• Rychle dodanie a seriozny pristup.
    • Źiadne

• Cena a skladova dostupnost
    • nemá

odporúčam

• Prehľadnosť, široký sortiment
    • Dlhé čakanie na tovar, aj keď je skladom, nepresné informácie o dodani aj pri telefonickom dohovore

Neviem, podľa toho kedy a či tovar dorazí

• Veľmi dobrá komunikácia, rýchlosť

Majú vynikajúce ceny
    Odporúčam

• Nedorucili mi tovar ani nevratili peniaze

Nikdy viac

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

Dobrý deň, peniaze za tovar sú vrátené vždy do 14 dní. Výzvu na platbu vopred, posielame až keď máme potvrdené že tovar je dostupný u distribútora a vieme ho zákazníkovi zabezpečiť. ID Vašej objednávky som preverila a zvolili ste platbu na dobierku (platba až pri doručení tovaru, priamo kuriérovi), takže by sme Vám nemali čo vrátiť naspäť v prípade nedoručenia tovaru. Vašu objednávku si pamätám kedže sme sa s Vami chceli telefonicky spojiť na nedostupné číslo, jednalo sa z Vašej strany o fiktívnu objednávku v sume takmer 7000 Eur. Je smutné, že existujú ľudia alebo konkurenčné firmy ktoré chcú takýmto nekalým spôsobom poškodiť konkurenciu. Máme našťastie dostatok spokojných zákazníkov, takže sme presvedčený, že recenzie Vášho typu nám neuškodia. Ďakujem

• prehľadnosť a rýchlu komunikáciu

Zvladtne ze fakturu posielaju zvlast..ale nevadi ;-)

• Výhodná cena, dodanie kuriérom zdarma
    • Nenašla som žiadne

• Prehladnost dobré ceny Komunikácia je dobrá informovali ma o všetkom čo je s objednávkou
    • nemá slabiny

Určite budem odporúčat dalej

Dodacia doba je dlhá a nieje na to vopred upozornený zákazník

• Dodacia lehota!!!

• Tovar ktorý mal uvedenú dobu dodania 3-5 dní bol v skutočnosti na objednávku (4-6týždňov)
    • Keby sa sama neozvem mailom čakáme asi dodnes....

• serióznosť

pýtajte sa a odpovedia vám, vyjdú v ústrety dodávkou a kvalitný tovar

V porovnaní s inými internetovými obchodmi s mnou požadovaným tovarom, bol tento cenovo najvýhodnejší a taktiež doprava a doba dodania sú výhodné. Obchod odporučím svojim známym ako spoľahlivý a výhodný.

• Tovar ktorý majú napísaný expedíciu do 24h neboli schopný dodať ani za 10 dni. Typicky slovensky e-shop. Všetko je skladom po objednaní nie sú schopný dodať tovar ani za týždeň. Tu som nakupoval prvý a posledný krát.

Račej skúsiť iný e-shop