• Veľký výber produktov

Dlhšie čakanie na doručenie. Tovar kt. bol v e-shope prezentovaný ako na sklade, na sklade nebol (Volal pracovník e-shopu - po inventúre zistili, že produkt vo farbe v akej som si ho objednala nemajú...takže si môžem vybrať inú farbu alebo čakať kým im tento tovar príde (4 pracovné dni). No zbytočne čakať sa mi nechcelo, tak som si vybrala inú farbu. Ďalší produkt, kt. som si objednala mal byť naskladnený do 1-5 pracovných dní. Následne mi po 5 dňoch volal pracovník e-shopu, že produkt stále nemajú, že mi dá vedieť ďalší deň, či produkt príde alebo mi zaň vrátia peniaze- avšak ďalší deň sa neozval. Písala som mail, aby som sa dozvedela čo je teda s mojou objednávkou, odpoveď žiadna. Ďalší deň-ďalší mail, tentoraz aj s odpoveďou- moja objednávka konečne expedovaná. Takže suma sumárum: potvrdenie mojej objednávky bolo 10.1, tovar mi prišiel 19.1.,síce prišlo nakoniec všetko ako som si objednala,ale v objednávke a jej vybavení bol dosť veľký chaos.

• Prehľadný web, dobrá komunikácia pri vybavovaní objednàvky.
    • Objednala som si 700ml shaker. Pri prevzatí mi bol vydaný úplne iný a bolo mi povedané, že na stránke je iba ilustračná fotka. Načo potom ponúkajú niečo, čo ani nemajú? Akože keby si objednával nejaký protein, dajú mi potom úplne iný?

Vždy som bola maximálne s bestbody spokojná, ale v poslednej dobe sa mi zdá, že idú dolu vodou.

• dlha doba dodania tovaru

Reakcia obchodu bestbody.sk

Dobry den Martin, dakujeme a vazime si Vasu objednavku. Medzi objednanymi produktami ste mali aj taky tovar, ktory mal oznacenu dostupnost 1-5 prac.dni. Poslali sme Vam objednavku na piaty pracovny den. Mrzi nas, ze ste nam dali negativnu recenziu, ale myslime si, ze neopravnene.
    Matus Kobulnicky - bestbody.sk

• Dlha dodacia doba.

Rukavice co som si objednal boli na viacerych miestach rozparane musel som si ich zosit.Lebo reklamovat sa mi to nechce kôli cene 6€.

• poslali mi iný produkt ako som si objednal
    • komunikácia - katastrofa

Poslali mi iný produkt ako som si objednal. Poslali len nejaký iný ekvivalent Krill Oil. Dokonca aj na fotografii je iný ako mi poslali. A toto čo mi poslali ani nemajú na eshope. Teda nechápem odkiaľ to vyhrabali. A ani sa neunúvali zavolať telefonicky, či môžu poslať nejakú náhradu. Alebo napísať mail. Samozrejme, že počítajú s tým, že im to nevrátim, lebo nemám čas sa tým zaoberať. Zarobili na mne dvakrát. Prvý a poslednýkrát. Keď tento obchod získal na heureke zlatý certifikát tak potom tie certifikáty sú úplne nanič. Jedine že si píšu recenzie sami alebo im spriaznené osoby.
    A láskavo mi tu neodpisujte, že ide o ten istý produkt len obal je zmenený. Toto, čo ste mi poslali ani nemáte na eshope.

Reakcia obchodu bestbody.sk

Dobry den pan Hugec. Vasa reakcia nas velmi prekvapuje. Objednali ste si Krill oil od firmy Refelx Nutrition. Je to jediny krill oil ktory mame v ponuke. Poslali sme Vam uplne totozny produkt. Firma Reflex Nutrition v tejto dobe prechadza na novy dizjan svojich vyrobkov. A este stale nam obcas prichadzaju produkty so starym dizajnom ale uz aj s novym. Prosim pozrite si priamo na oficialnej stranke Reflex Nutrition novy dizajn produktov: https://www.reflexnutrition.com/krill-oil/. Uz maju bielu farbu a nie ciernu ako doteraz.
    Velmi nas to mrzi, ako nas vnimate, ale vasa reakcia nieje uplne opravnena. Zaroven nas uraza, ze sa o nas vyjadrujete, ze sme na Vas zarobili dvakrat, co samozrejme nieje pravda. Sam viete, ze sme Vam poslali totozny produkt, akurat nam zrejme chcete poskodit meno, kvoli jednemu obrazku, za co nemozeme, kedze vyrobca posiela duplicitne dizajny. Zlozenie je ale totozne. O tom nasvedcuje aj nas telefonat v ktorom ste nas nepustili k slovu a zlozili ste nam telefon. Taketo neslusne spravanie hovori o vsetkom. Ale aj napriek tomu sa Vam ospravedlnujeme, ze ste boli nespokojny s nasimi sluzbami.
    Matus Kobulnicky

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• e-shop pre ludí čo radi čakajú ak sa vôbec dočkajú . (taká je moja skúsenosť stymto obchodom)
    • Komunikaciá - asi by si to mali dať do wikipedie čo to vôbec znamená lebo aj ked niečo nemáju a čakáte 9 dní oni vám nedaju vedieť čo sa deje s objednávkou a ked už im napišete odpíšu že nemaju prichuť čo ste si objednali tamtoho a nemaju 1 kg balenie druheho tamtoho
    • Emaili - 3 emaili otom aby som ohodnotil produkty zakupené v eshope ktoré mi neboli doručené !

