prizam sa ze perfektne vypada to tricko ale len na reklamnych fotkach realita je uplne ina cize nepredavaju tie vyrobky co reklamuju ano napis sa zhoduje ale to sitie ten dizajan toho tricka je uplne mimo taketo tricko co mi poslali som si mohol kupit u vietnamca u nas za tri eura proste obycajne site ako vreco s dierami

Reakcia obchodu BestForm.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný s kvalitou resp. so strihom objednaných tričiek. Ako sme to s Vami aj cez e-mail odkomunikovali: tovar nám kludne môžete poslať naspäť - vrátime Vám peniaze. Proces vrátenia máme v maximálne možnej miere zjednodušený, nakoľko veľmi dobre vieme že nákup oblečenia cez e-shop je ťažké. Hlavne trafiť vhodnú veľkosť a strih, nakoľko každý človek má iné preferencie.

• Zlá veľ.tabuľka,tým pádom prišla zlá veľkosť,obratom nasledujúci deň poslané späť,stým že komunikovala som s eshopom od prvého dňa výmenu,majú postavený marketing na "bezplatnej výmene tovaru"
    • Čo mi ale žial len napísali(bola veľka noc)
    • Že už tovar premňa na výmenu nemajú,že mi vrátia peniaze,napriek tomu aktuálne vidím daný tovar nasklade vo všetkých veľkostiach svieti že je skladom,tak neviem čo si myslieť...
    • Bol to prvý nákup,ale teda aj posledný
    • Aj keď peniaze poslali podľa emailu hneď späť

Reakcia obchodu BestForm.sk

napriek našej všetkej snahe sa občas stáva, že niektoré veľkosti sa vypredajú a tým pádom nevieme vymeniť tovar podľa požiadavky zákazníka. V takýchto prípadoch ihneď kontaktujeme zákazníka a následne vrátime platbu. Ďakujeme za pochopenie.

• Tovar mal byť doručený ešte pred Veľkou nocou no stále neprišiel.

Vážená zákazníčka,
    balík bol poslaný hneď na druhý deň po prijatí objednávky, ale žiaľ sa stratil. Náš e-shop bol informovaný o nedoručení zásielky neskôr a keďže prišli veľkonočné sviatky (vtedy aj my, aj kuriérska spoločnosť GLS mala voľno, trávili sme čas s rodinami, nakoľko sme tiež ľudia) proces reklamácie strateného balíka sa predĺžil. Veľmi nás mrzí, že balík sa dodnes nenašiel, aj keď sa denne informujeme ohľadne stavu zadanej reklamácie.
    Keby ste mala záujem, ešte minulý týždeň t.j. tesne po veľkonočných sviatkoch, mohla ste nám zavolať a tovar by sme Vám opätovne poslali. O dĺžke reklamačnej doby ste bola informovaná, konkrétne tým spôsobom, že sa to môže natiahnuť.
    Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a pevne veríme, že napriek jednej zlej skúsenosti na nás ostatní zákazníci nebudú hľadieť ako na nespoľahlivý e-shop, ktorý odmieta komunikovať so zákazníkmi a riešiť problematické situácie.
    S pozdravom a prianím pekného dňa BestForm.sk

Farby mikiny neboli vôbec ako na obrázku, po rozbalení balíka som sa rozplakala, pretože farba mikiny bola oveľa bledšia ako bolo zobrazené na vašej stránke, pôsobí "vyšediveným" dojmom. Ani kvalita mikiny nie je podľa môjho očakávania, a to že prišla totálne dokrčená, ako by som ju rovno krave z pysku vybrala. O "čínskom" zapachu látky už ani nehovorím. Mal to byť darček pre môjho priateľa k narodeninám, no hanbila som sa mu ju aj dať. Toto je prvá zlá recenzia v mojom živote a verím, že aj posledná, no nedalo mi nereagovať. Váš obchod nebudem odporúčať. Pekný deň!

• Po pravde? Velkostná tabuľka nesedí s tovatom a som sklamaný z toho, treba s tým niečo spraviť urgentne.

Reakcia obchodu BestForm.sk

pri pridávaní veľkostných tabuliek dbáme na to, aby boli relevantné a zodpovedali danému produktu. V mnohých prípadoch vypracujeme vlastné veľkostné tabuľky (nepreberáme tie od výrobcov), aby si zákazníci čo možno najlepšie vedeli vybrať tovar bez nutnosti výmeny veľkosti. V ojedinelých prípadoch sa však môže stať, že veľkosť nesadne presne podľa tabuľky a to eliminovať žiaľ nedokážeme. Vážený zákazník, nie ste prvý ani posledný, kto potreboval výmenu veľkosti, na čo sme samozrejme adekvátne reagovali a promptne sme výmenu vybavili. Každý jeden človek, aj keď má rovnaké miery, nemusí nosiť tú istú veľkosť. V každom prípade ďakujeme pekne za spätnú väzbu.

BestForm.sk

Tovar mi prišiel ale vydržal mi 2 dni.
    Nohavice ma stali 120eur a su maximalne nekvalitne cele derave a paraju sa. Nikdy viac.

Reakcia obchodu BestForm.sk

Dobrý deň, na tovar zakúpený v našom e-shope BestForm.sk sa vzťahuje 24 mesačná záruka od dátumu zakúpenia. To znamená, že je možné tovar poslať späť na reklamáciu.

BestForm.sk

Fredy Jeansy za109eu sú nekvalitné
    Tovar z čínska
    Legíny smrdia, za páchajú chemikaliou
    Celý byt smrdel od legin
    Neodporúčam predávať smradlavy tovar, lebo na vás niekto pošle kontrolu!!!!!!!!!!!!
    Môžu s toho vzniknúť zdravotné problémy!!!!!!!!