• Obchod absolútne nekomunikuje, ani na môj dopyt neodpovedá, takto sa solídny predajca nesprava

• Rýchle dodanie.
    • Dobrá cena.
    • Namiesto objednaného EHH6240ISK prišlo LIB60420CK.
    • Pri objednávke som zaškrtol, že nesúhlasím so zaslaním dotazníka spokojnosti, aj tak prišiel.

Na stránke je malým písmom informácia, že Model Electrolux EHH6240ISK bude automaticky nahradené s priamou náhradou Electrolux LIB60420CK. Tento oznam by mal byť viditeľnejší, lebo človek si objednáva s plným vedomím EHH6240ISK ako je na obrázku, v názve produktu a aj na faktúre. Druhý náhradný produkt LIB60420CK je parametrovo lepší ako pôvodný EHH6240ISK, keďže booster má na všetkých 4 platniach. Ale zapojenie elektriny je iné. Zháňal som produkt 1:1 a tu som bol obchodníkom daný do omylu.

opet obchod nezareagoval a další objednávku, která byla potvrzená nedodal. Toto klamavé jednání je již na hraně zákona. Ostatním kupujícím doporučuji se jim vyhnout obloukem, případně kontaktujte Slovenskou obchodní inspekci. Ta by dle mého měla zkontrolovat protiprávní jednání a chování daného eshopu!

3 týždne žiadna komunikácia, tovar nedodali, musel som ja neustále volať a nakoniec som objednávku zrušil

• nekomunikují

Bohužel, nejsem zastánce negativů, ale musím. Na mé četně emailové urgence nikdo nereagoval. Doposud žádné info. Na infolince mi bylo sděleno, jsem ve skladu, zavolám. Nikdo se zpět neozval! Telefon již nikdy nikdo nevzal a byl vyvěšován. Tato objednávka byla na platbu převodem. Nikdo nedal info zda skutěčně výrobek mají. Kdyby bylo uhrazeno, kdo ví jak by to dopadlo. Peníze chtěly, ale nereagují. Následně jsem vytvořil za 4 dny objednávku na dobírku. Na ní také nikdy nikdo neodpověděl a výrobek nedodán!
    Doporučuji zapracovat na komunikaci. Kdyby byla z Vaší strany omluva, že nemáte skladem, pochopil bych a negativní hodnocení bych neudělil! Zamyslete se nad svým podnikáním. Omluva je slušná zpráva a nemusí být dopad v negativním hodnocení!

Na tovar už 15 dní čakám a pritom bol skladom.

Kúpil som vec, ktorú mali na stránke uvedenú, na môj telefonát mi povedali že ju nemajú a zistia kedy by mala prísť do skladu a dajú mi vedieť, a vykašľali sa na to

• ušetríte peniaze, lebo tu nič nekúpite

Tovar nedorazil a obchod nekomunikuje. Na e-mail neodpovedá a nedá sa dovolať. Hrôza, nikdy viac.

• nedorucia tovar
    • Neodpovedaju na e-mail
    • Do obchodu sa neda dovolat

!!!!PODVODNA FIRMA!!!!
    Urcite neobjednavajte.
    Tie dobre recenzie, ktore tu maju, si musia pisat sami. Pravdive su len tie, kde sa uvadza, ze tovar nebol doruceny. Tak to bolo aj v mojom pripade. Neodpovedaju na e-mail, nedvihaju telefon, najnovsie sa uz na telefonne cislo uvedene na stranke neda ani len dovolat a tovar nikde. Posielam podnet na SOI.

Obchod ani obraz ani zvuk katastrofa

• Uz vyše týždne čakám na práčku bez odozvy

• Tovar objednaný 2.11.2023 ešte stále nedorazil, ani sa nikto z obchodu neozval. Mám šťastie v tom, že som nezaplatila vopred.

Pred mesiacom som spravyl objednavku a este nedorazila

Tovar nedorazil ani po 2 týždňoch, obchod nereaguje a nekomunikuje. Našťastie sme zvolili dobierku tak ze5sme neprišli o peniaze. Určite neobjednavat!!!!!!

Tovar nebol doruceny obchod nekomunikoval

Po týždni od objednávky tovar nedodaný, napriek tomu, že na stránke deklarovaný ako skladom. Zákaznícka linka bez odozvy.

Nekomunikujú , nezdvihaju telefón, alebo je vypnutý , na mail neoodpovedaju
    Objednala som 3.9 a dodnes nemám tovar , ktorý bol skladom doma

Telefón vypnutý, na mail nereagujú.

Tovar som zaplatil pred týždňom a žiadna komunikacia ani o platbe ani o stave objednávky ,na telefóne je len záznamník, taký obchod nemá čo robiť na HEUREKE

• Pred viac ako týždňom som si objednal mrazničku ktorá bola skladom a odoslal platbu. Objednávka bola potvrdená. Odvtedy žiadna reakcia.Nemam ani peniaze, ani mrazničku.Potrviny sa mi kazia. Matejov L.