• rýchlosť dodania
    • primerané ceny

• Široký sortiment, rýchla dodávka, kvalitný tovar, super poloha.

• Široký výber alkoholu, expresné vybavenie objednávky
    • Žiadna

• rýchle vybavenie požiadaviek, ochotní zamestnanci

rýchle vybavenie požiadaviek, ochotní zamestnanci, poradia vždy ak to potrebujem

Obchod na webe prezentoval položku "skladom", ktoru reálne nemal. Následne ju chcel doobjednat, ale znovu niečo iné ako prezentoval na foto a až na moje upozornenie fotku zmenili. Pre mňa veľmi amatérsky prístup a na tomto eshope už v budúcnosti určite neplanujem nakupovat.

• Prehladna stranka obchodu a lahke objednanie tovaru. Nakolko objednany tovar nebol skladom, bola som kontaktovana velmi prijemnym predajcom a informovana o dostupnosti.

• prijateľné ceny
    • široký sortiment
    • dobrá dostupnosť predajne v Petržalke
    • príjemná komunikácia a prístup

Tovar bol dodaný za trochu dlhšiu dobu, ale obchod ponúka širokú škálu nápojov zaujímavých značiek, za prijateľné ceny, s dobrou dostupnosťou a príjemným prístupom k zákazníkovi. Odporúčam!

• Milý personál
    • Vždy sú ochotní poradiť
    • Po povinnom zatvorení prevádzky zavolali opätovne či ešte mám záujem o objednávku

• Rýchlosť objednavky
    • Príjemný prístup
    • Dostupnosť
    • Prehľadný eshop

• Neserióznosť

Po vytvorení objednávky ma kontaktovali, že tovar vedia dodať neskôr a dokonca za o dosť vyššiu cenu, čo som samozrejme odmietol. Tovar majú na stránke stále skladom a za pôvodnú cenu. Toto sa jednoducho NEROBÍ!

• Vemi promtne vybavene

• prehľadná webstránka so širokou ponukou za rozumné ceny
    • som ich zákazníčka už viac ako "len pár" rokov a "ani len vo sne" to nemienim zmeniť
    • nie vždy všetko prebiehalo hladko, ale vždy som bola informovaná (e-mailom, telefonicky)

• doručenie cez zasielkomat
    • bezpečne zabalené

• Všetko bolo v poriadku až na to, že cigary prišli suché jak papek. Jednu sa mi podarilo zachrániť ale druhá bola popukaná že už len do koša :(

vsetko ok

objednavka vyriesena rychlo a k velkej spokojnosti...

• Dobrý výber alkoholu za dobré ceny.
    • Fľaša zabalená v riadnej vrstve bublinkovej fólie,aby sa pri preprave nerozbila.
    • Neviem či nevýhoda obchodu,alebo kuriérskej spoločnosti.Ale trvalo to 7 dní kým zásielka prišla.

• Vsetko ok

• Obchod je blízko môjho bydliska, prostredie v ňom je veľmi príjemné, obsluha rýchla a ústretová. Jednoducho číslo 1. Ďakujem

Expresne pripravene na odber, dobra dostupnost (v meste parking rovno pred predajnou), prijemna obsluha