Nie otrzymałem towaru

• liquidy tesne pred expiračnou dobou

• Príjemná cena
    • Poslali mi síce nezávadné kusy, ale bohužial nie tie čo som si objednal. Takže tie hlavy do atomizéru sú mi na nič. Na email nereagujú, pripadá mi to že naťahujú čas aby som prešvihol možnosť výmeny tovaru. Chápem že sa nemienia zaoberať s nejakou objednavkou za 10€, ale je to neseriózne. Chcem ich len zameniť, a v podstate je to asi aj zbytočné lebo zasa vyhodím peniaze za prepravu do ČR.

Objednávka v pohode, ale pri reklamácii nikto zodpovedný nereaguje. Bohužial niesom prvý ktorý to sem píše, a odpoveď typu ze im ziadny mail neprisiel neberiem.

Reakcia obchodu cigareta-shop

email na výmenu tovaru ste zaslal včera v 23:23 hod. Kolegyňa ktorá má toto nastarosti dnes bola u lekára, takže to bude riešiť zajtra. Budú Vám vrátené peniaze, iné náhradné hlavy k tomuto produktu nemáme, ale to ste videl v detajlu produktu, že nie je navýběr odpor. Reagujeme na všetky emaily a to čo možno v najkratšom čase. Tu sme riešili iba jeden prípad, kedy sme zákazníka vyzvali na zaslanie kópie emailu a viac sa neozval, dokonca sme ho ihneď po prečítaní recenzie kontaktovali telefonicky.
    S pozdravom team
    cigareta-shop

• Mensi priemer

Dobry ale pomali

Reakcia obchodu cigareta-shop

objednávku ste vytvoril 14.4.2014 13:07, prepravná spoločnosť už bola preč a tak sme hneď na druhý deň túto zásielku vyexpedovali a odovzdali prepravnej spoločnosti. Zásielku ste si prebral 17.4.2014. V informáciách, ktoré máme uvedené na stránkach www.cigareta-shop.sk je uvedené doručenie do 3-4 dní. Takže z našej strany bolo všetko v poriadku. Je nám veľmi ľúto, že ste nespokojný, ale ak by ste si riadne prečítal informácie o preprave tovaru, tak by sa tak nestalo.
    www.cigareta-shop.sk

• Do dnesneho dna mi nebola dorucena zasielka cize som velmy nespokojný.

Dobrý deň ,
    zásielka nebola doručená z dôvodov že v objednávke bola požadovaná platba vopred , teraz po komunikácii so zákazníkom je všetko v poriadku a zásielka bola odoslaná na dobierku .
    Cigareta - shop.sk