• REKLAMACIIA NEUZNANA

SPOKOJNY SOM Z DODANIM V RYCHLOM CASE..NO LP PO OTVORENI BOLA OHNUTA.REKLAMACIA NEUZNANA..VRAJ NORME..NEKUPUJEM NOVE LP ABY SOM POZERAL AKO PRENOSKA LIETA JAK LOD NA MORI.

Reakcia obchodu CD-Soundtrack.cz

Naprosto nesmyslná reklamace. Zvuk z LP byl bez jediné chybičky a přenoska rozhodně nelétala jako loď na moři, pouze se lehce pohupovala, což je naprosto normální jev.
    Jiří Novák, provozovatel obchodu CD-Soundtrack.cz.

• Nulova komunikacia, ziadna reakcia na moj email, faktura neprisla a ani tovar.

Reakcia obchodu CD-Soundtrack.cz

Dobrý den, v žádném případě nechci tvrdit, že neděláme žádné chyby, ale toto je lživé od prvního do posledního písmenka. Klientka si zboží objednala 9.12. a platbu zvolila převodem z účtu. Obratem jí byly zaslány platební údaje. Krátce nato přišla zpráva s žádostí o platební údaje. Odepsal jsem, že byly už před chvílí poslány. Nic se nedělo, a tak jsem 15.12. posílal další zprávu s žádostí o vyjádření k objednávce. Dodnes bez odezvy. Ať každý sám posoudí, kdo v tomto případě nekomunikoval. A beru zpět své tvrzení, že recenze paní Jany je lživá od prvního do posledního písmenka. Není. Tovar jsme skutečně neposlali. Zadarmo ho totiž posílat nebudeme.
    Přeji hezký den všem a děkuji za všechny objektivní recenze.
    S pozdravem Jiří Novák, provozovatel obchodu CD-Soundtrack.cz.

• Jsem zvyklá, že když zboží objednám, tak už se o to nemusím starat a teprve dnes jsem zjistila, že se po mně chce ještě nějaké dodatečné potvrzení......nechodím na pc často takže se tím dodání ještě prodlužuje.

Shrnutí: když si objednáte zboží, budete dlouho čekat (takže u dárku bude třeba s tím počítat) a hlavně musíte hlídat co vám chodí do emailu.

Reakcia obchodu CD-Soundtrack.cz

Tuto recenzi pokládám za neobjektivní a poškozující. Paní si objednala zboží s dodací lhůtou 2 - 4 týdny. Za 10 dní byla její objednávka kompletní a připravena na vyřízení, tedy dříve, než avizovaný termín.
    Pokud si zákazník objedná zboží, které není na skladě, žádáme o dodatečné potvrzení objednávky ve chvíli, kdy je již objednávka připravena na vyřízení. Nevidím na tom nic špatného. Za 2 - 6 týdnů se může změnit spousta věcí (zákazník o zboží ztratí zájem, může být v nemocnici, na dovolené...). Dovedu pochopit, že je pro paní nutnost dodatečně potvrdit objednávku obtěžující, ale proč kvůli tomu tento obchod vysloveně nedoporučuje, to už chápu podstatně méně. Velmi náročná klientka.
    S přáním hezkého dne Jiří Novák, provozovatel obchodu CD-Soundtrack.cz

• nedostatečně zabalené zboží, kalendář Marilyn Monroe přišel zlomený!!! A to je neodpustitelné :-)