• neviem
    • lacný, ale nekvalitný tovar

lacný, ale nekvalitný tovar, číslovanie - veľkosti nesedia, zásielku som vrátila späť

ďakujeme za názor.
    Na našej stránke máme vyše 100 značiek od najlacnejších a dostupných značiek, cez drahšie až po tie najluxusnejšie za najvyššie ceny. Je na každom človeku, čo si vyberie :) Vy máte v objednávke produkt za 6.95 €, čo samozrejme nebude odpovedať kvalite niečoho za 60 € :)

V čom Vám prosím nesedelo číslovanie? Môžete nám napísať do emailu reakciu? Ďakujeme.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• tepláky sú obrovské, na zahodenie

ďakujeme za názor.

Vo Vašej objednávke máte tepláky značky GAP vo veľkosti XXL, pri ktorej sa predpokladá, že sú veľké, podľa toho sa takisto oblečenie značí :)

Pokiaľ si to tak želáte, môžete produkt samozrejme vyhodiť. Pokiaľ však nie, tak nie je problém tovar vrátiť či vymeniť. Tu na našej stránke: https://www.differenta.sk/returns/ si zákazník môže sám vytvoriť dokonca výmenu. Váš produkt stále máme v menších veľkostiach, takže to skutočne nie je žiadny problém. Cez Zásielkovňu máte výmenu zadarmo. Ale zrejme je jednoduchšie napísať zlú recenziu a tepláky vyhodiť :)

Ak si to rozmyslíte a budete si predsa len želať výmenu, tak si ju buď vytvorte sami alebo nás neváhajte kontaktovať a radi Vám s tým pomôžeme :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Na tu cenu mikiny... Je hrozne tenká, ani mi to neprišlo, že je to mikina, skôr tričko... Takže posledný nákup.

Dobrý deň, Janette,

ďakujeme Vám za názor. Je zaujímavé dokázať posúdiť eshop so stovkou značiek a s približne 1 miliónom produktov na základe jednej mikiny :)
    Podľa nás je na fotografii jasne vidieť, že sa jedná o tenkú mikinu.
    Samozrejme, že pokiaľ nie ste s tovarom spokojná, nie je žiadny problém ho vrátiť, v príbehu roka do 14 dní od prevzatia, objednávky vytvorené v decembri môžete vracať dokonca až do polovice januára :)

Krásny a trochu differenta deň praje Tím Differenta.sk

ak ste zvyknutý čakať hodiny u lekára v čakárni možte pokračovať v čakaní u tejto firmy

ďakujeme Vám za názor.
    Bohužiaľ vo Vašom prípade sa skutočne stalo, že expedovanie objednávky trvalo trochu dlhšie, za čo sa Vám opäť ospravedlňujeme. Na Váš email sme však reagovali okamžite a situáciu vyriešili. Tak ako sme písali v súkromnej správe, stala sa nejaká technická chyba a Vaša objednávka sa nám ukazovala ako expedovaná, aj keď v skutočnosti nebola. Bohužiaľ aj technika sa občas zmýli.
    Veríme tomu, že nabudúce to bude lepšie :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Farba produktu vôbec nieje taká ako je na obrázku fialová vôbec nieje bleducko fialová ale tmavá a amatanto je škaredo oranžová nie ako na obrázku jedine šťastie bolo že keď mi to prišlo domov a rozbalila som balík tak bola u mna susedka a tej sa tá škaredá páčila
    • jedine čo tiež povedala že farby na obrázku na maili a realita sú úplne odlišne pracuje tiež v office takze nikomu to neodporučí kupovať cez stránku

Dobrý deň, Tobi,

ďakujeme za názor. V objednávke ste mali produkty O bag Amaranto a Orchidea.
    Tak, ako názov Orchidea napovedá, jedná sa o fialový odtieň orchidey. Na obrázku nie je svetlučko fialová, ale normálne fialová a taká je aj v skutočnosti.
    Amaranto zas rozhodne a skutočne nie je oranžová. Jedná sa o tmavoružový / fuchsiový odtieň.
    Fotografie na stránke máme priamo od výrobcu, od O bag. Tieto fotografie dodáva všetkým odberateľom, my si ich skutočne nevymýšľame :)
    Je možné, že máte na počítači nastavenú úplne inú farebnosť, to všetko odtiene samozrejme ovplyvňuje, ale farby by mali čo najviac zodpovedať skutočnosti.

