Čakám strašne dlho na obj.
    A mam hodnotiť niečo čo mi ešte ani nedorazilo

Dlhá doba dodania.

Čakám na dentálny balíček UNIONU objednaný 3.4., zatiaľ nič nedošlo okrem infornácie, že sa pripravuje.

Napríklad keď objednávam z Dr.max online..tak ak to majú v Lekárni hneď behom 10-15min. Mam objednávku pripravenú na vyzdvihnutie a u vás aj týždeň Škoda.
    Tak skôr preferujeme Dr.max online

Objednávka bola na 1 typ lieku, ktorý bol na sklade a je na voľný predaj. Po informácií že sa obj. už pripravuje, som asi za cca ďalšie 2 hodiny došla do lekárne, či už náhodou nie je pripravená (viem že sa malo čakať na potvrdenie SMS, ale keď dlho nechodila išla som osobne). Na lekáreň ktorá v čase mojej návštevy bola prázdna a bez zákazníkov a otázke či sa nedá objednávka vydať mi bolo povedané že "Nie". Sklamal má takýto prístup. Lekáreň som ešte vyberala zvlášť s tým že sa nenachádza v žiadnom veľkom meste a tým pádom bude promptnejšie vybavenie.

• Čakala som na info z lekárne že už je tovar k vyzdvihnutiu. Neprišlo žiadne info, produkt som zakúpila v inej lekárni. Doteraz sa mi to nestalo.

• Pani lekárnička nemala svoj deň.

Tovar mi stále neprišiel

• Bolo mi zaslané neúplné balenie kamery Truelife a reklamáciu mi zamietli

Dlhé čakanie

• Eshop vybavuje objednavky len v pracovne dni
    • Strašne pomalá lekáreň

Objednávku som zrušil pre neochotu zamestnancov podať mi bližšie informácie ohľadom objednaného produktu, konkétne k výbave merača cholesterolu.

• Přestože jsem již v obchodě nakupoval bylo mi sděleno ,že do Česka se neodesílá.

• Všetko v balíku bolo rospiane...

Veľmi dlhé doručenie, týždeň.
    Dr. Max. doručí na druhý deň.
    Lieky nie sú spotrebný tovar.!!!

Veľmi zlá komunikácia s pracovníkom lekárne, neodporúčam lekáreň pokiaľ nebude v lekárni slušne vyškolený pracovník

• Piatok som objednala - potvrdenie prišlo ďalší stvrok

Reakcia obchodu BENU LEKÁREŇ

mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Vaša objednávka bola spracovaná a na výdajné miesto doručená do 2 pracovných dní, čo je najrýchlejšia doba doručenia objednávky. Všetky eshopové objednávky sú odosielané z centrálneho skladu a z tohto dôvodu je potrebné počkať kým bude objednávka doručená na výdajné miesto.

Tím BENU eshop

• obchod mi objednané a zaplacené zboží nedodal.

Reakcia obchodu BENU LEKÁREŇ

mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Tak ako je uvedené na adrese: www.benulekaren.sk a rovnako tak, ako sme Vás informovali e-mailom - objednávky vytvorené na stránke www.benulekaren.sk môžu byť doručované iba v rámci Slovenska. Platba za objednávku Vám bola vrátená späť na Váš účet.

Tím BENU eshop

Eshop zakázal lekarnam vydávať internetove objednávky a v ten isty den mi zaslali email a sms o doruceni tovaru do vybranej lekarne, kde mi oznamili, ze mi objednavku nevydaju. Absolutne neprofesionálne!!!! Prehnala som sa uplne zbytocne a stratila som cas. Neodporúčam!!!

Reakcia obchodu BENU LEKÁREŇ

mrzí nás Vaša negatívna recenzia. Tak ako sme Vás e-mailom informovali, opätovne sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nedorozumenie pri vybavovaní Vašej objednávky, ktoré nastalo z technickej príčiny. Zároveň sme Vám však ponúkli možnosť promptného vyriešenia vzniknutého problému, a to presmerovaním Vašej objednávky na iné odberné miesto benu lekárne.