• Rychle vyrobenie a dorucenie
    • Nekvalitna siltovka a nevyrazna potlac

Siltovka mi dosla dost nekvalitna, pokrcena a potlac ma uplne nevyrazne farby .. je to ako by to niekto nazehloval doma zo zehliclou a nazehlovacim papierom uz som zvolil radsej vysivku za menej penazi a ovela krajsie to je a hlačvne siltovka je vyssej kvality za tie peniaze

Reakcia obchodu Belabel.sk

velice nás mrzí, že jste s potiskem a i kšiltovkou samotnou nespokojený.
    Pokud potisk neodpovídá zadání, ať už barevností nebo provedením, určitě kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mailu [email protected].
    Reklamaci s Vámi rádi vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Hezký den,
    tým Belabel.

• rýchla výroba
    • krásne prevedenie

• ..maximalna ochota a ustretovost personalu. Kazdu objednavku mi pomohli upravit. Su skvely! Budem objednavat dalej...⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

• Komunikácia

Obchod reaguje a komunikuje veľmi dobre.

Super rychlost kvalita spokojnost

Vyborna kvalita, rychle dodanie, presne podla poziadaviek

• Super

Trička sú veľké, takže ak nosíte veľkosť L, treba si objednať M.

Vsetko doslo v poriadku a vcas takze Vianoce mozu zacat

• Tovar prišiel v poriadku a rýchlo

• Promptne vybavenie
    • Nepresná špecifikácia výrobku.

Batoh som si specialne navrhla, ale bola som neprijemne prekvapena, ze predná potlačená cast drzi na batohu len na suche zipsy, ze nie je súčasťou pevnej casti! Budem si to musiet dat zvrchu dat prešiť, kedze by som si ho nevzala nikam v takomto stave, bala by som sa totiž, ze vrchná cast s motívom mi niekde odpadne a ostane mi len cierny batoh! Ta vrchná cast totiž vyzera ako podložka pod myš! Nikdy v zivote som nevidela takyto system a keby som bola vedela, nikdy si to neobjednam. Aj ked je pekny, clovek musi do toho este vraziť peniaze u krajcirky na zasitie prednej casti.

Krásna ručná práca,výborná komunikacia s obchodom

• príde to rýchlo a veľa prístupov k platbe
    • niesu

užastné veľká kvalita bola som prekvapená veľmi dobra kvalita a potlač úžastna kvalita určite odporúčam!

• moznost navrhnut si vlastny hrncek nie len z predvolenych sablon
    • kratka doba dodania
    • vernostny program

• Objednávku rozdelili na dva krát, pričom sa im stalo,že aj dobierku dali na oba produkty. Platiť za jednu objednávku dva razy... Mali by posielať tovar spolu,aj keď dodacia lehota sa tým predĺži. Takto čakám už tretí týždeň a tovar stále nemám ☹️

Reakcia obchodu Belabel.sk

za chybu se Vám opět velice omlouváme.
    Část vaší objednávky máte již u sebe, druhá část míří k Vám právě teď.
    Věříme, že balíček se podaří doručit co nejdříve.
    Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti.

Hezký den,
    tým Belabel

• Pružný a spoľahlivý obchod

• tovar podľa mojich predstáv, rýchlosť dodania

• možnosť vytvoriť vlastný návrh
    • konzultácia s grafikom
    • veľkosti sa mi zdajú menšie v porovnaní s klasickou konfekciou

S prevedením grafiky a s tričkami som maximálne spokojná. len konfekčné veľkosti sa mi zdajú malé. objednala som veľkosť XL a zdalo sa mi to na M. uvidím, či sadne, mal to byť darček

• Maximálna spokojnosť,ochota a úžasná komunikácia.dakujem a teším sa na ďalší nákup

Vysoká spokojnosť.