• Bolo deklarovane ze odosielate no zatial balik nedosiel
    • Prezentujú tovar,ktorý nie je.

• Vyrobok z aliexpresu

• Prvá objednávka, platené vopred, tovar dodaný
    • Packeta
    • Obchod predáva tovar nie taký ako ponúka

Objednal som si Permanentný popisovač painty FMP-30 ZIG od značky KURETAKE, namiesto toho mi bol poslaný Permanentný popisovač painty FMP-30 značky KOFIX. Tento popisovač KOFIX je na báze alkoholu zatiaľ čo ZIG obsahuje xylen. V popise produktu je, že ide o značku KURETAKE ale nie je to tak, zbytočne vyhodené peniaze.

• časť zásielky chýbala

• Tovar stále nedorazil neodporúčam tento obchod nikomu

Reakcia obchodu Diamantové nástroje

Dobrý den, pane Glosík z Nižná Polianka.

Tovar jste objednal s nejlevnější přepravou v pondělí pozdě večer ( 20:02hod ) 4.11.
    Na druhý den bylo odesláno, stěžujte si Slovenské poště, která měla zásilku od 6.11.
    Podmínky slovenské pošty: doba dodanie cca 3-4 pracovné dni
    Zde sledovací číslo: ZB945911960SK
    Mimo to dnes doručují ( 11.10. )

Mějte se, tým DIMAPA

• Na stránke ponúkajú originäl, no doručie vám čínsku napodobeninu.

Dobrý den pane Remenik.
    Ano respirátory jsou bezesporu čínské, nikde to ani neuvádíme, že by měli být jiné.
    Jak může být napodobenina respirátoru FFP2/KN95, opravdu netuším.
    S pozdravem, tým DIMAPA s.r.o.

• kupil som vrtaky s SK platkami od 3 do 8mm. absolutny smejd!!!! 5mm pri trochu vrtani sa odsiepil v obycajnom zeleze a pri naostreni na profi bruske ostal cely platok materiali. proste vyhodene peniaze starosti. ze vraj vrtanie 65hrc...tak v sne.

Reakcia obchodu Diamantové nástroje

Děkujeme za recenzi. Odpověděl jste si sám, SK plátek je extrémě tvrdý a křehký. Vrtání obyčajneho železa pro takový vrták skutečně není, šlo by pouze ve sloupové vrtačce, ale je to zbytečné. Není ani broušen jako klasický vrták, má odledčovací výbrus na odvádění tepla a hlavně pro to ať nejde tak rychle do materiálu. Při broušení vám plátek odpadl, protože byl již předem vrták upálený.

Zkuste použít na to na co jsou určeny. S pozdravem, Pavlík Marek

Lupa má být pracovna citacia,nikde nezverejnujete kolko zvetsuje,takze som ju objednala pre babku zbytocne...po doručení zistila,ze zvetsuje iba dvojnasobne,co nestaci.Nazov Vašeho produktu je zavadzajuci a nezodpoveda skutečnosti, dopustili ste sa klamavej reklamy a nekalej obchodnej praktiky, v rozpore s pravom na ochranu spotrebitela.

Vážená paní,

Velmi nás mrzí, už to, že když přidáváte negativní recenzi, ani se nepodepíšete.
    Předem naší reakce bych rád uvedl pár skutečností – lupu jste objednávala přes náš Slovenský e-shop a zvolila platbu předem na účet dne 30.4. 22:56 Hned 2.5. po státním svátku jsme vám zaslali zálohovou fakturu přesně tak, jak měla být v měně EURO, což se Vám nelíbilo a chtěla jste fakturu v CZK a platit na český účet, v čemž Vám bylo během několika minut (7) vyhověno.
    Po připsání platby na náš účet jsme Vám lupu zaslali na adresu, kde jste si přála. Vše proběhlo až nadstandartně.
    Proto absolutně nechápeme útok na naše služby a sprosté obvinění e-shopu z nekalých praktik! Vaše jednání je podlé a zarážející už proto, že veřejně lžete, že nemáme o produktu zveřejněné informace o zvětšení, což kdybyste četla i popisky produktů víte.
    Je nám jasné, že jsou i lidé jako Vy, kteří nepřiznají sami svou chybu a raději obviní ostatní okolo sebe a budou se snažit je očernit, ale i díky absolutní většině recenzí a tisícům spokojených zákazníků víme, že je Vás takových jen hrstka.
    I přesto Věříme, že jste se pouze nevhodně vyjádřila.

Přejeme hezký den.

