• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Dva týždne od objednania. Tovar nedorazil, sledovanie zásielky 0b.komunikácia, okrem automatického mailu 0b.

• Nevedia tovar dodat asi je este v čine

Zavádzanie doby dodania - na eShope píšete dostupný do 1-2 pracovných dní, prešli 4 dni a nič, keby som sa nespytoval ani len info o tom, že to, čo uvádzate ako dostupné je nedostupné. Mali by ste si uvedomiť, že vaši zákazníci nie sú len koncový odberatelia, ale aj podnikatelia, ktorí vami ponúkané produkty spracúvajú a čakajú na nich ďalší klienti.

Pošlete mi email o predpokladanej expedícii tovaru, ktorá ani nenastala a už vôbec žiaden informačný mail, či sa niečo odoslalo / neodoslalo a prečo.

Nič z tohto, by sa nestalo, keby napíšete pravdivú informáciu na eShop - tovar by som neobjednal alebo sa zariadil inak, v dostatočnom predstihu a nemusel sa ospravedlňovať klientom za meškanie a objednávať z inokade, kde mi to bez problémov v ten istý deň (procesor) vydali.

Ten jeden a pol hviezdy dávam len za komunikáciu, ktorá prebehla celkom rýchlo, samozrejme až potom čo som vás ja kontaktoval...

Tovar prišiel neskoro, ale to je klasika u tohto obchodu. Nepamätám si na objednávku ktorá prišla na čas. Popis k produktom slabý, alebo žiadny a to nehovorím o obrázkoch k produktom.

Bez akejkoľvek informácie zo strany Datacomp tovar nebol dosiaľ dodaný, hoci bol objednaný 12.12.23

• Tovar ktorý majú na sklade 10ks a deklarujú doručenie do 10 dní doručia v posledný možný deň" 11ty" a to až napriek urugovaniu. Posledný krát som u nich nakupoval.

• Pekné nové priestory, ochotní obsluhujúci
    • Malé objednávky ignorujú, som bez tovaru aj po predbežnom oznámení kedy by tovar mal doraziť na predajňu. Viac ako 7 dní.

• Nedodržanie času a osobne zdĺhavé telefonovanie, objednávka pred týždňom

Neprofesionálny
    prístup na predajni.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Kurier Datacomu a obabral o peniaze

Kurier Datacomu ma obabral o peniaze
    Kuriera by mal robyt niekto zodpovedny a spolahlivy nie mlady chlapcek ktory si rad da peniaze do vrecka ocividne nez aby upozornil ze sa mu dalo viac..

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Neskutočne dlhé dodacie doby a to nezávisle na ročnej dobe

• Počítač za 2234,81€ prišiel totálne roztrieštený
    • Už 2 týždne som od nich nepočul ani slovo

• nevedia za 8 dni poslat posraty kabel na predajnu
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Nemal som krabičku od procesora a chladica