• pekná príroda v okolí Čadce
    • personál

Radšej sa oblúkom vyhnúť. Objednáte si cez e-shop, ako spôsob doručenia zvolíte osobný odber, a môže sa stať, že Vám príde emailom príde správa, že si tovar môžete osobne prevziať. O pár dní sa trepete do Čadce do predajne, kde Vám povedia, že tovar tam nemajú, že možno zajtra..

• Dobrá cena
    • Zlá komunikácia

Zmiešané pocity.

• detsky tovar do zahrady
    • nema, nasla som co som hladala

odporucam

• flexibilita

• rýchlosť
    • neviem

nakupujte

• Flexibilita
    • priehľadnejší web

Oplatí sa

• dostatok tovaru, super cena, flaxibilita
    • nemám zatiaľ zápory

odporúčam tento obchod ostatným, super informovanost,,cena,,

• požadovany tovar na sklade,dobra cena

• JEDNODUCHÉ A ĽAHKÉ VYHĽADÁVANIE
    • NEMÁ

SPOKOJNOSŤ

• Rýchlosť, cena.

Výborný obchod.

Maximalna spokonost rychlost dodania ma prekvapila necelych 20hod od objednavky

Mali to co som potreboval

• Dobré ceny, zaujímavý tovar ktorý nemajú všade
    • nenašla som

Tovar som objednala lebo mal výbornú cenu.Z obchodu ma obratom informovali, že je pripravený na predajni v Žiline.Milý a ochotný personál, dobrá možnosť parkovania.S výrobkom som veľmi spokojná.Všetkým doporučujem.

• Bol mi doručený úplne iný model čerpadla, ako bol uvedený na webstránke /foto + popis/. Malo mať zabudovaný časový 24-hodinový spínač, ale prišiel mi úplne základný model, bez "hodín" .

Nesvedčí to o profesionalite obchodu, keď na stránke majú uvedený popis + foto k celkom inému modelu čerpadla.

Reakcia obchodu DAES s.r.o.

Veľmi sa Vám ešte raz ospravedlňujeme za chybu na našom e-shope, ktorá vznikla z dôvodu zmeny typov ponúkaných čerpadiel v roku 2014 a táto položka unikla našej pozornosti. Ďakujeme, že ste nás telefonicky na túto skutočnosť upozornili,vada bola okamžite odstránená. Veríme, že ste napriek tomu s dodaným čerpadlom spokojný a v prípade potreby opäť navštívite našu stránku. Ďakujeme za pochopenie.

• Výber, objednanie, doručenie bez starosti
    • Zatiaľ neviem o žiadných

Pozri hlavné výhody

• Rýchlosť dodania.

Perfektný, rýchle vybavenie, tovar v poriadku

• Jednalo sa o sporák s rúrou a teplovodným výmenníkom. Návod na použitie som síce našiel ale sám som bol prekvapený 5-timi vývodmi z výmenníka namiesto dvoch /vstup-výstup/.
    • Pravdepodobne sa jedná o chladiacu bezpečnostnú slučku a vývod na bezpečnostný ventil, ktoré sú u výrobku v pluse a ak je to tak, tak som príjemne prekvapený.

Objednával som 1.x a som spokojný.

• Promptná komunikácia, keď som mal otázky.
    • Neevidujem žiadne.

Mali jednu z bajlepších cien a nie na úkor kvality komunikácie so zákazníkom.