Nie som spokojná,poplietli mi objednávku,musela som volať a písať,aby ju opravili. Tovar mi nebol stále doručený a nemám čo hodnotiť.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme v poriadku zaregistrovali a dnes od nás zásielka odchádza. Verím, že balíček čoskoro dostanete. Na recenziu odpovedajte, prosím, po doručení objednávky.

Tovar nedoručený, na stránke odoslanie do 3 pracovných dní

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Plavky Vám práve odosielame. Verím, že zásielku čoskoro dostanete.

Jana z Blancheporte

Už tretí krát sa mi stalo, že po tom, čo som si objednala tovar, mi o pár dní napísali, že daný produkt už nie je na sklade. Načo to potom ponúkajú? Človek sa teší, že konečne našiel to, čo hľadá už nejaký čas a že to aj príde do času, kedy to bude potrebovať a odrazu obrovské sklamanie. Už si u nich odteraz nič neobjednám.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí, že sme Vám nemohli poslať všetko, čo ste si objednala. Ponuka je platná do vypredania zásob. Ponuku neustále aktualizujeme. Verím, že si z našej bohatej ponuky opäť vyberiete.

Ďakujeme za komentár.

Jana z Blancheporte

• 25.4. 2024 som mailom požiadala o číslo pod ktorým bola zásielka označená pri podaní na doručenie,aby som mohla sledovať jej pohyb. Odpoveď som doteraz nedostala.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujem za komentár. Na emaily odpovedáme do 24 hod. Ak ste odpoveď nedostala, email k nám nedorazil. Vašu objednávku sme odoslali dňa 27.4. Číslo Vašej zásielky je EB562980187SK. Verím, že zásielku čoskoro obdržíte.

Pekný deň.

Jana z Blancheporte

• Farba siat sa nezhoduje s vyobrazenim tovaru.

Jana z Blancheporte

• Dobrý deň. Tovar ktorý som si objednala bol iný vzhľadovo na obrázku ako v skutočnosti.Neodporúčam iným zákazníkom vysoká cena a nízka kvalita.

Jana z Blancheporte

• Objednávku akceptovali, peniaze som poslala na účet, čakala na tovar. Až potom mi oznámili, že tovar je vypredaný. Jediné plus, že peniaze vrátili do troch dní.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za Váš komentár. Verím, že si z našej bohatej ponuky vyberiete iný tovar.

• Tovar objednaný 13.4.ešte nrdorazil

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku sme dňa 18.4. odoslali. Verím, že objednávku čoskoro dostanete.

Jana z Blancheporte

• Dnes som dostala balik, v ktorom jedne šaty chybali, neviem ako mam teraz postupovať, čakám na odpoveď

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Šaty za 36,39 Eur niesu v tejto chvíli na sklade. Budeme Vám ich doposielať po doplnení. Info o dodatočnom dodaní tovaru sme Vám zaslali aj na email dňa 17.4. , keď sme Vám odosielali prvú časť objednávky.

Pekný víkend

• Rýchle
    • Tovar je nepoužiteľný,poťah na pohovku je umelina,ani sa nedá natiahnuť na gauč

• Žiadna
    • Tovar je podpriemernej kvality. Som veľmi sklamaná.
    • Nikdy si už od tohoto obchodu nič nekúpim.
    • Kvalita, vzhľad, nič nezodpovedá tomu, čo bolo na obrázku. Za obe veci by som ani v seconhande nezaplatila viac ako 5eur. Veľké sklamanie.

A navyše, že tovar odosielame hneď.....ani to nie je pravda. Namiesto radosti maximálne sklamanie

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaše nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám môžete vrátit. Reklamáciu Vam radi vybavíme. Verte, že pre rýchle vybavenie objednávok robíme maximum.

Jana z Blancheporte

Blúzka bola dosť krátka , skoro nad brucho! Veľkosť 48 nemá mať takú krátku dĺžku. Otvor cez hlavu veľmi úzky čomu som nechápala. Blúzku asi vrátim ak budem mať čas.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Blúzku nám môžete vrátiť a vybrať si iný tovar z našej bohatej ponuky alebo Vám vrátíme peniaze.

Jana z Blancheporte

• Nie som spokojna s kvalitou zakupeneho vyrobku

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Nevyhovujúci tovar nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme.

Jana z Blancheporte

dostala som celkom iný tovar čo som objednala. Namiesto legin som dostala podprsenky.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Ospravedlňujem sa za chybu zo skladu. Nevyhovujúci tovar nám, prosím, pošlite späť. Reklamáciu Vam radi vybavíme a môžete požiadať aj o preplatenie poštovných nákladov spojených s vratením.

Jana z Blancheporte

Neboli mi dodané všetky objednané veci,hoci obchod mi na sklade tovar ponúkol.Z predošlých recenzii som si prečítala,že kto skôr zaplatí,ten tovar má.Keby som chcela súťažiť rýchle prsty,isto by som si nevybrala eshop s oblečením,ale pravdepodobne niečo iné.

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Ponuka je platá do vypredania zásob. Ak sa na Vás tovar už neujde, budeme radi, ak si vyberiete iný z našej bohatej ponuky.

Jana z Blancheporte

• Obchod mi zaslal nesprávnu veľkosť, tovar som obratom vrátila a obchod oznámil, že objednaný tovar už nemá, žiadala som vrátiť peniaze, napriek opakovanemu urgovaniu mi doposiaľ nevrátil zaplatenú sumu a vznikli mi náklady aj 2x poštovné , zvažujem upozorniť obchodnú inšpekciu , resp. sa obrátiť na právnika s ba sociálnych sietiach upozorniť na praktiky obchodu .

Dobrý deň, pani Tordová,

ďakujeme za komentár. Veľmi ma mrzí Vaša nespokojnosť. Vašu reklamáciu som preverila. Zle poslané šaty sme Vám objednali ale bohužiaľ sa na Vás už nedostalo a preto sme Vám vrátili dňa 19.3. peniaze na Váš bankový účet. Info o vypredaní tovaru a vrátenie peňazí sme Vám zaslali na email. Poštovné náklady sme Vám preplatili.

Jana z Blancheporte

• tovar som ešte stále nedostal

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Objednávku sme Vám dňa 18.3. odoslali. Verím, že zásielku čoskoro dostanete. Na recenziu, odpovedajte, prosím, až po doručení zásielky.

Jana z Blancheporte

Obchod chce hodnotenie, tovar však za 10 dní nestihol doraziť.

Jana z Blancheporte

• Som veľmi sklamaná, objednala som si tovar , konkrétne šaty a prišli mi skrčené a nekvalitne ušité.

Akosi dlho trvá dodanie

Reakcia obchodu Blancheporte.sk

ďakujeme za komentár. Vašu objednávku práve odosielame. Verím, že zásielku čoskoro dostanete.