• 21.12.2017 som si objednala Tovar a v ten isty den som ho aj uhradila. Tovar neprichadzal ani medzi sviatkami, ani po nich. Kontaktovala som predajcu, ten povedal, ze medzi sviatkami neboli v praci a ze tovar mi urcite dorazi. Nechodil ani nasledujuce dni, tak som opat volala. Dostala som odpoved, ze toho maju vela. Ziadala som stornovat nakup, v com mi aj vyhoveli. Dosla mi notifikacia, ale ziadne peniaze. Volala som odvtedy dvakrat, vraj peniaze posielaju v piatok, ale odvtedy uz ubehol viac ako tyzden a peniaze nemam. Urcite nekupujte cez tento eshop.

• Dodacia lehota bola veľmi dlha
    • Tovar mi prišiel keď som ho uz nepotrebovala

Nespokojnost

Vážená paní Miklášová,

ako na hlavných stránkach tak na emaily bolo uvedené, že má celý team eshopu dovolenku, preto sme Vám nemohli zaslať tovar ihned.
    Všetkým se posielali emaily, s informaciami o termíne odoslania. Stačilo napísať, že tovar už nepotrebujete a zrušiť objednávku. Ďalšou možnosťou mohlo byť odmietnutie prevzatia a tovar by se vrátil spať.

Neviem čoho ste chcela dosiahnuť....? Vaše negatívne ohodnotenie nemá adekvátny dovod.

Pekný deň, s pozdravom
    Team Diamantových Nástrojů

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• dodaný tovar nezodpovedal technickými parametrami objednanému produktu z e-shopu, čím sa výrazne obmedzilo jeho prípadné používanie - predajca o rozpore nekomunikoval...

• Poslali mi niečo iné ako som si neobjednal.

• Ziadna komunikáci so zakaznikom . Odoslal som 2 x email a ani na jeden mi nebolo odpovedané ....Zavazadnie zakaznika .....Nesprávna informácie pri produktoch

Nakup tu je ako macka vo vreci . Neviete co Vám príde.
    -------------------------------------
    25. 7. 2016
    Dobrý deň .
    Prišli mi 3 x email o potvrdení objednávky. Nie to čo som sa Vás pýtal .
    Najprv si overte čo ste mi poslali a potom sa môžeme ďalej debatiť .
    Objednal som si sadu diamantových frézok ktoré mali pasovať do 3mm klieštiny ak sa namýlim .
    Do 3 klieštiny nepasujú . Poslali ste mi náhradnú klieštinu v balení na ten tip frézok . Ale skúste si to za každým vymeniť.
    Bolo by dobré keby bol zákazník vopred upozornený čo kupuje.
    A rýchla odozva na zákazníka nie je žiadny nadštandart . To je povinnosť predávajúceho ak si chce získať a udržať zákazníka.
    Ja nikoho nenapadám. Pýtali sa na môj názor tak som ho tam napísal ako to bolo .

Reakcia obchodu Diamantové nástroje

Já mám ověřeno a připraveno poslat k Vám na vedení. Maximálně jsem Vám vycházel vstříc a ihned odpovídal. I volat jsem se pokoušel a marně. Zkontrolujte si prosím poštu.
    Posílali jsme emaily, k odpovědím v pátek 12.7.13:10hod. dále 18.7. 9.37 hod, dále úterý 19.7. 13.54hod od Marek Pavlík. Dále ve středu 20.7. od p. Beránek
    Informativní maily o stavu objednávky odešli
    Piatok 15. júl 2016 10:47:27 Objednávka se vyřizuje+Automatické emaily
    Piatok 15. júl 2016 10:47:31 Objednávka vyřízená+Automatické emaily
    Piatok 15. júl 2016 10:47:40 UPS+Automatické emaily

Vážený pán Tomáš Turňa z Bánské Bystrice,
    maily jste nám posílal 3x. Poprvé jste dostal odpověď za 57minut, na druhý email z pátku jste dostal odpověď v pondělí 9.00 a na poslení za 2hodiny a 16 min téhož dne.
    Bohužel nic z toho co jste napsal se nezakládá na pravdě...... Moc dobře to víte.
    Dále bych Vás rád upozornil že jsme měli dovolené a Tak rychlá odezva na maily a odeslání zboží je nadstandart.
    Vám ale evidentně bude vadit zcela vše.

Nám jste ani nedal možnost a napadáte nás. Děkuji

S pozdravem,
    Marek Pavlík

• objednala som si tovar 26.2.14 a do dnes neviem kde sa nachadza tovar, či to bude vybavené, či mám nadalej čakať. od objednania prešlo 14 dní.

• tovar bol zaslaný zle prišlo čo som si neobjednal vrtacie diamantové korunky