosti odporúčam ostatným zákazníkom. Mala som obavy, či sama zvládnem vybrať kolesá, ale bez problémov. Všetko ešte preverili a skontrolovali. Super!

• Rýchle jednanie
    • Pohodlie domova
    • Kvalita stránky
    • Výber

Som veľmi spokojný s celkovým príbehom od možnosti výberu až po doručenie. Mal som otázky k produktom a tie mi boli odborne, jasne a v krátkom čase vysvetlené. Určite odporúčam kamarátom a pre kvalitu aj známym z pretekárskej brandže. Ďakujem!

• rychle dodanie tovaru
    • dobre ceny
    • oficialny distirbutor OZ - ziadny problem zo zapisom diskov
    • ustretovy personal
    • profesionalny pristup
    • kvalita diskov OZ, nizka vaha, vysoka pevnost, krasna farba