• dobrá cena,
    • tovar dorazil v poriadku..
    • žiadna komunikácia
    • nikto nedvíha tel.uvedený na stránke
    • nikto neodpovedá na mail
    • tovar dorazil až po 2 týždňoch..

obchod na 50 percent,
    už by som asi neobjednával..

• tovar dosiel a je v poriadku...

Prepravcovia maju svoje pravidla a zasielku neodovzdaju ak ju nepodpisete a ak ju podpisete ihned odchadzaju..., zasielku nenechaju aby ste pred nimi otvorili, a preto Predajcovo upozornenie (ze zakaznik ma zasioelku otvorit a skontrolovat este za pritomnosti prepravcu)- nieje na mieste...

• spokojnosť,pravdivosť informácii,prehľadnosť vybavovania objednávky.

spokojný, odporúčam iným.

• ceny
    • výber

Tovar ktorý som si objednal 25.10.2015 mi bol doručený až 09.12.2015. Pred odoslaním tovaru sme sa s predajcom dohodli že tovar odošle bez jednej lampy ktorá sa údajne rozbila.Do dnešného dňa 11.02.2016 mi táto lampa nebola doručená aj keď v eshope je uvedené že je dostupná do niekoľko dní. Komunikácia s predajcom je zložitá kedže telefón nikto neberie a na maily odpovedajú neskoro. Ceny sú dobré ale po tejto skúsenosti NEODPORÚČAM tento obchod.

tovar prišiel,funguje,som spokojný

• Rychlost , kvalita , cena
    • nemam vyhrady

spokojnost 100%

• dobra cena
    • zodpovedny pristup
    • tovar bol skvele zabaleny,prisiel neposkodeny

odporucam tohto dodavatela

• Dakujem . Som spokojný s Vašimi službami. Hlavne rýchlo.
    • Nemám čo dodať

Super

• - široká ponuka
    • - veľmi dobrá komunikácia a ochota
    • - NIČ

Nato , že som tam objednal smiešnu položku správali sa ku mne viac ako ochotne. V budúcnosti po tejto skúsenosti tu určite nakúpim.

• nefukcny tovar

Dnes mi dosli dve stolne lampy co som si u vas objednal (objednávky č. 151591 z 24.04.2015) a jedna lampa nie je funkcna. Ziadam nahradu za pokazenu lampu. S pozdravom Heger Vladimir

• pohodlný eshop
    • strašne dlhá doba dodania cca 20 dní

nakúpil som lebo tento výrobok som tu našiel podľa mojich predstáv a v dobrej cene

• Tovar objednany25.02.2015, 13:32 hod. odovzdaný 11.03.2015 dopravcovi k preprave.Trosku dlho ale predsa.

Da sa

• výborná cena a kvalita
    • trochu dlhšia dodacia doba

odporúčam

• dobré ceny
    • nemajú tel.číslo,
    • neodpovedajú na mail

kupoval som koli cene, ale tovar prišiel nekompletný (ale vyfakturovaný) a poškodený, čo bola chyba predajcu, kontaktoval som predajcu mailom, lebo tel.číslo nemajú, ale ani po 15 dnoch neodpovedajú, obchod z vlastnej skúsenosti neodporúčam

• Expresna bezproblemova dodavka objednaného tovaru.

Super obchod, kde si určite ešte objednám.

• nic

Ten eshop nema okrem emailu ziadny kontakt. Nemyslim si ze to je normalne. Leda tak pre neschopne eshopy.

• produkt kt som kupovali mali najlacnejsi v tomto obchode
    • dlha dodacia lehota

secko v poradecku len im to trosku dlhse trva, som zvyknuty, ze co objednam mam doma za dva dni.

Reakcia obchodu BývanieaZáhrada.sk

Snažíme sa na stránke uvádzať reálnu dobu expedovania (dva termíny aj podľa aktuálneho množstva tovaru na sklade dodávateľa). Inak ďakujeme... :-)

• Výborný obchod. Precíznosť a skvelé služby.

O.K.

• super výber tovaru, a super ceny.
    • niektorý tovar má dlhú dodávku, u mňa stanovená na 2 týždne doručené na 15 deň.

dobré ceny a výber tovaru.

• Ani jeden z hodnotiacich ludi nie je overeny zakaznik. Napisat si sam komentare dnes nie je problem :D
    • Fejkove hodnotenia.

Dovera na prvom mieste :D