• Tovar miprisiel v pokrcenej a roztrhanej krabici,bol to darcek na vianoce,ale vyzeral ako kupeny v bazare

Nedoporucujem

• Nedodrzeni dodaci lhuty.

Nedoporucuji.

Dňa 07. 08. 2015 som si objednal cez internet chladničku Zanussi ZRA33100WA od spoločnosti Bestmarket. Moja objednávka bola prijatá. Super. Keďže chladničku mali „SKLADOM“, tak som očakával, že niekedy v utorok 11. 08. 2015 bude doma. Lenže poobede 11. 08. 2015 moja objednávka stále na stránke bestmarket figurovala ako prijatá objednávka. Preto som zavolal do bestmarketu, kde mi povedali, že na sklade majú chladničku, ale pokazenú a očakávajú novú, ktorá má prísť okolo 13-14. 08. 2015 na ich sklad a potom mi ju zašlú a že či počkám. Je zaujímavé, že sa mi nikto od spoločnosti bestmarketu ani neozval a nevysvetlil aký je problém. No nevadí, povedal som ok, že už počkám. Dňa 14. 08. 2015 mi prišiel email, že chladnička pripravená na odoslanie. Super. Dňa 17. 08. 2015 telefonát od prepravnej spoločnosti, že majú pre mňa chladničku. Po ich príchode prezerám chladničku a táto je poškodená, preto sa pýtam prepravcu ako je to možné, načo mi povedal, že poškodenú chladničku im už dala firma bestmarket!!!

• oproti ostatným,žiadne
    • nekomunikácia