Nic nedošlo cakam uz 2 tyždne možno sa do vianoc dočkam

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Pišta Bači. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás neboli spokojný. Pokiaľ Vám tovar nebol doručný do 10 pracovných dní, kontaktujte nás prosím na [email protected]. Za BestSports s pozdravom Karin.

nekonečne čakanie .skór než pridu tie trička leto skonči . nakupujem cez net ale tak dlho .nečakam nikde .ešte stale tovar nemam .

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň stenly. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás neboli spokojný. Pokiaľ Vám tovar nebol doručný do 10 pracovných dní, kontaktujte nás prosím na [email protected]. Za BestSports s pozdravom Karin.

• dobré ceny
    • kvalitný tovar

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za vynikajúce hodnotenie. Prajeme pekný deň. Za Best s pozdravom Karin.

• ****

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Ester, veľmi pekne ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za tím Best s pozdravom Karin.

• predavaju veci zo sportdirectu,vy objednate u nich oni to do 10dni stihnu objednat z anglicka a predaju vam to za drahsie,radsej si tie veci sami objednavajte zo stranky sportdirectu ako od nich,usetrite dost

neodporucam

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás neboli spokojný. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na [email protected]. Za Best s pozdravom Karin.

dlha dodacia lehota

• široký sortiment tovaru

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a prejeme pekný deň. Za Best s pozdravom Karin.

• Široký sortiment, dobré ceny

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Tena, ďakujeme za výborné hodnotenie. Celý BestSports tím praje krásny deň. S pozdravom Karin.

• Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Teší nás, že ste aj napriek dlhšej dobe dodania boli s nami spokojný. Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za BestSports s pozdravom Karin.

ušetrí mi to čas.

• velmi dlha cakacia doba na tovar
    • nepravdiva ionformacia na nete

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň Ladislav. Veľmi nás mrzí ak ste s nákupom neboli spokojný. Boli by sme ale radi, ak by ste nám o probléme napísal na [email protected]. Za Best s pozdravom Karin.

• Zatiaľ neviem ohodnotiť, nakoľko obuv my zatiaľ nebola doručená.

• Dodacia lehota je príliš dlhá!

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, mrzí nás ak ste s nami neboli spokojný. Na dodaciu dobu ste ale upozornený ešte pred dokončením objednávky. Za Best s pozdravom Karin.

• Kvalitný tovar
    • Dľžka doručenia

Prehľadná stránka, dobrá komunikácia obchodu so zákazníkom, zatiaľ spokojnosť.........

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za peknú recenziu. Prajeme pekný deň. Za Best s pozdravom Karin.

• Veľký vyber
    • Dobrá kvalita za nízke ceny
    • Spoľahlivý obchod

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za parádnu recenziu, ktorá nás neskutočne potešila. Celá naša BestSports rodinka praje krásny deň :-) S pozdravom Karin.

• Široký sortiment.
    • Možnosť vrátiť nepoškodený, nepoužitý, nevyhujúci tovar do 30 dní
    • Pomerne dlhá doba dodania.

• Dlhšia dodacia lehota

Reakcia obchodu bestsports.sk

Toto bol môj prvý nákup,tak skúsenosti s ním ešte nemám

• Výborná komunikácia, ústretovosť obchodu pri doručení zásielky

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ďakujeme za výbornú recenziu. Celý BestSports želá pekný deň. S pozdravom Karin.