Obiednala som dušu 12 na odrážadlo a hnet praskla

• Tovar obruč mi nevyhovoval, tak som ho chcela hned vratit. Pisala som mail, poslali mi instrukcie, kde ho mam poslať. Balik som poslala v original balení, zaplatila 13,- eur postovne. Tovar vratil z dovodu neznamej adresy a predrazil. Som maximálne vytočená.

• Nemám tovar

Už 6 dní od zaplatenia a tovar ešte nebol expedovany.

Nefungujú solárne lampy on

• Tovar som objenanala 26.7.
    27.7. mi bolo oznámené že tovar bol odovzdaný kuriérovi ale toto sa nikdy nestalo.
    Po kliknutí na linku s vygenerovaným číslom zásielky je tam ešte aj dňa 6.8. oznam
    “Zápisom do aplikácie bolo vygenerované podacie číslo, avšak do tejto chvíle neevidujeme fyzický podaj zásielky na pošte. Údaj o podaji zásielky sa na našej webovej stránke v časti „Sledovanie zásielok“ zobrazí až po jej fyzickom podaji.”
    DILEGO eviduje tovar ako stratený a odmieta mi vratit moje peniaze ktoré som za tovar zaplatila lebo vraj to stratil kuriér.
    Skratka mňa ako zákazníka držia v strede ich vojny a ja som jediná ktorá tu na to doplatila a bola obradnutá a vyše €100

• Ani po jedenástich dňoch tovar nedorazil...

Majú to v ponuke, ale ak im nepošlete peniaze hneď a chcete tovar zaplatiť dobierkou - teda až keď tovar bude doručený, tak Vám jednoducho oznámia, že objednaný tovar nemajú.
    Asi sú to tzv. "š m e j d i" - tak sa tomu v Čechách hovorí

• Tovar v poriadku
    • Dlhá doba doručenia aj 3 týždne
  • objednavka 4.12.2021 a do teraz nic neprislo !!! Nedoporucujem zavadzanie zákazníka.Nezaujem o zákazníka!!!!!!!!

• tovar prišiel nepoškodený
    • absencia platby kartou (iba bankový prevod), dlhá čakacia doba na potvrdenie platby a následné spracovanie objednávky
    • cena prepravy
    • spôsob prepravy
    • komunikácia so zákazníkom

Tovar mi ešte ani neprišiel a predajca mi poslal mail s požiadavkou hodnotiť ich obchod na všemožných portáloch, zdieľať ich FB stránku a preposlať email mojim známym. Zvoliť trochu iný spôsob komunikácie so zákazníkom - "Ak bol problém vyriešený alebo ani žiadny nenastal, radi by sme Vás poprosili o 100 % hodnotenie." - nie, ďakujem.

• Tovar nebol dodany, nekompletntná dodávka, mal byť 235 x75x109 cm

tovar došiel mierne poškodený

Kvalita výrobkov nezodpovedá výške ceny - sú nekvalitné

Objednávku ste mi potvrdili a potom ste mi oznámili, že objednaný bazén nemáte a dlhodobo nebudete mať.Zároveň ste sa opýtali, či chcem dodať plavák. Bez bazénu načo by mi bol????

Objednala som si 2 ks svetiel,ktore boli obratom zaplatene a na koniec mi boli dorucene len 1 ks.
    Rozdiel cca 11 eur mi este neboli vratene na ucet!!!!!

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• KATASTROFA!!!!!!!! NAJPRV NAPISU ZE TO PRIDE DO 3 PRACOVNYCH DNI A ZA TYZDEN MI POSLU MAIL, ZE ZRUSENA OBJEDNAVKA PRE NEDOSTATOK TOVARU?????? CISTY OTRAS A VDAKA VAM SOM SKLAMALA MOJE KRSNIATKO KTORE NA TO CAKALO. UZ NIKDY NIKDY NIKDY VIAC OD VA!!!!!!!

• Komunikácia žiadna
    • Neodpovedajú na maily
    • Číslo ktoré poslali neexistuje

Spravila som objednávku, poslali mi email kde bol kontakt v prípade zmeny objednávky. Chcela som zmeniť objednávku teda stolný futbal som chcela zmenit na väčší stolný futbal (samozrejme drahší) no na číslo sa nedalo dovolať. Poslala som email, na ktorý mi ani po 3 dňoch nik neodpísal. Napísala som druhý mail, znova nič. Už bolo pred Vianocami, tovar mi nestíhal isto prísť tak som sa rozhodla objednávku zrušiť čo je ťažké keď obchod nekomunikuje a neodpovedá. Nechala som im to v treťom maily. Na druhý deň mi prišiel email “výzva na zaplatenie objednávky”... už som sa len zasmiala a ignorovala tak ako dovtedy oni mňa.

• dlhá dodacia doba, bolo tesne pred Vianocami, zrušil som objednávku, lebo dostal by som ju po Vianociach. Mala odísť v pondelok, posielali ju až v piatok na konci týždňa.!!!