• sklamanie prístroja na výrobu vaty , už z krabice pri vyberaní som si všimla olupanu farbu síce na spodu ale nový nie až tak lacný by nemusel byt, reklamáciu respektíve vrátenie tovaru na vlastne náklady

Reakcia obchodu Čokoládové Fontány

Vážená zákazníčka,
    Mrzí nás vaša skúsenosť.
    Na daný typ výrobku - výrobník čokoládovej vaty , naše servisné stredisko neprideľuje servisného technika v teréne, ale preskúmanie a oprava výrobku sa realizuje priamo v servisnom stredisku. Preto je nutné, aby v prípade reklamácie zákazník doručil tovar na servisné stredisko.
    Prešetrili sme vašu situáciu a vidíme, že nakoniec vám bol odoslaný na naše náklady nový produkt ako riešenie reklamácie. V tom prípade dúfame, že už tovar spĺňa vaše očakávania.
    V prípade ak by ste mali nejaké otázky prípadne poznámky neváhajte nás kontaktovať na [email protected]

Tovar je v poriadku, nakupujem tu 4-6 x do roka, ale ešte sa mi nikdy nestalo, aby tovar cestoval už vyše týždňa a ešte nedorazil, takže ani neviem kedy dorazí. Dotazoval som sa na to kde je tovar, tak odpoveď bola, že je na ceste. Paráda, hlavne tá vaša spolupráca s kuriérskou spoločnosťou 123. Lacný rozvoz, vam položí vašu firmu.

Na stránke stojí doručenie do 24 hodín. Tovar bol objednaný 2.10 a doručený 10.10, takže svoju úlohu nesplnil.
    Pozitívne je,že čokoláda je veľmi dobrá.

Tovar mi prišiel až po 10 dňoch od objednávky a okamžitom zaplatení faktúry. Nie som spokojná s informovaním o stave objednávky. Tovar mi bol odoslaní až po mojom "pripomenutí sa". Inak neviem,ako dlho by som na tovar čakala.

Velmi nepraktiocke cistenie :-(

Objednala som si čokoládu do fontán 2,5 kg horkú, ale zaslali mi mliečnu. Nabudúce skúsim iný e-shop.

Kupovala som čokoládovu fontanu. Po prvom raze používania som si všimla že na začiatko . kábla ktorý vychádza z prístroja je zlomený a to nehovorím o zápachu keď bola fontána zapnutá. Čistá Čína. Tovar vracať nebudem lebo ho potrebujem na oslavu deti. Kábel som zalepili sekundovým lepidlo a dúfam že má to nezabije. Myslím si že tovar bol preležany . Objednávala som si aj čokoládu do fontány tá bola super.

• zatiaľ neviem uvidím ako vybavia reklamáciu
    • Zatiaľ neviem uvidím ako vybavia reklamáciu

budem vedieť až po vybavení reklamácie