• -žiadne
    • - iný dodaný tovar, aký som si vybrala
    • - zlá komunikácia
    • - neochota zo strany predavajúceho
    • - po kontakte s predavajúcím si zmenil a doplnil webovu stránku a ponúka dva rôzne šmýkalky pod jedným názvom a výrobcom

- nikdy viac !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Váš názor na zakúpený tovar nás skutočne mrzí. Tovar, ktorý ste si objednali ste si objednávali na základe reálnych fotografii produktu. Pokiaľ sa napriek tomu nezhodoval s Vašou predstavou, máte možnosť vrátiť nám ho do 14 dní bez uvedenia dôvodu a peniaze vám obratom vrátime na Váš účet. Napriek tomu ďakujeme za Vašu objednávku aj reakciu.

• nekontrolujete výrobky a mne sa stalo že tovar nebol kompletne funkčný

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Za prípadný problém sa ospravedlňujeme. Výrobky, ktoré predávame sú originál balené od výrobcu. V prípade nekompletného alebo nefunkčného výrobku, je potrebné informovať nás čo najskôr, aby sme vedeli problém vyriešiť.

• Objednal som si modru smykacku a prisla mi zelena...

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Ospravedlňujeme sa chybu. Šmýkačku Vám na naše náklady vymeníme, prípadne Vám vieme ponúknuť zľavu.

• Miesto modrej mi přišla červená šmykalka.

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

V prípade, že nastala chyba z našej strany pri dodaní tovaru, tovar Vám radi a rýchlo vymeníme a to na naše náklady. Avšak pokiaľ nás nekontaktujte a teda o probléme nemáme žiadnu informáciu, ako to bolo v tomto prípade, ťažko môžeme na vzniknutú situáciu reagovať. Napriek tomu dúfame, že naše služby v budúcnosti ešte využijete a ďakujeme za objednávku.

• na stranke ponuka tovar ktory nevie zabespecit

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Tovar sme už bohužiaľ nemali skladom o čom sme Vás ihneď informovali email. Dúfame, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

• Moznost dostat nieco, co nevidim v obchode
    • Komunikacia so zakaznikom, nereaguju na reklamacne fotografie, ktore som posielal v pondelok mailom na [email protected]

Napohlad prijemne posobiaci, ale dany tovar obsahoval prilis strohy navod, podla ktoreho sa produkt nedal zostavit (kratka siet), nizka kvalita (prasknute krycie povlaky na stojky vo svoch, kaziace sa zapadky na okruzi (2ks), parajuca sa krycia podlozka na pruziny... Dufam, ze sa obchod postavi k nasej reklamacii ferovo, podla pravidiel.

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Bohužiaľ, v tomto prípade sa jednalo o výrobnú vadu produktu, za ktorú zodpovedá výrobca, keďže tovar, ktorý predávame je v originálnom balení. Tovar, ktorý nebol dodaný v potrebnej kvalite sme Vám zaslali už na druhý deň po obdržaní informácie o probléme z Vašej strany. Dúfame, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

• dostupnosť na internete
    • nedostatok skladovych zásob

k tomuto obchodu som sa dostal cez Google,
    zarazilo ma,že maju nedostatok tovaru na sklade aj ked maju celoslovenskú posobnost

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

Tovar sme už bohužiaľ nemali skladom o čom sme Vás ihneď informovali. Dúfame, že naše služby využijete aj v budúcnosti.

Obchod je absolútne v poriadku. Nákup prebehol bez najmenších problémov.
    Ľutujem, že neponúka možnosť nákupu systému bez dreva, tj. kupujúci by si nakúpil len nedrevené diely a rezivo by si zabezpečil sám.

Na krabici je jasne napísané, aké diely a koľko ich človek potrebuje, aby to poskladal

Reakcia obchodu detiazahrada.sk

V našom internetovom obchode predávame iba tovar, ktorý je uvedený v ponuke produktov. Dúfame, že naše služby využijete aj v budúcnosti.