Pokiaľ nie ste s tovarom spokojná, nie je vôbec problém ho vrátiť :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

Absolútne neodporúčam, po tom čo mi prišla spodná bielizeň o 2 čísla väčšia a po reklamovaní tovaru som chcela preplatiť aj náklady na poštovné, tak to samozrejme odmietli
    Stanovisko pri reklamácii od predajcu bolo ,že takú veľkosť ani nepredávaju, čo prišla mne

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za reakciu. My však máme v mailovej konverzácii s Vami úplne iný variant než tu popisujete Vy. Tvrdili ste, že Vám prišla veľkosť 50, pričom ste si objednali veľkosť 46. Požiadali sme Vás teda o fotografie štítkov produktov, ktoré ste nám zaslali. Na týchto štítkoch bolo uvedené, že sa jedná o veľkosť XXXL, čiže 46. Vy ste sa s nami hádali, že číslo XXXL je 50, tak sme Vám poslali aj veľkostnú tabuľku, kde je jasne vidieť, že veľkosť XXXL je veľkosť 50.
    XS je 34
    S je 36
    M je 38
    L je 40
    XL je 42
    XXL je 44
    XXXL je 46.
    Napísali sme Vám však, že tovar môžete vrátiť, pokiaľ oň nemáte záujem, čo bol ústupok z našej strany, pretože spodnú bielizeň my ani väčšina eshopov nevymieňame ani neprijímame späť kvôli hygienickým pravidlám. Dokonca som do Vašej objednávky napísala, nech vrátia aj poštovné, ale že Vám to nemôžeme zaručiť, pretože o tom bude rozhodovať človek, ktorý má na starosti vratky a výmeny a nie zákaznícky servis. Vy ste na túto našu správu už ani nereagovali, ani ste nič neposlali, len ste nám udelili recenziu :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Tovar prišiel špinavý, s ľudskými vlasmi priamo na odeve. Kvalita odevu tiež nestála za veľa, i keď za to e-shop nemôže, hygienu by však dodržiavať mohli a neposielať vrátený tovar hneď ďalšiemu zákazníkovi.

Dobrý deň.

Ďakujeme za názor. Úplne s Vami súhlasíme, že tovar vrátený iným zákazníkom, by na sklade mali poriadne skontrolovať, očistiť a prebaliť do nových obalov. Veľmi sa ospravedlňujeme, že to nejaký nedbalý zamestnanec zrejme neurobili dostatočne starostlivo a tak zbytočne pokazil celý dojem. Snažíme sa na to však skutočne dávať veľký pozor a veríme tomu, že toto bol ojedinelý prípad a nabudúce budete 100 % spokojná :)

Krásny a trochu differenta deň želá tím Differenta.sk

• Dlha cakacia doba. Tovar ktory bol skladom, bol odoslany az po piatich dnoch od mojej objednavky, takze ani po tyzdni nemam este tovar doruceny.

Dobrý deň.

Ďakujeme za Váš názor. Objednali ste si však tovar od nášho partnera. Partnerský predaj znamená, že tovar nemáme na sklade my, ale náš partner, v tomto prípade firma Vuch, ktorá svoje produkty predáva skrz náš web. Nemôžeme teda objednávku ihneď odoslať, ale musíme počkať, kým k nám tovar zo skladov Vuch dorazí a až potom ho následne odošleme. Vy ste objednávku vytvorili dňa 25.10. večer o pol deviatej, objednávka bola odoslaná na 4. deň. Ospravedlňujeme sa, pokiaľ je to pre Vás neprimerane dlhá čakacia doba, deje sa tak však len v prípade 3 značiek, všetko ostatné, čiže takmer 100 ostatných značiek máme na sklady priamo my a odosielame ihneď.
    Veríme tomu, že nabudúce budete spokojná.

Krásny a trochu diferencia deň praje Tím Differenta.si

• Tovar mi bol zamenený. Objednala som zimnú obuv cislo 36,5. Dodaná mi bola malá topánka číslo 20. Formulár VRATKA sa nedá ani otvoriť,ten čo máte uverejnený na internete. Pani,ktorú som kontaktovala cez vašu internetovú adresu mi síce odpovedala,no následne mi poslala link na ten istý formulár,ktorý sa zase nedal otvoriť. Dúfam,ze dk 14 dní to vyriešime.

Dobrý deň, Inka,

ďakujeme Vám za názor.

Za dodanie nesprávnej veľkosti sa samozrejme ešte raz ospravedlňujeme.

Čo sa však týka Vratkového formulára, tak jednak ostatným zákazníkom funguje a jednak celá situácia prebiehala mierne odlišne, než opiususjete. Napísali sme Vám, že situáciu dáme preveriť na IT oddelenie, čo sa aj stalo. Testovali sme Vratkový formulár na počítači, mobile aj tablete, na Windows aj Apple a všade nám to normálne funguje. Preto sme Vám písali, že pokiaľ Vám to stále nejde, máte sa ozvať a my Vrtakový formulár ochotne vyplníme za Vás, ale potrebujeme od Vás IBAN, kam si želáte vrátiť peniaze. Na tento email ste 4 dni nereagovali, jediná reakcia bola táto recenzia, na čo sme Vás opäť my sami museli kontaktovať.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Nie velmi kvalitné výrobky za vysoké ceny....

