• obchod uvádza na svojej stránke možnosť vrátenia tovaru cez zásielkovňu ale nezasiela vratkový kód takže cez zásielkovňu tovar nevrátite
    • Nekorektný a nedá sa overiť internetový obchod, žiadna komunikácia, pani si išla len svoje, odmietala mi vrátiť peniaze, zavádzanie, uvádza si svoje dôvody len aby nevrátila peniaze, neposkytuje žiadne údaje

NEDOPORUČUJEM!!!

• Na výber veľkosti pre väčšie prsia
    • Dlhá doba dodania
  • Tovar uvádzali, že je na sklade, expedícia mala byť do 5 dní, ale 5 dní im trvalo len to, aby zistili, že vlastne nemajú požadovanú veľkosť. Milé.

Hezký den paní J.K.,
    pokud nemáme zboží skladem, uvádíme ,,obvykle 5 dnů,,
    pokud skladem zboží máme, uvádíme ,,skladem,,
    Z vaší objednávky byla pouze polovina objednaného zboží o čemž jsme vás okamžitě uvědimili mailem.
    Stačilo si přečíst náš mail, kde jsme vás o situaci informovali a odpovědět na něj.
    Odpověď žádná, bylo nutné vám zavolat.
    Je třeba komunikovat
    Daniela prádlo

nezodpovedný a vôbec sa nedá na nich spoľahnúť ako na obchod

Reakcia obchodu www.daniela-pradlo.sk

Hezký den, objednávku jste u nás zrušil.
    Daniela prádlo

Píšu že tovar doručia do 5 dní po 8 dňoch tovar ešte stále nemám doručený . Objednávala som si plavky na dovolenku žiaľ do odchodu tovar nedodaný.

Reakcia obchodu www.daniela-pradlo.sk

Hezký den, áno taky tak máte do 5 pracovních dnů, jen musíte počítat s víkendem. Jinak doporučuji objednávat o něco dřív a jste v pohodě.
    Daniela prádlo

Do dnešného dňa som svoj tovar nedostala

Hezký den,
    vidím,že zboží máte doručené, sama jste si ho přebrala.

• Zavadzanie zakaznika

Pri objednavke ukazovalo tovar skladom, nasledne sa ozvala pani ze to nemaju, tak sme sa dohodli na zruseni celej objednavky. Mali by si dat do poriadku sklad a prepojit to so systemom

Hezký den,
    importy máme v pořádku, bohužel u vás v objednávce nastala komplikace o které jsme vás okamžitě informovali.
    Je nám to opravdu líto.

• neozvali sa

Hezký den,
    informace byla odeslána emailem.
    Daniela prádlo

Nerozumiem, prečo mám hodnotiť obchod, keď mi ešte tovar neprišiel a prečo píšete v e-maili, že 2.6. som tovar zakúpila

• Niesom spokojná podprsenka prišla roztrhnutá.

Nikomu neodporucam. Pred vyse dvomi mesiacmi som v zakonnej lehote vracala tovar. Plavky prevzali a peniaze nevratili. Telefon nedvihaju na maily neodpisuju. Velmi zla komunikacia. Raz mi zavolali spat a velmi neprijemna ceska so mnou volala. Ak sa to nevyriesi udavam ich na soi.

Hezký den paní G ,
    co se týče odpovědí na nepřijaté hovory a napsané maily vždy odpovídáme zpět! Bohužel nezvedáte mobil.
    Áno včera jste nám volala zpět.
    Víte my se snažíme zákazníkům vyhovět a jsme v komunikaci přívětiví, ale nemusíme si nechat vždy vše líbit.
    Asi máte svoje problémy a reagujete nanejvýš podrážděně, ale vše jde vyřešit klidnou cestou.
    Daniela prádlo

• dosiel mi objednany tovar uplne ina velkost. neoblecie to ani modelka co ma vahu 30 kg.

Hezký den,
    objednala jste si zboží od značkového výrobce, možná jste si zvolila špatnou velikost, což nás mrzí.

• Nesedia velkosti

Hezký den,
    je nám líto, že jste si vybrala špatnou velikost.
    Daniela prádlo

Tovar mi bol doručený, žiaľ veľkosť mi nevyhovovala tak som ho poslala naspäť pred viac ako 2 týždňami a zatiaľ mi nič neprišlo a predávajúci mi vôbec neodpisuje na maily. Takže veľké sklamanie. Žiadna komunikácia s klientom a prišla som o vyše 20€.

Vážená paní Aga,
    že vám okamžitě neodpovíme na e-mail neznamená, že neodpovídáme!
    Dle historie máte odeslány odpovědi na oba dva Vaše maily. Nechápu Vaše konstatování o velkém zklamání, vše máte vyřízeno k Vaší spokojenosti.
    Daniela prádlo

• Nebola som informovana,ze tovar nebol naskladneny.Nutne som ho potrebovala.Je to viac ako 10 dni a nemam tovar.Mohla som vyuzit inu stranku.Som sklamana

Hezký den,
    nemůžeme souhlasit, před zadáním objednávky vidíte u modelu dostupnost.
    Objednala jste si spodní kalhotky, které se u výrobce našívaly + státní svátek.
    Je nám líto a mrzí nás vaše nespokojenost.

• Dlhé čakanie
    • Dlhá čakacia doba

Hezký den,
    je nám líto, v objednávce jste viděla dostupnost do 19 dnů. Bohužel jsme vám nemohli vyhovět ve vašem termínu do konce týdne.
    Daniela prádlo

• Nekomunikovali o dostupnosti tovaru.
    • Ozvali sa až po našej otázke čo je z tovarom.

Hezký den,
    ohledně objednávky jsme vám volali, neúspěšně. Jak jsme vás informovali přes FCB.
    Daniela prádlo

Po mesiaci nekomunikácie obchod bez akého koľvek vysvetlenia zrušil objednávku,

Hezký den,
    několikrát jsme vám ohledně objednávky volali bez úspěchu. Po delší době nám nezbylo nic jiného než ji zrušit.
    Pokud váš zájem setrvává, napište nám na [email protected].
    Objednávku vám rádi vyřídíme.
    Daniela prádlo

• Po objednaní tovaru objed.elektronicky potvrdili.Po 10 dnoch žiadna odozva na moj e-mail,,ktoré som písala opakovane.Takže komunikácia nula bodov. Neviem,či tovar vôbec doručia.Nakoľko nereagujú na moje výzvy,objednávku chcem zrušiť a tovar objednať v inom obchode.

Veľká nespokojnosť.Nereagujú na správy....ani po 10 dňoch neviem či tovar odošlú...

Hezký den,
    na našem e-shopu jsme informovali o naší dovolené. Objednala jste právě v této době, pak proběhla mailová komunikace.