Straašne dlhé čakanie na odpoveď z obchodu. Telefonne čísla nefungujú, nedalo sa dovolať na žiadnu z uvedených liniek. Veľmi obtiažna komunikácia.

Veľmi zlá komunikácia obchodu so zákazníkom. Tovar nemali na sklade a k dôvodu som sa musel dopátrať sám, bez toho aby mi to oznámili oni. A k mailu, ktorým som žiadal o návrat peňazí sa 3 dni nevyjadrili a peniaze, ktoré mi mali prísť obratom mi ešte neprišli. :)

Nedodržali lehotu dodania, telefonický kontakt uvedený na stránke nefunkčný , na mejlovú komunikáciu a mejlovú reklamáciu neodpovedali, dostali ma do situácie, kedy som po vyše týždni nevedela, či tovar dôjde a v akom stave je zásielka. Preto som musela riešiť zrýchlene objednávku u iného dodávateľa, ktorý mi promptne tovar zabalil a informoval ma o termíne aj čísle odoslanej zásielky a na to sa mi ozval Kurier, že ta prvá objednávka je na ceste! Tak budem mat teraz značkové dáždniky nie najlacnejšie pre manžela dva!!!

bol mi zaslany iny tovar,ako som si objednala a telefonne cislo je nedostupne

Tovar mi sice dosiel v poriadku - ale suma dobierky nesedi s fakturou a nemozem nakup riadne zuctovat - nakolko je to nakup na firmu.. Neviem sa tam dovolat - cislo je nedostupne a na e-mail nikto nereaguje... Cakam ne riesenie situacie!!

Tovar mi nebol dodany, telefon maju vypnuty. Komunikacia so zakaznikom na bode mrazu. Prvy a posledny nakup v tomto eshope. Ak by to bolo mozne nedal by som im ani tu pol hviezdicku lebo si ju nezasluzia.

• Krásny tovar
    • Prehľadnosť stránky
    • Nekomunikovanie zo strany predajcu
    • Nedoručenie tovaru ani do 10 pracovných dni
    • Žiadne info ohľadom objednávky a dodacej lehoty okrem mailu o potvrdení objednávky

Nie som si istá či mi vôbec tovar niekedy príde, pretože píšem maily a nikto mi na je neodpovedá, neviem ani kde je a či je moja zásielka vôbec na ceste, nakoľko odkaz na ňu tiež neexistuje....
    Rozumiem, že všetko má svoj čas a objednávka aj nejaký čas trvá kým sa vybaví, ale aby som ani po dvoch týždňoch nedostala tovar a ani odpovede na maily, sa mi zdá trosku zle ak nie aj podozrivé....
    Trosku som sklamaná, pretože to mal byt darček

Reakcia obchodu Dazdniky-Slnecniky.sk

bohužel tovar Dooorman Bugatti je kompletně vyprodán. Dodavatel každý den slibuje dodání, ale tovar nedodal.
    Jedná se o ojedinělou situaci.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Dazdniky-Slnecniky.sk

• ?
    • Komunikácia so zákazníkom.

Čakám 3 týždne na slnečník ... a nikto ma neinformuje prečo ...

tovar som zaslal spet,peniaze mi neboli vratené.obchod dalej nekomunikuje.

Reakcia obchodu Dazdniky-Slnecniky.sk

peníze jsou vráceny jakmile tovar převezmeme a zkontrolujeme.
    Peníze byly vráceny na Váš účet.

Dazdniky-Slnecniky.sk

Tak ako väčšina eshopov ponúkajú všetko akože skladom a v skutočnosti nemajú nič. Výhovorka nie je u externého dodávateľa.

Vážený pane L,

vybral jste slunečník z loňské kolekce, kde byly opravu pouze poslední kusy. Omluvili jsme se Vám, slunečník Monsun již není možné nikde zakoupit.

Dle jednoho slnečníka poznáte že nemáme nič? Ostatní zákazníci byli spokojeni.

Tým Dazdniky-slnecniky.sk

Slnečník uvedený na stránke mal v popise uvedený kĺb, preto som ho objednal. Prišiel však v prevedení bez kĺbu. Na otázku pre vysvetlenie zatiaľ žiadna reakcia.