Rýchle dodanie a kvalitný nábytok

• Rýchle dodanie tovaru
    • Prehľadné informácie o tovare

Veľmi rýchla spätná väzba a nadmieru spokojná s tovarom :) detská sedačka rozkladacia krajšia ako na obrázku

Velmi som spokojna s moznostou vyberu tovaru, ktory som pottebovala, s jeho objednanim a uplne promtnym dorucenim, ktore trvo 2prCovbe dni od objednania velmi vysoko hodnotim moznost uhrady pri dodani. Za mna TOP internetovy obchod. Odporucam tu nakupovst. Viera

Dobrý den Viero,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše spokojenost nás těší.

Máme radost, že jste spokojen s naším eshopem a doručením.

Přejeme ať Vám zakoupená proutěná postýlka dobře slouží.

Těšíme se, že si k nám v budoucnu najdete opět cestu a uděláte si radost něčím novým.

tým Babynábytek.sk

Prehľadnosť stránky a sortiment sú super, objednala som si express dopravu s dodaním v pondelok, ale tovar prišiel až v stredu a keď som sa pýtala prečo, keď som si za to celkom dosť priplatila- odpoveď na linke- bol napor na sklade, žiadna kompenzácia- toto jediné vnímam ako negatívum. Mohla som ušetriť a dať to obyč. dopravou.

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Vaše spokojenost nás těší.

Mrzí nás, že rychlost přepravy nesplnila Vaše očekávání. Prověřil jsem situaci a vypadá to, že přeprava se skutečně o 1 pracovní den prodloužila z důvodu vyššího objemu zásilek. Za případné komplikace se upřímně omlouváme.

Přejeme ať Vám matrace dobře slouží.

tým Babynábytek.sk

Obchod určite odporúčam, objednávka bola rýchlo expedovana a s tovarom som veľmi spokojna

• Kvalitný tovar

• Tovar suhlasi v skutocnosti s obrazkom

• Vyborna komunikacia so zakaznickou linkou, informacie mi zaslali takmer obratom.

Rychla a jasna komunikacia, tovar odpoveda popisu, jednoducha montaz postele, dobra kvalita a super cena! Som velmi spokojna.

• Kvalita

• tovar dorazil kedy mal
    • ľahká montáž

• Spokojnosť

• Rýchle doručenie tovaru a vyborná komunikácia z predajcom.

Výhodný nákup,rýchle doručenie a kvalitný nábytok.

• Prehľadnosť eshopu
    • Rýchla reakcia na podnet
    • Ak keď majú tovar skladom, nevedia ho doručiť v normálnom čase.
    • Prepravná spoločnosť GLS je čistá katastrofa

Eshop vyzerá dobre, no mali by používať inú prepravnú spoločnosť. GLS je úplne zlý vyber. Sledovanie zásielky vôbec u nich nefunguje. Prve tri dni píše že obchod tovar ešte neodovzdal na prepravu. Keď im ale zavoláte tak vám povedia že už tovar dávno odovzdali ale že GLS to takto zle vykazuje. Ďalšie 3 dni mi ukazuje že tovar je v preprave do depa. Reálne neviete sledovať kde je. Dnes je siedmy deň a tovar z CR ešte nie je v SR. Cele zle

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše spokojenost nás těší.

Máme radost, že jste spokojen s naším eshopem i komunikací.

Zároveň chápeme Vaše zklamání. Uvědomujeme si, že informace o pohybu zásilky nesplnily Vaše očekávání. Předpokládáme že zásilka Vám byla dnes 17.10. doručena. Doručení tedy proběhlo do 4 pracovních dnů, jak bylo avizováno v košíku před dokončením objednávky.

Je pravda, že přepravce GLS poskytuje v současné chvíli informace o předání zásilky do přepravy se zpožděním až 2 pracovní dny. Je tomu tak z důvodu, že Přepravce stav zásilky (v historii přepravy) mění (na Balík přijat do přepravy GLS) až ve chvíli oskenování přepravních štítků. Ke skenu štítků dochází při manuálním třídění zásilek na depu Přepravce, a to se děje někdy 2-3 dny po hromadném svozu zásilek z našeho skladu. Váš podnět předávám osobě odpovědné za logistiku, abychom podnikli kroky, které zkvalitní informovanost o pohybu zásilek.

Přejeme ať Vám zakoupené produkty dobře slouží.

tým Babynábytek.sk

so zakupenym tovarom a jeho rychlym dorucenim som bola velmi spokojna. Tovar zodpoveda popisu na internete. vrelo doporucujem. Ivana Tomascikova

• Skvelá komunikácia a rýchle doručenie tovaru.
    • Kvalitný tovar bez vád

Tento obchod môžem len doporučiť ,skrz komunikáciu s obchodným tímom ,rychle doručenie a kvalitu tovaru ☺️

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Vaše spokojenost nás těší.

Přejeme ať Vám zakoupený produkt dobře slouží.

tým Babynábytek.sk

Skvelá komunikácia krasny kvalitný produkt a brutálne rýchla doprava

• Pre man bola nevýhoda dátum dodania nakoľko som postieľku objednavala skoro a potrebovala som aby prišla neskôr . Čo čert nechcel prišla skôr … ale nevadí … spokojnosť

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení.

Litujeme, že dřívější dodání postýlky pro Vás bylo nepříjemným překvapením. U produktů na objednávku se někdy stane, že se předpokládaný termín expedice zkrátí z důvodu dřívějšího příjmu zboží na sklad. Expedice objednávek probíhá automatizovaně, a proto objednávku, která má všechny položky skladem, ihned odesíláme.

Uvědomujeme si, že by pro naše zákazníky bylo přínosem pokud by o své objednávce v průběhu čekání měli více informací. Například, aby věděli, že zboží z objednávky dorazilo na sklad dříve a chystáme se zásilku expedovat. V blízké budoucnosti zvažujeme konkrétní kroky ke zlepšení informovanosti o změnách stavu objednávek.

Přejeme ať Vám postýlka dobře slouží. Těšíme se, že si k nám v budoucnu najdete opět cestu a Vaše zkušenost bude o poznání lepší.

tým Babynábytek.sk

Tovar dorazil rychlo, stolicky aj stolik boli predmontovane iba som nasrobovala nozicky takze o robotu menej. Odporucam