Chcete hodnotenie, ale tovar stále nemám a ubehli už dva týždne

Tovar bol na stranke dostupny, a ked som si ho prisiel vyzdvihnut do obchodu, tak predavac resp. majitel len sucho skonstatoval ze produkt sa uz nepredava, nedodava, a ze uz nebude ani dostupny. Tak som aj skonstatoval, ze bolo by asi fajn stiahnut ho zo stranky...stava sa, ano... ale ocakaval som zo strany obchodnika pri mojom odchode jednym slovom minimalny prejav "ospravedlnenia". S takymto pristupom v tomto obchode uz nic viac objednavat resp. kupovat nebudem.

Obchod zavádza o odoslaní a skutočnom odoslaní objednávky. Vypisuje adresátov ručne a v mojom prípade aj chybe. Odmieta niesť zodpovednosť za výber a kvalitu doručovacej spoločnosti, no zákazníkovi výber neumožní. Odmieta vrátiť peniaze za zrušenú objednávku a núti zákazníka čakať na dobu návratu tovaru aj napriek informáciám o sledovaní zásielky z kuriérskej spoločnosti. Komunikácia s obchodom je obtiažna, nereflektujú potreby či priania zákazníka. Neodporúčam týchto amatérov. Nadobudol som z nich pocit, že svoje peniaze už len tak ľahko neuvidím.

• Specializovany tovar v ponuke
    • Ponukaji co vlastne nie je v ponuke,
    • Spravu

Ponukaji co vlastne nie je v ponuke, objednal som teplomer na grilovanie, prisla mi sprava ze mam cakat na Spravu volam za 4 dni a odpoved tovar co som
    Objednal uz nemaju v ponuke.... tak naco tam je? V ponuke....A ked ho nemaju naco pisu ze mam cakat..... na co? Nie
    Nebol som
    Spolojny

• Objednaný tovar deklarovali dodať do 5 dní dnes prešlo 8 dní a tovar nikde.

Neporiadok v e-shope, inzerujú to čo nemajú

• trvalo dlho od objednávky než sa mi ozvali z obchodu že mnou objednaný tovar nemajú na sklade, ponúkli náhradu o dva centimetre kratší nôž, ktorý na stránke ponúkali lacnejší o 10 eur, dodanie trvalo veľmi dlho, keď som volala do obchodu tak mi povedali, že mi na email pošlú podacie číslo balíka (doposiaľ ten email nedorazil) keď so konečne dostala tovar (predpokladám že poslali tovar až keď som volala) tak z ceny 74 eur som platila 71eur za nôž ktorý bol na stránke o 10 eur lacnejší, vysvetlenie bolo, že mi ho poslali v krabičke ktorá stojí 3-4 eurá, podotýkam že to nebolo žiadne darčekové balenie, ale obyčajná papierová krabička s plastovou vsadkou na nôž, ktorá prišla ešte aj poškodená. Nôž je super - obchod nikdy viac.

• Tovar mali uvedený, že je skladom. Na základe toho som objednával. Tovar však mali vo Viedni...

• Ponuka tovaru, ktiry nie je na sklade

Ponuka tovaru v eshope, ktory nemaju na sklade

-----

• Značková predajná weber, vedia o tom tovare dosť, čiže konzultácia vynikajúca

Môžem hovoriť iba za svoju skúsenosť s nákupom, ktorá bola jedna a negatívna. V skratke tovar, ktorý som cez web objednal a dostal potvrdenie o objednávke nedodali a ani sa neunúvali poslať email, že tovar nemajú, čim ma dostali do situácie - nemali sme na čas hlavný darček na oslavu jubilea. Páni by si mohli uvedomiť, že nepredávajú krámy na rohu ale jedny z najlepších a najdrahších grilov. No nič nevadí poradili sme si, oslava sa musela presunúť ale rovnaký gril sme kúpili u konkurencie ešte o 10% lacnejšie. Pre mňa teda táto predajňa na základe vlastnej skúsenosti vychádza nespolahlivo a ešte nakoniec aj draho.

Mala som záujem o silnejší mixér a bola som ubezpečená že silný je, čo nie je pravda, je to slabší výkon. Ale inak je kvalitný, tak na jedno smuty je o.k. na polievku v hrnci je malý.

• Nehodnotim tovar som nedostal

Reakcia obchodu BBQ.sk

Dobrý deň prajem, bohužial Vami objednaný tovar Victorinox sme Vám už nevedeli dodať, keďže náš dodávateľ skončíl so značkou Victorinox.
    Je nám ľúto, že vám naša navrhnutá varianta od výrobcov Carl Schmidt a Wusthof nevyhovovala.
    Veríme, že v budúcnosti ostanete verní nášmu obchodu bbq.sk.

• solídne značky v ponuke (hľadal som Miele), len málo predajcov to má v ponuke
    • nemajú nič skladom (podľa vlastného vyjadrenia "sme iba malá predajnička, sklad nemáme) ale majú na stránke informácie o skladovej zásobe "skladom" - očakával som dodávku obratom, potom vysvitlo, že dodacia doba bude 3 týždne, lebo tovar "sa bude vyrábať na základe objednávky" ... dosť sklamanie, ale je to asi aj problém samotného výrobcu (distribútora) značky MIELE, ktorý nepovažuje za potrebné na SK držať skladovú zásobu pre svojich dealerov ... škoda, veľké sklamanie

použiteľné iba ak nezáleží na dobe dodania

Reakcia obchodu BBQ.sk

Ospravedlňujeme sa za zavádzajúce skladové informácie, bohužiaľ Miele má na všetky zabudované spotrebiče dostupnosť od odjednania 3-4 týždne (produkty idú k zákazníkovi priamo z výroby). Miele má na slovensku skladové zásoby iba na voľne stojace spotrebiče, kávovary a vysávače.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• komunikace = 0

rozhodně nedoporučuji, objednala jsem zboží, které mi nebylo doručeno a ani na dotaz nikdo neodpověděl, bohužel tedy nemůžu obchod doporučit

Reakcia obchodu BBQ.sk

Dobry den prajem, tovar ste si objednavali na nasom skusobnom eshope bbqservice.cz, ktory este iba rozbiehame a nieje v plnej prevadzke. Ospravedlnujeme sa za komplikacie.