• Zakupila som hraciu hrazdu. Po tyzdni skratovala a prestala hrat. Zadrhavala sa hudba aj zvuky. V popise je pisane ze sa da nahravat hudba do hracej casti nefungovalo to od zakupenia a mikrofon bol nepouzitelny.

• Neskoré dodanie

Produkt svietil skladom. Algoritmus na výpočet dodania ukazoval výsledný dátum dodania včas, dokonca 2 dni vopred. Prišiel síce oznam o neskoršom dodaní, ale dva dni po odoslaní a zaplatení objednávky.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Prvá komunikácia s obchodom ohľadne vrátenia tovaru bola OK... No následne už ndzdvíhali telefón a ani tovar nezdvíhali.

Vrátila som tovar, ktorý bol malý, namiesto toho tovaru sme sa dohodli na výmene za iný tovar v danej cene, no tovar mi doteraz nedošiel a to sú už 2 týždne, čo sme sa dohodli na výmene tovaru.Opätovne som volala, ale už mi nezdvíhali telefón.

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Dolhyová, tovar ktorý ste posielali na výmenu za iný tovar sme obdržali
    až po dvoch týždňoch od dohody za výmenu za iný tovar a to v stredu 10.2. Hneď na druhý deň sme odoslali balík s vymeneným tovarom. Balík máte uložený na pošte a do dnešného dňa nevyzdvihutý. Každý telefonát zdvihneme, alebo zavoláme naspäť pokiaľ v tom čase máme iný hovor. Naposledy sme spolu volali v deň, keď nám prišiel od vás balík a dohodli sme sa na zaslaní vami vybratého iného tovaru. Hodnota vymeneného tovaru bola vyššia, no zaslali sme ho bez doplatku. Verte že sa snažíme každému zákazníkovi maximálne vyhovieť. Prajeme všetko dobré.

• Pokud není obchod ze Slovenska zajistit doručení do ČR, pak nechápu proč mi vaše nabídka vyskočila na stránkách seznam.cz

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Kolařiková, na stránke máme uvedené podmienky zasielania do zahraničia. Po vytvorení objednávky, zákazníka informujeme o výške sumy poštovného kuriérom. Do českej republiky to činí 15€, čo prevažovalo hodnotu tovaru. Na mail ste neodpovedali či máte o tovar s výškou poštovného za kuriéra záujem, preto sme objednávku stornovali. Čo sa týka našej stránky ktorá vám vyskočila na stránkach seznam.cz to je otázka na seznam.cz nakoľko my sme ich nežiadali a ani iným spôsobom neoslovili aby zobrazovali našu stránku. Prajeme všetko dobré.

• Objednala som si 8 ks balíčkov gumičiek. V zasielke bolo len 7 ks. No platba bola vystavená na 8 ks.

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Mesárošová, veľmi nás mrzí, že vám chybali v balíku gumičky. Škoda že ste sa nám neozvali a túto informáciu sa musíme dozvedieť vašou zlou recenziou. Verte nám, že nie je v našom záujme zákazníkovi zaslať tovar v inom počte ako má objednané, ani keď sa jedná o gumičky v hodnote 62 centov. Musela sa stať chyba pri balení , za čo sa ospravedlňujeme. Hneď vám ich doposielame a prajeme všetko dobré.

• Komunikácia

10dni čakám na tovar...

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Mištinová. Objednávku v našom detskom e-shope ste si vytvárali dňa 23.7. Hneď na druhý deň 24.7. bola vaša objednávka vybavená o čom sme vás informovali mailom. Ako dopravu ste si zvolili slovenskú poštu. Balík ste si do dnešného dňa nevyzdvihli a máte ho uložený na pošte. Pravdepodobne ste neboli.doma keď sa vám ho pošta snažila doručiť a určite ste museli dostať oznámenie o uložení zásielky. Posielame číslo balíka RF305004166SK. Prajeme všetko dobré a pekný deň.

Uvedené veľkosti vôbec nesedia 62 je menšia taká 56

Nespokojnosť s opracovaním tovaru. Všetko Poľske vyrobky.