Dobrý deň, Natália,

ďakujeme Vám za reakciu.

Nerozumieme však tomu, ako môžete ohodnotiť celý eshop s vyše 100 značkami a všetky jeho výrobky na základe jednej jedinej objednávky, ktorú ste u nás vytvorili a to na 2 obyčajné bavlnené tričká značky GAP, čo je celosvetovo známa značka a na kvalitu sa u nej nikto nesťažuje. Pokiaľ nie ste s tovarom spokojná, môžete ho samozrejme bez problémov vrátiť.
    Takisto Vaše hodnotenie vysokej ceny nás mierne zaráža, keďže vyššie spomínaná značka patrí medzi strednú cenovú triedu a na objednávku máte uplatnenú navyše 20 % zľavu.

Budeme vďační, keď nám pomôžete zlepšiť naše služby a konkrétne nás informujete o tom, čo na Vami objednanom tovare nebolo v poriadku a bolo nekvalitné.

• Dlha doba dodania

Dobrý deň, Gabča,

ďakujeme Vám za reakciu.

Mrzí nás však, že považujete za dlhé dodanie to, že keď si objednáte niečo vo štvrtok večer o desiatej a ešte sa jedná o partnerský predaj, ktorý nemáme priamo na sklade, tak Vám je to doručené v utorok, čiže 3. pracovný deň :)
    Veríme, že nabudúce to bude lepšie.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Kabát je pozmolkany a nezodpovedá cene!

Vadí mi. Vrátenie tovaru za moje náklady... Veeeelmi porozmýšľam ci si od nich ešte niečo objednám!

Dobrý deň, Žaneta,

ďakujeme za reakciu.
    Avšak nerozumieme úplne Vášmu názoru. Vo Vašom prípade sa jednalo a kvalitný a krásny dámsky kabát, ktorý je priamo vyrobený z materiálu, ktorý pripomína "ovečku", je teda samozrejme guličkavý a nie jemný, ale toto je skutočnosť, ktorá je zámerom výrobcu a takisto je jasne viditeľná na fotografiách. Pokiaľ chcete kabát s hladkého materiálu, musíte si pri kúpe takýto zvoliť a neobjednávať si taký, ktorý Vám nevyhovuje. Samozrejme pokiaľ by skutočne išlo o nejaké mechanické poškodenie, tak Vás nabudúce poprosím, aby ste sa obrátili na našu zákaznícku linku alebo emailovú adresu [email protected] a problém by sme určite vyriešili k Vašej spokojnosti.

To, že si vrátenie hradí zákazník sám, je štandardný postup, ktorý bol roky zaužívaný a nabúrali ho eshopoví giganti zo zahraničia, s ktorými je skutočne ťažké bojovať. Avšak v prípade maličkého eshopu ako je náš, nie je možné túto službu zaviesť, vrátenie "zadarmo" nie je zadarmo, ale platí ho Zásielkovni daný eshop. VÝMENU však ZADARMO máme a takisto pokiaľ by zákazník vracal tovar, ktorý je skutočne poškodený, ako píšete, tak poštovné preplácame. Je však potrebné obrátiť sa nás skrz email a nie heuréku. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetko dobré a veľa spokojnosti do budúcna.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Tovar prišiel poškodený.

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za reakciu. Avšak dovolíme si podotknúť, že toto tvrdenie ste nepodložili nijakými fotografiami, ani ničím iným. Len ste nám telefonicky oznámili, že tovar je v príšernom stave a poslali ste ho späť. Je samozrejme v poriadku, keď sa Vám niečo nepáči a vrátite to, v tejto chvíli však nemôžeme potvrdiť, že Vaše tvrdenie je oprávnené, pretože nemáme ani fotodokumentáciu a zatiaľ ani tovar naspäť na našich skladoch. Akonáhle sa tak stane, peniaze samozrejme vrátime ako bežne za vratku, a či sa skutočne jedná o "príšerný a poškodený tovar", ako ste nám tvrdili, posúdia naši pracovníci na sklade. Pokiaľ je tomu tak, samozrejme bude tovar stiahnutý z predaja, nedokážeme si však predstaviť, že by nám nejaký dodávateľ poslal tovar v takom hroznom stave, ako ste ho opísali Vy.
    Veríme, že problém je týmto vyriešený :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Objednala som si tenisky a už na ne čakám týždeň a stále neprišli.

Dobrý deň.

