• momentálne ešte nemám s Vašim obchodom žiadne skúsenosti kedže to bol môj prvý nákup

• jednoduchosť nákupu
    • neviem posúdiť, keďže som objednávala prvýkrát

zatiaľ nemám veľa skúseností, tak neviem povedať jednoznačný názor

• Rychle jednanie,super ceny,prijemne vystupovanie
    • Zatial som ziadne nenasla

Velka spokojnost

Som maximalne spokojna.
    Dakujem

prvý nákup, zatiaľ spokojnosť

Boli mi doručené poškodené slúchadlá, oba kusy. Takže spokojný zákazník nie som. A reklamáciu v hodnote 2 € nebudem posielať tovar späť.

Reakcia obchodu DARČEKLAND.sk

v prípade, že ste dostali poškodené slúchadlá viacero kusov, pravdepodobne sa poškodili pri preprave. V budúcnosti budeme klásť väčší dôraz na balenie tovar a odošleme Vám nové slúchadlá na Vašu adresu.

• Rychlost,spolahlivost,komunikacia
    • Zapacil s mi tovar

Mam dobre skusenosti, dobre pocity, nemam ziadne vyhrady voci tomuto obchodu. Komunikacia dobra, spatna vazba rychla, tovar mi prisiel do 2dni-aj sa mi paci, presne akona obrazku! Mozem odporucit!
    akurat tak jedna vec, panske hodinky maju kratky remienok, hoci parametre su presne, tsk ako to bolo uvedene, tolko cm, mozno iba moj manzel ma nadpriemerne hrube zapastie :)

je celkom dobry

Rýchlo a pohodlne

• som vozíčkarka a nemám možnosti behať po obchodoch
    • trošku málo popisu pri tovare
    • objednávala som shambala náramky a pri väčšine je ten istý popis aj ked vyzerajú inak

v celku fajn príjemný obchodík

• Nevidim rozdiel od konkurencie.
    • Kedze nevidim rozdiel od konkurencie je pre mna rovnaky. Nakupujem narazovo jednoducho ked sa mi nieco v ponuke zapaci.

Urcite by som odporucila avsak ponuka je zatial pomensia tak snad rozsirite a nie gicami ako to je na Slovensku zvykom.

• pohodlne z domova
    • lebo sa mi pačili naramky
    • neviem o ničom

naramky došli skoro v poriadku a su krasne určite si ešte objednam

• Tovar sa nezhoduje s obrazkami ktoré mate na stránke.

• dobré ceny
    • zásielky doručené len cez slovenskú poštu, ktorá neprinesie balík domov ale je potrebné si ho vyzdvihnúť na pošte...ale to je len maličkosť

Spokojnosť. Veľmi pekné produkty za rozumné ceny. Určite v budúcnosti ešte niečo objednám.

• Rýchlosť dodania, kvalita výrobkov

S nákupom som veľmi spokojná. Objednala som si hodinky, ktoré prišli nepoškodené a veľmi rýchlo, čudovala som sa, že prišli tak skoro. Voči tomuto obchodu nemám žiadne výhrady a určite tu nákúpim znovu.

táto forma kúpy je pohodlná, rýchla, jasná, proste ok. som spokojná s tovarom, a veľmi ma potešila ako aj moju rodinu.

• pekná stránka
    • nevybavili moju objednávku ani do mesiaca, nedvihaju mi telefon, nereaguju na maily. Este ze som neplatil vopred.

Podla mna maju teraz bud problemy alebo su inaktivni.
    Moja objednavka 04332566 z 19.10.2012 doteraz nebola vybavena a tovar nikde. Cize musim UPOZORNIT, zavolajte si tam a aoverte si ci funguju.

Reakcia obchodu DARČEKLAND.sk

ospravedlňujeme sa za nedoručenú objednávku. Obchod prevzal 1.1. 2013 nový majiteľ. Nevedeli sme spätne nájsť Vašu objednávku a bolo by už dosť neskoro na jej vybavenie. Preto sa Vám chcem v mene obchodu darcekland.sk ospravedlniť.

• Mám od nich krásne jelly hodinky. Prišli do dvoch dní. Všeto ok

podla mojej skúsenosti fajn obchod

• rýchle dodanie, seriózne jednanie, kvalitný tovar
    • v podstate nič

bezproblémový obchod