výhoda, výborná komunikácia, rýchlosť spracovania objednávky a dodanie tovaru.

Najlepší výber. Veľmi ústretový, ochotný majiteľ.

V problematike diskov sa vôbec nevyznám, ale majiteľ firmy pán Friedl mi trpezlivo všetko povysvetľoval. Ďakujem za veľmi príjemný prístup a určite odporúčam všetkým.

• Super proklientský prístup a komunikácia.
    • Kontrola certifikátu, aby platili poistky.
    • Predajca mi trpezlivo vysvetlil výhody odlišných technických parametrov diskov.
    • Zadarmo som dostal podklady pre zapísanie diskov do technického preukazu.

Výnimočne ľudský a zároveň odborný prístup predajcu. Vrelo odporúčam.

• Prehľadný výber podľa auta
    • Možnosť zapísania nových diskov a pneumatík do technického preukazu

Skvelá, slušná a odborná komunikácia personálu.

• Super pristup a odborne vedomosti!
    • Vela diskov skladom, bolo z coho vyberat, aj ked som potreboval kupit hned.
    • Viac druhov bezpecnostnych matic na vyber tiez skladom.
    • Hned aj namontovane na auto vo vlastnom servise.

• Prehľadný konfigurátor
    • Široký výber
    • Veľa informácií a obrázkov, čo umožní lepšie sa rozhodnúť
    • Chválim najmä viac obrázkov diskov na rôznych autách, nie len obrázky disku, čo umožní lepšie vidieť, ako budú vyzerať na aute

Super skúsenosť. Ak je milý predajca, deň je hneď krajší. Pomohol mi dokonca naložiť disky do auta. Na požiadanie som dostal aj papiere na zapísanie nových rozmerov do technického preukazu. Montážny materiál som dostal zadarmo v cene disku, čo som pri predchádzajúcej kúpe nemal. Skrátka top, určite odporúčam.

• Osobný prístup, poradenstvo.

Oceňujem prehľadnú webstránku, odborné poradenstvo, rýchle dodanie, milá a ochotná obsluha na výdajnom mieste. Maximálna spokojnosť

• rychla a presna komunikacia
    • vyborne poradenstvo co sa na ktore auto hodi
    • velmi mily a priatelsky pristup
    • pan mne ako nefundovanej zene, co sa v diskoch nevyzna, trpezlivo vysvetlil, co sa technicky da a co nie, co sa k autu hodi a co nie
    • ziadnu nevyhodu som nepostrehla

• Veľké skladové zásoby
    • Dlhodobý servis počas celej životnosti produktu
    • Kvalita poskytnutých informácií
    • Kvalitný konfigurátor
    • Istota certifikovaného a kvalitného tovaru

• Hladal som kvalitne disky a podla recenzii mi vysla znacka OZ ako naj.
    • Potreboval som ich zapisat do TP a s papiermi of predajcu sa to lahko dalo.
    • Komunikacia predajcu bola prikladna.
    • Vybrane disky boli dokonca skladom v showroome v BA, kde ich bolo mozne hned nazivo vidiet, aj porovnat s inymi modelmi a aj hned zobrat. Nakoniec som sa rozhodol ich nechat v ich service aj obut.
    • Komplexne sluzby vratane obutia.

Urcite odporucam vsetkymi desiatimi!!!

Veľmi ochotný predajca podať všetky potrebné informácie pre rozhodnutie. Nabudúce určite zas!

• Prvotriedna kvalita, poradenstvo, ústretovosť
    • neviem či je to nevýhoda...snáď len tá cena

Kto chce OZ, musí si priplatiť. Kto hľadá image, dizajn, kvalitu - dostane to

• prehľadný konfigurátor
    • dostal som automaticky a zadarmo podklady na zapísanie do technického preukazu

• Komunikácia poradenstvo

• Odbornosť
    • Ochota poradiť
    • Skvelý prístup k zákazníkovi

Super kvalita diskov, už viackrát som kupoval disky OZ a vždy budem. Asi vždy zostanem pri ľahučkom modeli Ultraleggera. V obchode mi vedeli erudovanie a ihneď odpovedať na moje otázky. Super. Ďakujem.

• Profesionálny prístup – precízne mi z vlastnej iniciatívy skontrolovali certifikát pre moje auto pre mnou vybrané disky, aby som nemal problémy s STK
    • Veľké skladové zasoby a možnosť si pozrieť disk aj pri vlastnom vozidle
    • Predajom to nekončí, firma poskytuje aj servis po viacerých rokoch čo máme v rodine overené

Tu máte pocit, že predajom to nekončí. Ľudia čo robia dlhodobý biznis a nie sú zameraní na jednorázový obchod. Overené dlhodobými skúsenosťami.

Fantastický prístup predajcu, nadupaný vedomosťami a perfektne poradil. Možnosť priložiť disky k autu na parkovisku pred predajňou je neoceniteľná pomoc, lebo pôvodne vybraté disky sa pri takejto skúške ukázali menej dizajnovo vhodné ako nakoniec vybraty iný model. Maximálna spokojnosť.