• prfektna spolahlivost
    • vyborna komunikacia
    • neviem o ziadnej

spolahlivost dodania

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Pavol, ďakujeme za vynikajúcu recenziu. Spravila nám krásny deň, ktorý želáme aj Vám. Za celý Best tím s pozdravom Karin.

• Rychlost dodania tovaru

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, Vaša recenzia nás veľmi potešila. Celý BestSports tím ďakuje a praje pekný víkend. S pozdravom Karin.

Dlhá dodacia doba.

dlhá doba dodania tovaru

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, mrzí nás ak ste s nami neboli spokojný. Na dodaciu dobu ste ale upozornený ešte pred dokončením objednávky. Za Best s pozdravom Karin.

• Dobra cena , seriozny pristup a celkom rychle dodanie
    • Ziadna

Reakcia obchodu bestsports.sk

Ahoj Julo, super recenzia pre super deň ;) Ďakujeme a prajeme krásny deň! Za Best s pozdravom Karin.

Pánske tielko vyzerá úplne inak než mi bolo doručené. Nepáči sa mi, vyzerá to hrozne, akoby odfláknutá práca. Na internete vyzerá omnoho lepšie. Výrezy na ruky vôbec nezodpovedajú obrázku - práve kvôli tvaru som si tovar objednala, som sklamaná. Zvažujem vrátenie tovaru.
    Dámske tielko je v poriadku.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Mrzí nás, že ste s nákupom u nás neboli spokojná. V prípade otázok ohľadom vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na [email protected]. Za Best s pozdravom Karin.

• dobré ceny tovaru

ako každý internetový obchod - objednanie z domu, risk za to či obuv bude dobrá alebo nie, to patrí k tomuto systému nakupovania

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, Vaša spokojnosť nás veľmi teší. Prajeme krásny zvyšok dňa. Za Best s pozdravom Karin.

• páči sa mi výber, slušné veľkosti a tabuľky veľkostí, dobré fotky, veľmi pohodlné
    • čakali sme dva týždne na tovar, ktorý mal byť dostupný

Páči sa nám výber aj to, že sme to takto pohodlne nakúpili, ale dva týždne sme čakali na dodávku, to bolo veľmi dlho a pritom všetko z výpredaja, takže to asi nebolo treba čakať na dodávku od výrobcu...

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme, Darina. Teší nás, že ste aj napriek dlhšej dobe dodania boli s nami spokojná. Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za BestSports s pozdravom Karin.

výhoda

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za BestSports s pozdravom Karin.

Zatial xiadne skusenosti

• Je pohodlne nakupovanie z domu.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Mária, ďakujeme za super recenziu. Máme z nej veľkú radosť. Za Best s pozdravom Karin.

Veľmi veľmi dlhé čakanie

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Táto situácia nás veľmi mrzí. Ale ďakujeme za kontaktovanie a veríme, že tovar nakoniec potešil. Za Best s pozdravom Karin.

• Okamžitá informácia o stave objednavky

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, sme radi, že všetko prebehlo v poriadku. Vaša recenzia nás veľmi potešila. Za Best s pozdravom Karin.

• dlhé dodacie lehoty

• Zatial len prva a vsetko prebehlo ok

Doporucujem

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Dada, ďakujeme za výborné hodnotenie. Celý BestSports tím praje krásny deň. S pozdravom Karin.

• Dodanie.

• pohoda

Bol by som rád ak by sa mi tovar posielal poštou . Je to lepšie a môžem si ho tam vyzdvihnúť osobne v hocijakom čase.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Zdravíme Peter, nad inou možnosťou dodania tovaru uvažujeme. Momentálne však ponúkame dodanie kuriérom. Teší nás, že ste aj napriek tomu boli s nami spokojný. Za Best s pozdravom Karin.

Objednala som pred 10 dnami a do dnes som tovar neobdrzala a ani som nedostala informaciu v akom stave je moja objednavka a kedy tovar dostanem. Najhorsi servis aky som zatial pri nakupe cez internet zazila.

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň, ak vám nebol doručený tovar do 10 pracovných dní, kontaktujte nás prosím na [email protected]. Objednávku skontrolujeme a o možných problémoch vás budeme informovať. Za Best s pozdravom Karin.

• tovar je kvalitný

Reakcia obchodu bestsports.sk

Ahoj Mária, ďakujeme za skvelú recenziu, veľmi nás potešila. Za Best s pozdravom Karin.

• DLHÁ ČAKACIA DOBA

Reakcia obchodu bestsports.sk

Dobrý deň. Teší nás, že ste aj napriek dlhšej dobe dodania boli s nami spokojný. Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň. Za BestSports s pozdravom Karin.