• nic vazne

v pohode obchod, bez problemov

• Cena spoľahlivý prepravca aj komunikácia bola výborná
    • neviem o žiadnych

bola som veľmi spokojná na dlhšiu dodaciu dobu som bola upozornená vzhľadom na sviatky úplne pochopiteľné.velmi sa teším z kociarika všetko prebehlo ako malo odporúčam každému

• dlhá doba dodania

• Super komunikácia, ochota pomôcť a pekný tovar

Všetkým vrelo odporúčam, jeden z mála obchodov kde sa stretnete s takou ochotou vyhovieť a poradiť.

• ceny
    • zlava pri platbe vopred

• Pekný výber kočíkov, zľava

Obchod vrelo odporúčam každému

• dobra cena
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Dopravna sluzba. Pani ani nevedela, ze su to 2 baliky. Nebyt manzela, ktory sa jej doslova prehrabal v aute.

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

Dobrý deň, žiaľ za zamestnancov prepravnej spoločnosti UPS nezodpovedáme, sťažnosti na doručovateľov sú však minimálne, treba brať do úvahy že pre prepravné spoločnosti pracujú kuriéri ako živnostníci nie ako zamestnanci. Takže ak by sme aj nahradili spoločnosť UPS inou kuriérskou spoločnosťou nikde nie je napísané že tovar budú doručovať zodpovedný ľudia. Taktiež v tomto predvianočnom období si kuriérske spoločnosti najímajú na doručovanie rôznych brigádnikov na výpomoc takže to potom pri doručovaní môže dopadnúť aj takto. V tomto prípade by som sťažnosť smeroval skôr na spoločnosť UPS, kedže my nemáme vplyv na to akých ľudí budú zamestnávať a ako ich treba vyškoliť. Za pochopenie ďakujem. Špiriak

Rychle je tu len dodanie tovaru, ktorym sa starostlivost o zakaznika aj konci. Za dva mesiace mi nedokazali pomoct s problemom.

dobry

• prehladnost ,kvalita
    • nemá

som velmi spokojná s nákupom

• rýchle dodanie tovaru
    • prijateľné ceny, aj ceny za poštovné
    • - chýbal návod v slovenskom
    • českom) jazyku

zo vsetkym som bola spokojna

• Objednala som si kočiar,prišiel mi do týždňa
    • Bol problém s tým,že nemali farbu,ktorú som objednala,ale hneď mi to dali vedieť a vyriešili sme to

Som veľmi spokojná s objednávkou,určite budem stránku odporúčať

• Super komunikácia

Odporúčam

• komunikacia
    • serioznosť

objednavku mi zrušil a ako dôvod dali že na zaklade predošlej komunikacie pritom vôbec somnou nekomunikovali

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

Pani Martina Orlando, ak je to vôbec Vaše skutočné meno. Nerozumiem ako môže niekoho baviť vytvárať si fiktívne objednávky a následne dávať negatívne recenzie. Vaše objednváky za 2000 Eur pri ktorých ste zvolili formu platby prevodom na účet sme ani nemohli zrealizovať kedže ste do dnešného dňa platbu nerealizovali a ani ste nezdvihli mobilný telefón po našom opakovanom pokuse skontaktovať sa s Vami. Na základe toho bola objednávka stornovaná. Pokiaľ máte seriózny záujem o objednávky, môžete nás kedykoľvek telefonicky kontaktovať, uhradiť platbu za ojednaný tovar a Vašu objednávku vybavíme. S pozdravom Špiriak