OTRAS !!! Vôbec som nechcel písať recenziu pre tento ochod po svojej skusenosti na kolko objednávka nebola doručená dodnes 26.7.2017 odoslaná bola 11.7.2017 ale tými emailami ma presvedčili nakoniec že im tu recenziu napíšem ked tak veľmo chcú a rovno na Heureku !
    NIKDY VIAC

• Vysoké ceny, veľký rozdiel cena na eshop-e a vs cena na predajni, otváracie doba od 10 a stále o pol 11 zatvorená bez akéhokoľvek odkazu
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Komunikácia s prevádzkou v Eurovea katastrofa. Chcela som TRX, predavač nevedel, co vsetko balenie obsahuje, nechcel tovar vybalit. Pisala som priamo do eshop, tam komunikacia prebehla dobre, aj ked cez chat sa vobec neozvali, ale dokonca boli ochotni mi tovar aj rozbalit, no nakolko sa nejedna o originalny produkt, tovar som nechcela...

• Osobny odber- nedalo sa platit kartou a tovar nebol nachystany

Reakcia obchodu bestbody.sk

Dobrý den , mrzi nas nasa negativna recenzia. Pri osobnom odbere ste vsetok tovar z vasej objednavky bez problemov prevzali. Pri vytvoreni Vasej objednavky ste zadali v eshope sposob platby : Hotovost pri vyzdvihnuty, Z tohoto dôvodu ste mali pripravenu fakturu na uhradu v hotovosti. V Eurovea je moznost platit kartou . S pozdravom Bestbody.sk

• Komunikacia, nedodrziavanie otvaracich hodin

Vyborne ceny, osobny odber ani emailovu komunikaciu neodporucam.

Neodporúčam nakupovať položky TRX. Mnou zakúpený tovar (TRX Force Professional) bol falzifikát, pričom na stránkach predajcu je prezentovaný zhodne s originálom. Pri tomto druhu tréningovej pomôcky by som neriskoval s pochybným falzifikátom.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Pisala som na stranku dve otazky odpovedane mi bolo len na jednu.
    • Chybaja mi v obchode viac dostupnych prichuti.
    • A hlavna slabina jeden protein, ktory som si objednala bol roztruseny po krabici a aj ta etiketa bola rozmazana

Reakcia obchodu bestbody.sk

Dobry den, mrzi nas ak Vam prisiel produkt roztruseny. Vsetky produkty mame v 100% neporusenom stave priamo od vyrobcu. Mozno prepravou sa nieco stalo. Kludne nam poslite fotky a mozme to vyreklamovat. V tom nieje ziaden problem. K prichutiam: zial niekedy su vypadky niektorych prichuti a nevieme to ovplyvnit, ale to sme Vam uz pisali. Mrzi nas ze ste nespokojna, ale vsetko sa da pekne riesit :-) Pekny den :-)

• Nijaké
    • Slabá komunikácia.Obchod ma upovedomil že produkt nemá až po 9 dňoch od objednávky mailom.Dalej tento produkt ponúkajú na stránke hoci ho nemajú.Je to už tretí krát čo som mal s týmto obchodom nejaký problém.Poslali iný proteín, druhý krát inú príchuť teraz nemali produkt.

Stránka na nete je super ale nič viac.Neodporucam.

Zboží bylo dodáno bez slovenského textu dle zákona. Expirace 1/2017 tj. 3 týdny do konce.
    Prodávající nesplňuje zákonné podmínky pro prodej.

Reakcia obchodu bestbody.sk

Dobry den, ano podla zakona o ochrane spotrebitela 250/2007 Z.z. sme povinny dodat aj slovensky text (co aj vykonavame) avsak vasa zasielka bola posielana do zahranicia, konkretne do ciech. Ak mate zaujem o spolupracu a ak nam chcete tieto vyrobky dodavat, kedze ste distributor pre CR, staci nas oslovit a radi sa dohodneme :-)

• ZLÁ ALEBO ŽIADNA KOMUNIKÁCIA SO ZÁKAZNÍKOM.

NEODPORÚČAM.

• vyhoda je ta ze som nic neminul kedze mi nic nebolo poslane :D
    • neodpovedaju na e-mail

radsej nebudem komentovat