Hah objednavku mi neboli ochotny doručiť len lreto že som nenapisala do objednavky čislo najhorsi obchod cez aky som si kedy objednavala bože velmi nespokojna som

• Stránka je prehľadná, väčšina tovaru je uvedena skladom, veľký vyber

Tovar mi zatiaľ nedorazil, stale čakám, tovar skladom na sklade nebol, aktualizácia systému je nedostatočná a teda aj pomýli zákazníka.nemozem porovnať s inými eshopmi, takéto dlhé dodanie sa mi stalo prvý krát cez tento obchod... a nie som si istá či mi tovar vôbec príde, aj keď ho mam uz uhradeny ...

• Bohužial mi v balíku chýbalo Dojčenská sada - rukavičky s topánočkami HVEZDICKY PRÚŽOK. Neriešila som to lebo to stalo malo.

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Ostadnická, hneď ako ste si u nás vytvorili objednávku, sme vám mailom písali že je nám veľmi ľúto, ale sadu rukavičky s ponožkami už nemáme skladom. Poslali sme vám zároveň link či by sa vám nezapáčili iné, no na mail ste nereagovali. Pri expedovanî tovaru sme na faktúre tento chýbajúci tovar odstránili a samozrejme znížili celú dobierku o túto sumu. pôvodne ste mali dobierku za 18,24€, no po odstránení chýbajúceho tovaru sme vám tovar zaslali za 15,71€ kde sme vám odrátali sumu 2,53€. Faktúru ste mali priloženú v balíčku. Neprávom nás obviňujete a poškodzujete naše meno, nakoľko sme sa vám vopred ospravedlnili že daný tovar nemáme, poslali sme vám na výber z iných druhov tovaru a samozrejme keď ste nám neodpísali, tak sme vám dobierku a tento chýbajúci tovar znížili.

• čakanie na tovar 2 týždne, "dodanie" slovenskou poštou do 3 prac. dní, samozrejme tovar neprišiel, tak mi napísali že zásielka ma čaká na pošte, poštár tu vôbec nebol, ani nenechal lístok v schránke, načo si platím 2,49 za doručenie keď si pre to musím ísť sama

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Hartmannová. Objednávku ste si v našom eshope vytvorili dňa 28.3.2018. Expedovaná bola 4.4.2018 čiže na 4 pracovný deň. Zvolili ste si dopravu poštou. Odo dňa odoslania poštou je za zásielku zodpovedá pošta. Ochotne po dopyte kde sa nachádza vaša zásielka sme vám obratom zaslali číslo zásielky. To, že vám ju pošta nedoručila a ani nenechala oznámenie skutočne nemôžeme. Treba sa sťažovať na pošte. Neoprávnene nás obviňujete a poškodzujete naše meno.

Tovar mi nebol doručeny,takze hodnotiť nemozem nic iné ako potvrdenie objednávky ktoré bolo síce rýchle ale tovaru som sa nedočkala.

Reakcia obchodu Detský Eshop

Dobrý deň pani Vyletelová. Tovar ste si u nás objednávali 18.7.2017. Dňa 21.7.2017 sme vám ho zaslali na dobierku o čom sme vás informovali mailom. Zásielku máte od 24.7.2017 uloženú na pošte a do dnešného dňa ste si ju neprevzali. Do podacieho hárku sme uviedli aj vaše telefónne číslo, takže vám musela prísť aj sms správa z pošty. Veľmi nás mrzí, že ste na nás napísali túto recenziu a nekontaktovali v 1.rade nás. Vaše podacie číslo balíka pre uľahčenie vyzdvihnutia zásielky je DA011225203SK.

• nízka cena
    • žiadna odozva, komunikacia po objednaní tovaru
    • Tovar som sice objednala a doteraz mi nebol DORUCENY!

Tovar mi nebol dodany, takze sklamanie. Ani mi nedali informaciu, ze preco objednany tovar zatial neprisiel, ktory mali skladom.

• Veľmi zlá komunikácia čo sa týka vrátenia tovaru. Tovar som vrátila pred 3 týždňami, doteraz si nevybrali balík na pošte, takže moja reklamácia je stále nevybavená.

Ja som nebola spokojná s tovarom ktorý mi poslali, vyzeral úplne inak na obrázku a inak keď na živo. Preto som ho aj vrátila, a už tri týždne čakám na vybavenie reklamácie. Som nespokojná.