• zajímavý sortiment

tady jsem sehnala co jsem chtěla

• Všetko super

Odporúčam

• rychlost, spolehlivost

hodnotím za 1

• Ceny
    • Vsetko ostatne

Spravila som objednavku, dala osobny odber v Poluse. Prisla som tam a slecna mi oznamila ze uz nema ten produkt, ze dnes odovzdala posledny. Ako je to mozne? Nevie. Volam s jej kolegom. NEVIE. Neprofesionalny odporny pristup a nedoporucujem. Lebo nebudete vediet, ci to tam na vas aj bude cakat!

• mal celkom dobrú cenu
    • posiela aj cez Slovenskú poštu
    • po odoslaní objednávky nepošlú objednávateľovi potvrdenie objednávky.

Objednal som si tovar a NEPRIŠIEL mi mail, že objednávka bola prijatá. Toto sa mi ešte u žiadneho internetového obchodu nestalo. Po pár dňoch som zavolal a opýtal som sa, či vôbec evidujú objednávku na moje meno. Povedali mi, že nie. Chcel som teda objednať tovar telefonicky, ale povedali, že sa to nedá, napriek tomu, že na svojej stránke tvrdia, že to ide. Objednávku som zopakoval a opäť neprišiel potvrdzujúci mail. Nakoniec, po niekoľkých dňoch, mi tovar PRIŠIEL DVAKRÁT. Prevzal som len jeden kus.
    Napriek tejto skúsenosti, vzhľadom na ich ceny, by som ich odporúčal, len treba brať do úvahy horenapísané.

• všetky :)

objednať a kúpiť :)

• rýchle dorozumenie,ochota príjemný prístup-
    • spoľahlivosť a odborné vysvetlenie,príjemné vystupovanie

nemohol som nájsť iného výrobcu,ale som veľmi spokojný.
    rád by som odporučil aj ostatným.
    ste spoľahliví a rýchlo reagujete na požiadavku a odborne poradíte.

• výborná komunikácia

maximálne spokojná

tovar som objednala ,len vraj ne je na sklade, teraz neviem že ešte dostanem objednaní tovar alebo mám niečo iné kupiť na darček?????

• objednávku ste zrušili, že tovar nemáte!!!!!!
    • Tak vás radšej nehodnotím, lebo by ste zle dopadli.

Reakcia obchodu COOLish

Dobry den,

objednali ste si tovar, ktory sme skladom nemali ako bolo uvedene pri produkte. Bohuzial sa nam ho nepodarilo naskladnit v riadnej lehote, o com sme Vas ihned informovali.
    Trochu nerozumieme Vasemu rozhorceniu..

Prajeme prijemny den,
    Vas COOLish team

• Nabídka zajímavých dárků a gadgetů
    • Ne zcela moderní design webových stránek

• velký výběr zajímavého zboží

doporučuji

• žiadne výhody
    • žiadna komunikácia o stave objednavky,pochybujem že mi bude vobec nieco dorucene

na to,ze som nakupovala cez tuto stranku prvykrat,som sklamana a viac ju uz nenavstivim....

• špatná komunikace,nedodání zásilky.

Žádný, obchod neproběhl v pořádku. Čekám na vrácení peněz.

• rýchle doručenie
    • nemožnosť doručenia kuriérom,neprišiel mi presne ten výrobok ktorý som si objednala

veľká nevýhoda,že som musela pre balík ísť na poštu,nemožnosť doručenia na adresu kuriérom a neprišiel mi presne ten výrobok ktorý som si objednala- zlaté šampanské s etiketou Merry Christmas - prišlo mi šampanské s obyčajnou etiketou

• ?
    • neaktuálne ponuky

hľadajte ďalej, určite nájdete niečo lepšie

• Slečny v kamennom obchode vôbec nemajú prehľad o objednávkach...

Obchod ako samotný je výborný.. Ale by som bola rada kebyže sa zmení organizačná zložka podniku. Slečna pri preberaní tovaru nemala ani poňatia kto som čo som a prečo som došla.. Vytiahla veľkú debnicku s objednavkami a vyberaj.proste mali by ste to nejako prehľadnejšie spraviť aj z hľadiska zákazníka aj pre zamestnancov. Ďakujem

• Zlate sampanske za vyhodnu cenu.
    • Platila som cez e-pay, napriek tomu mi prisiel tovar na dobierku, musela som zaplatit. Kontaktovala som ich rano okolo 7:35, lebo na stranke je ze nonstop mozete volat, najprv mi dotycny povedal, ze funguju az od 9:30! Skoro ma slak trafil lebo kurier uz bol na ceste. Potom veduci obchodu mi poslal peniaze naspat na ucet, cislo uctu som mu mala poslat cez sms, lebo cez e-pay cislo uctu a ine udaje obchod nevidi.

Som spokojna, lebo boli ochotny tu chybu odstranit. Dufam, ze nabuduce si len prevezmem zaplateny tovar a nebudem musiet riesit problem, ktory sposobil ich pracovnik.

• Přehled v nabídce.
    • Co prezentuje na internetu, nemá vždy na skladě a tak nepošle vše.

Ať si to zkusí sami.

• Velmi rychle dodanie. Objednane v stredu vecer, v piatok rano som vinko mala ;)
    • Neviem o ziadnych

Odporucam obchod