• Objednávku som zadaval este v decembri aktualne je 16.02 a zatial mi od nich neprisla ziadna odpvoed ani co sa deje s objednavkou.

Dostal som to ako narodeninovy darcek od kolegov
    nakup by som dalsim neodporucal na kolko je pisane ze dorucenie tovaru je do 14dni od spracovania objednávky a to uz ubehlo 8 tyzdnov

• rychlost a množství
    • rozdílná velikost podle tabulky, posílám na výměnu

velmi dobrá

• Kvalitní a stylové oblečení

• Pekne veci v dobrej cene. Super akcie 2+1
    • Zly prehlad stranok, na webe je oba vseobecny prehlad velkosti, ale pocet tovaru na sklade v konkretnych velkostiach chyba.

Dobry

• Nevsimol som si moznost volby velkosti konkretnej kosele. Objednal som 3 kosele a mohol som zadat len jednu velkost vsetkych troch. To povazujem za obmedzujuce. Ak by som chcel objednat koselu pre seba aj pre niekoho ineho, musel by som vystavit 2 samostatne objednavky. Zvysili by sa mi tym naklady za dopravu a obmedzovalo by ma aj to, ze sa 2 krat musim prisposobovat, aby som sa stretol s prepravcom a dobierku vyzdvihol. Myslim, ze aj zo strany obchodu je plytvanie ak namiesto jednej objednavky vychystava dve.

• slovensky vyrobca
    • prehladnost stranky

kvalita zo slovenska za rozumnu cenu...

• Často tam jsou slevy.
    • 1) Není poznat, že zboží není skladem.
    • 2) Fotky občas zkreslují barvu, chtělo by hlavně u vzorovaných košil detail na vzorek at jde poznat vzorek a barva.

Dobrý obchod, kde nakoupíte rychle a bez problémů. Mám zkušenost i s výměnou zboží (menší košile) a jednání úplně super rychlé a příjemné.

• nenašiel som ziadne
    • keď na pisete že tovar je na sklade a dodávka do troch dni tak to dodržte

objednaný tovar som do dnešného dňa nedostala pritom som objednaval päť veci, reči sa slubuju ale skutek utek

• Vyborne akcie, rychle dorucenie, komunikacia na urovni
    • Na eshope neukazuje pocet kusov tovaru pre jednotlive velkosti..stalo sa mi, ze mi tym padom prisla len 1 kosela zo 4.

Odporucam.

• Super košele slim- na vysokých štíhlych chlapov
    • Zlepšila by som www stránku, sprehľadnila, viac fotografií

• Doprava zdarma
    • Nezhodovali sa údaje o dostupnosti

Odporucam