• Rychle dodanie
    • Super cena
    • Spokojna s kvalitou

• dlhé čakacie doby na naskladnenie

skoro 6 týždňov čakám na tovar, dnes som sa rozhodol obj. stornovať

• Najlepšia cena

• Široký sortiment bez chodenia a zháňania tovaru.

• Vyborna komunikacia

Vsetko prebehlo tak, ako clovek ocakava.
    Ked je problem, vykomunikuje sa.
    Maximalna spokojnost.

Velmi pekne designove produkty, vynimocne, originalne.

• klamali pri termine dodavky

Dobry den,
    Mrzi nas Vasa negativna recenzia napriek tomu, ze ste bol informovany o nahlej zmene dostupnosti z dovodu zastavenia vyroby u vyrobcu spojenej s pandemiou a nariadenim statu. Vopred Vas prosime a dakujeme za trochu porozumenia v tychto casoch.
    V ziadnom pripade zakaznikov neklame ale komunikujeme otvorene s informaciami ktore mame v ten dany moment dostuone.

Vas tovar v case objednavky bolo mozne objednat avsak v dosledku zastavenia vyroby musel dodavatel svoje sklady a vyrobu uzavriet.

Bighome.sk

• Veľmi dlhé čakacie doby dodania tovaru

Tovar väčšinou nemajú skladom a dodacia lehota v mojom prípade bola 3 mesiace. Je to veľmi dlho.

Dobry den,
    Mrzi nas Vasa negativna recenzia napriek tomu, ze ste bola informovana o nahlej zmene dostupnosti z dovodu zastavenia vyroby u vyrobcu spojenej s pandemiou a nariadenim statu. Vopred Vas prosime a dakujeme za trochu porozumenia v tychto casoch.

• dobrá komunikácia
    • Dodanie podľa uvedeného termínu

Tovar prišiel poškodený (obal bol nepoškodený, ale výrobok vo vnútri bol poškodený). Výrobok bol nekvalitný ŠMEJD!!! Keby som videla hodnotenia ich druhého e-shopu (masiv24.sk), tak by som určite u nich nič nekupovala. Na webstránke nie je žiadne a na zásielke (krabici) je nefunkčné telefónne číslo!!!

Dobry den,
    obratte sa prosim na nase zakaznicke oddelenie [email protected] a radi Vam vyjdeme v ustrety v rieseni problemu rovnake instrukcie boli pribalene aj pri Vasej objednavke.

Bighome.sk

• Super sortiment, akceptovatelne ceny aj dodanie.

Výborná komunikácia, rýchle dodanie, milý darček, ktorý sme ani nečakali - rúško, ktoré padlo veľmi vhod.

z obchodom som bola spokojná, všetko prebehlo bez problémov

Tovar nemali na sklade, ako bolo uvedené na stránke.

Dobry den,
    Tovar ktory ste si vybrali mal status na externom sklade co znamena ze dodavatel ho ma v ponuke avsak nevieme v momente Vasej objednavky urcit ci dany produkt je skladom u dodavatela alebo caka na jeho naskladnenie. Bohuzial nie vsetci vyrobcovia a dodavatelia maju toto technologicky zvladnute.

Bighome.sk

Rýchle dodanie objednávky, super komunikácia, odporúčam !

• Stolik nezodpovedal cene, vyzera ako privezeny z dlheho uskladnenia zvonku / hrdzave klince, panty /....

Dobry den,
    stolik ktory ste si vybrali je zo serie nabytku vyrobeneho z recyklovaneho dreva ktory ma evokovat stary kus chalupoveho nabytku.

V popise produktu preto uvadzame: Príručný stolík je z recyklovaného masívneho dreva a môžu mať na povrchu rôzne trhliny, odreniny a stopy použitia dreva.

V pripade ze tovar nezodpoveda Vasim predstavam napriek kvalitnym fotkam a detailnemu vyobrazeniu radi vyriesime Vasu reklamaciu ku Vasej spokojnosti. Kludne nam napiste na [email protected] :)

• Zavádzajúce informácie

Zavádzajúce informácie. Nekorektne prijatá platba kartou na tovar, krotý nebol skladom. Najprv potvrdené odoslanie, následne zrušené. Opakujúce sa prísľuby. Ponúknutý náhradný tovar, následne zrušená aj táto ponuka. Absolútne nekorektné jednanie.

Dobry den,

Tovar je vzdy mozne si objednat na dobierku bez moznosti platby vopred. Vidime ze ste si zvolili platbu vopred preto stacilo napisat email a peniaze by sme Vam okamzite refundovali ako to vzdy robime pri vsetkych problemoch s dodanim ktore bohuzial nedokazem vzdy ovplyvnit. Dakujeme za pochopenie

Bighome.sk

Tovar bol doručený nepoškodený, dokonale zabalený a v stanovenom termíne. Peniaze za nedostupný no už zaplatený tovar mi boli zaslané späť na účet. A komunikácia s obchodom bola v poriadku, len odporúčam dať na stránku alebo do emailov aspoň 1 telefónne číslo pre kontaktovanie keďže komunikácia mohla byť rýchlejšia cez telefón, než email. Inak super :). Odporúčam nábytok je luxusný a kvalitný ( môžem povedať že je lepší než na fotkách)

• - spatna komunikace, odpoved na email az po 2 dnech a nepravdive informace ohledne dodani tovaru!
    - tovar byl pri objednavke oznacen jako „na sklade“ coz nebyla pravda
    - Dali spravu ze te Vase masky za 12,45 nemuzeme dodat ale mame horsi masky za 18 Eur. No comment!

Dobry den,

Jednalo sa o zdravotnicky material ktory sme docasne zaradili do ponuky avsak koli komplikacii pohybu a dovozu materialu ktory nedokazal dodavatel na konci zabezpecit vznikla neprijemna situacia ako pre nas tak aj pre nasich zakaznikov. Vzniknuta situacia nas velmi mrzi.
    Dakujeme za pochopenie

Bighome.sk

Tovar ktorý mal byť skladom nedorazil, výhovorka ma prekvapila, že dodávateľ tovar nedodal, pritom pri objednávke bol na sklade. Ešte že som nezaplatil dopredu. Ponúkli na oplátku podobný tovar samozrejme 3 x drahší ako ten pôvodný. Tak som objednávku stornoval.

Dakujeme za pochopenie