Zavádzajú s cenami. V e-shop majú nízku cenu, realita je vyššia. Nevedia doručiť tovar.

• za cenu originálu dodávajú náhradu

...neobjednával som si nejaké šróbenie 3/4" priame (už tu vidieť aký majú vo všetkom bordel) , ale Hailea ACO 318 / LK 60 vzduchový kompresor a poslali mi kompresor Hailea ACO-208 /35 l/min....hneď som volal, písal, ale žiadna odozva....takže komunikácia na bode mrazu...

• Tovar mal byť doručený do dvoch dní, keď som sa informoval kedy tak bude,bolo mi oznámené že až 31.8.

• Po týždni od objednávky ma informovali, že čerpadlo bude asi o 40 euro drahšie. Udávajú cenu ktorú vedia, že nedodržia!
  • Tento tovar som si nikdy neobjednal a požadujete moje hodnotenie. Mate v tom asi neporiadok.

• Ponúkaný tovar nie je dostupný

• Objednávku přijali a nic mi nepřišlo. Šest dní a nic..
    • Nemají kolonku o zasílání do zahraničí, což je můj případ. Jedna se o ČR..
    • A ani telefoni linka není dostupná.

• tovar bol nefunkčný
    • posielaju same fejky

absolutne zavadzajuca firma same klamstva a tovar je fejk.

uz nikdy

• Žiaden takyto tovar som si neobjednal!!!!!!!!

nerealne udaje o skladovych zasobach

• tovar zatiaľ nedorazil

Z tento stránky by som už neobjednala. Tovar nemali hneď skladom, čo sme sa snažili vyriešiť a nájsť náhradu. Tak aby sme nemuseli čakať týždeň. Žiadala som o úhradu bankovým prevodom, úhradu som vykonala. A obchod nám tovar poslal na dobierku, takže sme mali zaplatiť za tovar dvakrát. To sme neurobili a tak nám kuriér balík nedal, doniesol ho až na druhý deň.

• Nemam žiadne

Reakcia obchodu DAES s.r.o.

veľmi nás mrzí Vaša negatívna recenzia. Objednali ste si u nás tovar štvrtok pred Vianocami. Expedovali sme Vám ho 28.12. /2.pracovný deň po sviatkoch/. Mrzí nás, že ste na tovar kvôli sviatkom museli dlhšie čakať, ale sviatky a tým pádom doručenie tovaru sme nemohli ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.

Daniela

tím cerpadla-zavlahy.sk

• Obchodné oddelenie nekomunikuje ohľadom mojej objednávky

• V priemere o 3% nižšie ceny ako u konkurencii v tovare Gardena zavlažovací systém
    • Nulová informovanosť zo strany obchodu o nedostupnosti objednaného tovaru
    • Bez akéhokoľvek avíza mi kuriérom vyexpedovali nekompletnú zásielku
    • V tej nekompletnej zásielke chýbali dokonca ešte aj komponenty z vystavenej čiastkovej faktúry.
    • V nekompletnej zásielke chýbala dokonca najväčšia a najdrahšia položka, takže v tom majú slušný bordel
    • Nemoderný a neprehľadný eshop

Prvý a zároveň posledný nákup v tomto obchode, sklamali na plnej čiare. Po viac než týždni mi doniesol kuriér balík s nižšou cenou dobierky oproti objednávke a nebolo tam dokonca ani to, za čo som pri prevzatí zaplatil. Nikto z obchodu ma nekontaktoval.

• Absolútne žiadna komunikácia

Tovar objednaný 30.4.2018 neexpedovali do troch dní ako majú v obchodných podmienkach (pritom uvádzajú, že ho majú na sklade). Na môj dotaz odoslaný 7.5.2018 nereagovali, tak som objednávku zrušil.

Objedna som cerpadlo z plavakom a prislo bez plavaka.Hlavme ze som zaplatil za plavak .

Reakcia obchodu DAES s.r.o.

Ospravedlňujeme sa, musela sa stať chyba pri vyskladnení. Mali ste nás hneď informovať a problém by sme vyriešili.

• Tovar ktorý ponúkate nemá zabespečený servis.
    • U mňa je to príruba na domovú vodáreň jet 900.
    • Už som urgoval, no neprišla odpoveď.
    • Neviem či sa mám obrátiť na iného predajcu.

Reakcia obchodu DAES s.r.o.

Ospravedlňujeme sa, ale táto príruba je vypredaná a dodávateľ nám prisľúbil naskladnenie za 2-3 mesiace.