Nikdy viac. Tovar mi nedodali a nevratili naspat peniaze. Neodpovedaju na emaily.

• nič!
    • oberú vás o peniaze a tovar nedostanete

Ľudia nič si nekupujte z tohto internetového obchodu. Dňa 5.6.2018 som si objednávala tričko s tým že do 24 h mi ho kuriér donesie. Do dnešného dňa sa tak nestalo. Neodpisujú mi, každý deň posielam 2 emaily + píšem na FB, žiadna spätná väzba. Našla som tento obchod na internete že dlžia vyše 5000 € na daniach, zdravotke, ... nič odtiaľ nekupujte, peniaze už neuvidíte!! Skur..ný podvodníci, takto sa priživujú z našich peňazí !!!

• Objednavka zaplatena, tovar nikde
    • Komunikacia nula bodov

Dňa 16.5. som si objednávala na tejto stránke dáždnik , ktorý mi mal byť doručený 18.5., ale nestalo sa tak. Telefonovala som s p. Egresim, po tom co som mu nechala neprijate hovory, mi volal spät, povedala som mu co je vo veci a on ze nech mu poslem cislo objednavky, tak som poslala a odvtedy zase nic. Nezdvihaju ani pevnu linku ani mobil. Obchod neodporucam a chcem peniaze naspät!!!!

• Vsetko ok.

-v prvom rade ma potešilo rýchle dodanie
    -pekny tovar
    -dobra cena

• Vyriešenie problému.

Predošlej recenzii som písala že som tovar preplatila dvakrát.Preplatené peniaze mi boli poslané späť na účet s ospravedlnením.

• Zaplatila som za tovar dvakrát, cez účet aj dobierku a doteraz mi peniaze neboli vrátené.Komunikácia zo strany obchodu na bode mrazu.

Obchod neodporúčam.

• rýchle vybavenie +

To, čo som hľadala, som našla v tomto eshope (malá pánska adidas crossbody taška, ktorá by sa mi páčila)

Rýchlo a bez problémov v super stave

žiadne výhrady

• Nekvalitný tovar
    • Otrasná komunikácia
    • Vysmievanie sa zakaznikovi

Tovar prišiel naozaj rýchlo ako bolo sľúbené.
    Kryt na mobil mi prišiel špinavý, akoby ho už niekto pouzival. Pri mojej reklamacii ma vysmiali- že vraj to nie je špina ale efekt drsnosti Supermana. Zaujímavé, že po vyčistení je kryt v poriadku a efekt drsnosti sa asi vyparil.
    Za mňa tento obchod nikdy viac.

Reakcia obchodu DARČEKLAND.sk

Milá pani Andacká,
    po obdržaní tovaru od nás ste napísala veľmi neslušný e-mail ako ste nespokojná s krytom. Na to sme mi reagovali že aj keď je kryt úplne v poriadku a každý jeden je rovnako striekaný ho môžete bez problémov vrátiť a budú Vám spätne vrátené peniaze ste opäť reagovala že vôbec nemáte záujem a hádžete kryt do koša.
    Je tiež pochopiteľné že na silikonovom obale proste umyjete striekanie akékoľvek keď veľmi chcete, my sme to za potrebné nepovažovali lebo kryt bol nový a taký ako mal byť.
    Prajem Vám v živote menej zatrpknutosti aby ste bola šťastná aj vy.

• Doručenie Slovenskou poštou, ktorá je lacnejšia ako kuriér
    • Dobré cdny
    • Neviem

Odporúčam

Odporúčam bezproblémový nákup A bezproblémové dodanie

• Rychlost dodania darceku

Velmi spokojna

• Rýchlosť dodania objednávky.
    • Obchod nemá žiadne slabiny.

Vrelo odporúčam.

• Super ceny a pekný tovar

Tento obchod odporúčam každému , kto potrebuje kúpiť skvelé darčeky za výhodné ceny . Ja som s týmto obchodom spokojná

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• rýhlost a kvalita
    • malo akcioveho tovaru