Tak ako sme Vám písali aj v súkromnej správe na mail, v prvom rade sa Vám skutočne veľmi ospravedlňujeme.
    Takisto sme Vám vysvetlili, že nastala na strane partnerského predaja akási technická skladová chyba a produkt, ktorý ste si objednali, už vôbec na sklade nemali, pričom túto informáciu sme sa dozvedeli v rovnakom čase ako Vy od nás.
    Ponúkli sme Vám kompenzáciu v podobe dodatočnej zľavy na čokoľvek.
    Naozaj nás táto výnimočná situácia veľmi mrzí a budeme sa snažiť vyriešiť to čo najpríjemnejšou cestou.
    Ďakujeme za vľúdnosť a pochopenie.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Na tovar čakám už týž deň.

Reakcia obchodu Differenta.sk

ďakujeme za spätnú väzbu.
    Skutočne rozumieme Vašej nespokojnosti a veľmi nás to mrzí. Ešte raz sa ospravedlňujeme tak, ako už v maili, kde sme Vám vysvetlili, že sa žiaľ stala technická chyba a Vaša objednávka sa nám neprepísala do systému. V tejto chvíli je už všetko vyriešené a veríme, že nabudúce sa nič takéto nebude opakovať.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Zial, predaj tovaru je sprostredkovany (partnersky predaj) je to tyzden, objednavka zatial dorucena nebola.. avsak kokunikacia obchodu super, na mail odpovedali obratom aj s vysvetlenim.

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za spätnú väzbu a za pochvalu našej komunikácie, vážime si to :)

Čo sa týka partnerského predaja, musíme uznať, že žiaľ to trvá trochu dlhšie v niektorých prípadoch, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Snažíme sa celý proces čo najviac urýchliť, bohužiaľ ho však nedokážeme ovplyvniť tak, ako objednávky priamo z nášho skladu. Partnerský predaj sa však týka len 3 značiek z celkových 97 značiek, ktoré ponúkame, takže je to minimum objednávok. Veríme tomu, že sa nám to podarí ešte zefektívniť a budete spokojná :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Tovar je nekvalitne ušitý, konkrétne vrecká a opasok je malý, musím si dať doplniť ešte dve dierky.

Dobrý deň, Drobček,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Podľa ID Vašej objednávky vidím, že ste si objednali veľkosť XL, takže aj rozmery opaska zodpovedajú samozrejme tejto veľkosti. Pokiaľ potrebujete opasok menší, máte užší pás, je potrebné vybrať si menšiu veľkosť :)

Kvalita materiálu sa samozrejme líši od značky a od jednotlivého kusu tovaru. Je samozrejmé, že šaty za 14 € nie sú totožné ako šaty za 50 €. Pokiaľ Vám tovar z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, pokojne ho môžete do 14 dní vrátiť a vrátime peniažky :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• zlavovy kupon ktory ponukaju sa neda aktivovat """

Reakcia obchodu Differenta.sk

hľadám Vás v konverzáciách na včerajšom chate a neviem Vás nájsť, mrzí ma to a ospravedlňujeme sa za problémy. Na maily však reagujeme ihneď a takisto na telefonáty, pokiaľ voláte v pracovnej dobe. Kód Vám pravdepodobne spadol do spamu. Avšak nie ste jediná, ktorej sa to občas stane bohužiaľ, vždy to vyriešime tak, že pokiaľ sa človek ozve, tak mu ten kód pošleme do mailu alebo SMS :)

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Ponúkané produkty (napr.kabelky) sú na internetovej stránke malo popísané , najviac mi chýbali údaje o rozmeroch kabelky. Okrem toho sa mi nepáčilo , že ponúkanú zľavu na tovar som si nemohla uplatniť, lebo som platila darčekovym poukazom.Nie je to fér pre zákazníkov ktorí majú darcekovu poukážku.

Dobrý deň, Milena,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Na dolaďovaní informácií ohľadom produktov neustále pracujeme, mrzí nás, že pri niektorých produktoch nie je uvedený dostatok informácií. Každopádne však nie je problém na čokoľvek sa nás opýtať prostredníctvom chatu, facebooku, emilu alebo po telefóne. Na každú otázku odpovedáme a tak by ste sa informácie, ktoré Vám chýbali, určite dozvedeli :)

Váš druhý problém dám na riešenie, určite budeme pracovať na vylepšení, aby sa do budúcna dal uplatniť zľavový kód a takisto Voucher. Ďakujeme za upozornenie :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Žiadna komunikacia, dlhe dodanie tovaru

Dobrý deň, Warmi,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Úprimne nevieme, kde ste vo Vašej objednávke videli chybu, avšak pokiaľ sa Vám doba doručovania nezdala v poriadku, mohli ste sa pokojne ozvať, či už mailom, telefonátom alebo na sociálnych sieťach a určite by s Vami ktokoľvek z nás komunikoval, takže nerozumieme hodnoteniu "žiadna komunikácia", keďže STE NÁS NIJAKO NEKONTAKTOVALI.

Veríme i dúfame však, že nabudúce to bude lepšie :)