Rýchle doručenie

Ahoj,
    Všetky nami ponúkané produkty máme skladom vo vlastnej skladovej hale, takže na objednávky vieme reagovať obzvlášť rýchlo. V pomere ceny / kvality / výkonu podľa spätnej väzby zákazníkov sme jednička v oblasti zdravej výživy po celej SR. Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami. Sleduj nás i naďalej :)

ok

• rýchlosť
    • ceny
    • dlhodobo odoberám

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Rýchlo vybavené, veľmi dobre zabalené, tovar je super, môžem vysloviť jedine spokojnosť.

• Pomerne fajn ceny
    • Kúpila som tu produkt, ktorý bol skoro všade inde v tej chvíli v tej konkrétnej príchuti vypredaný
    • Dobrá cena za doručenie kuriérom
    • Proteín mal okolo seba síce taký ten plastový ochranný pásik výrobcu na otváraní, napriek tomu to viečko bolo dosť povolené a minimálne množstvo bolo vysypané na tom obale. Neviem ako k tomu prišlo, možno práve pri manipulácii. Našťastie bolo balenie inak v poriadku.

Vo všeobecnosti som veľmi spokojná a určite by som tu nakúpila ešte raz. Doba dodania a vybavenie objednávky bolo veľmi milé prekvapenie.

• Vyborne ceny
    • Extra rychle dodanie
    • Siroky vyber produktov
    • Profesionalny pristup

Paci sa mi, ze objednany tovar dostanem velmi rychlo a produkty, ktore dostanem su vzdy vybornej kvality. Maximalne odporucam.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Tovar dorazil v poriadku. Jediné, čo ma prekvapuje, že aj v dnešnej dobe si internetový obchod účtuje poplatok za platbu cez účet, ktorá je v každej banke zdarma.
    Dobierku by som pochopila, ale klasickú platbu na účet?

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Prehľadný, rýchle vybavenie a doručenie objednávky

• Rýchle a férové jednanie

Velmi dobrý a prehľadný e shop a objednávka vždy veľmi rýchlo pripravená k vyzdvihnutie...

• Dobrý nákup rýchle dodanie

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Vyborne sluzby a rychle dodanie.

• Rýchlosť vybavenia.

Objednávka vybavená promtne, komunikácia ohľadom dodávky tovaru na No 1.

Skvelý obchod.

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• S dodaním tovaru som spokojný.
    • Málo viem o kvalite produktoch BodyBulldozer.
    • Malý výber produktov.

• rýchlosť vybavovania objednávky

objednaný tovar mi bol doručený v nasledujúci deň

Ahoj Jozef,

• bez akýchkoľvek problémov

Rýchle dodanie

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Gyorsak,korrektek és az árak is rendben vannak.
    • Az ajándék értéke, lehetne arányos a megrendelt áru értékével.

N.o.1

Szia,
    Minden termék amelyet kínálunk készleten van saját raktárcsarnokunkban így kifejezetten gyorsan tudunk reagálni a rendelésekre. Vevőcentrikus, színvonalas hozzáállásunk standard 2013 óta.
    A rendkívül elégedett felhasználók véleménye alapján bátran ajánljuk a BODYBULLDOZER professzionális táplálék-kiegészítő márka bármely termékét, amelyeket széles választékban és tartósan alacsony áron kínálunk. Termékskálánkat folyamatosan bővítjük új termékekkel. Kövesd figyelemmel webshopunkat, mert folyamatos akciókkal várunk! :)
    Korrekt visszajelzésed köszönjük, tisztességesen játszunk!

BODYBULLDOZER
    prémium vitamin és táplálék-kiegészítő márka
    vitamin és életmód szaküzlet hálózat
    E-SHOP nonstop - azonnali EXPRESS küldés