• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar som objednala dcérke ešte začiatkom novembra aby dorazil na Vianoce a čo teraz ho nemám doma

děkujeme za Vaše hodnocení.

Upřímně se omlouváme. Dnes jsme se telefonicky spojili a situaci vyjasnili.

Na straně dodavatele došlo ke komplikacím při výrobě a původní termín dodání zboží na objednávku změnil. O této skutečnosti jsme Vás informovali s předstihem emailem. Jelikož jste v telefonu uvedla, že jste email o změně termínu neobdržela, ověřili jsme si Vaši emailovou adresu, a veškeré informace jsme Vám poskytli v novém emailu.

Situace, která se přihodila není běžná, a proto věříme, že Vaše příští zkušenost bude o poznání lepší.

tým Babynábytek.sk

Zrusili mi objednavku presne pred Vianocami. Asi viac ani netreba hovorit.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Rozumíme Vaší nespokojenosti a za neočekávanou situaci se nyní i veřejně upřímně omlouváme.

Kolegové z expedice během procesu balení skutečně zjistili, že jedna ze dvou položek z Vaší objednávky bohužel nebyla k odeslání. Zboží bylo pravděpodobně vážně poškozeno nebo se jednalo o mimořádnou chybu ve skladové evidenci. Ve chvíli zjištění překážky pro odeslání objednávky, již nebylo možné objednávku upravit a odeslat pouze zbývající položku.

Ihned jakmile se informace o scházející položce (křesílko) pro Vaši objednávku dostala k zákaznickému servisu, byli jste o této skutečnosti informováni a nabídli jsme Vám alternativy včetně slevy na nový nákup.

• Neskoré dorucenie

Obchod sľuboval garantované doručenie do vianoc, pri objednávaní do 19.12. Mali na eshope odratávanie do kedy je možné tovar objednat aby bol doručený. 23.12 som kontaktovala prepravcu a ten ma informoval a neskorom podaní zásielky, že v sľubovanom termíne nieje možné zásielku doručiť. Tovar bol doručený 27.12. Chápem ze pred sviatkami je toho veľa, ale potom negarantujem na eshope doručenie.

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba nás posouvá vpřed.

Prověřili jsme situaci a zjistili jsme, že odpočet na slovenské verzi webu z důvodu technické chyby zobrazil špatné datum. Pro doručení za hranice ČR měl být zobrazen datum 15.12. místo 19.12.2022.

Přestože datum nebyl správný, snažili jsme se, o co nejrychlejší podání zásilky, ale pro velký objem zásilek se nám ve spolupráci s přepravcem doručení do Vánoc nepodařilo.

Ze zkušenosti se poučíme a podnikneme kroky, aby se taková situace již neopakovala. Kontaktovali jsme Vás, abychom kompenzovali Vaše nesplněné očekávání.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

tým Babynábytek

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Krásny sortiment, prijateľné ceny
    • Žiaľ zavádzanie zákazníka ohľadom doby dodania. Pri tovare je 2-4 týždne a v emaile napíšu, že je to len doba dodania na ich sklad. A ani to ešte neprišlo info, že by sa zásielku chystali expedovať. A to sú to dve detské plachty.

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Zpětná vazba od zákazníků je pro nás nejcennější.

Jsme rádi, že se Vám zboží u nás líbí a věříme, že budete spokojeni, až jej obdržíte. Dostupnost ve dnech nebo týdnech skutečně aktuálně označuje dobu expedice (resp. dobu dodání na náš expediční sklad). Na detailu produktu před zakoupením uvádíme obojí - jak předpokládanou dobu expedice, tak dostupnost. Podnět na srozumitelnější komunikování dostupnosti předáme kolegům odpovědným za design produktových stránek.

V průběhu čekání na objednávku aktuálně zákazníci obdrží automaticky pouze 2 e-maily. Potvrzení objednávky a Expediční email těsně před expedicí. Expediční email můžete očekávat pravděpodobně již zítra.

Věříme, že budete s prostěradly spokojeni a vyberete si u nás něco krásného i příště.

tým Babynábytek

Veľmi dlhé doručenie!!!!

děkujeme za Vaše hodnocení.

Fusak nebyl v okamžiku vytvoření objednávky skladem a jeho dostupnost byla na objednávku - dodání na náš sklad čekáme koncem příštího týdne. Poté zásilku expedujeme.

Za předčasné doručení e-mailové výzvy k hodnocení od Heureka se omlouváme, předáme info kolegům programátorům.

Přejeme krásný den
    Tým Babynabytek

Obchod nekomunikuje a neodpovedá na objednávky, ešte že som tovar nezaplatila objednávku pred doručením!!!

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za zpětnou vazbu.

Před okamžikem jsme se s Vámi telefonicky spojili a zjistili jsme, že se jednalo o technickou chybu při odesílání a doručování emailů.

Vaši objednávku evidujeme pod číslem 2022865995. Při komunikaci s námi prosím uveďte toto číslo. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte na emailu [email protected] nebo na telefonu +421 233 215 599

Upřímně se omlouváme za vzniklou situaci.

Přejeme krásný den
    Tým Babynabytek

• Doručenie na 2x kurier klamal ze ma nezastihol.
    • Pieskovisko skladacka OK. Zle predvŕtane diery. Nedostatok vrutov v balení. Napr. jeden pant ma 6 dier a pantov je 8. 6x8 je 48? Prečo aj na rozpise v prilozenom letaku iba 40 vrutov? Divný výrobca pieskoviska.

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Neevidujeme od Vás prozatím žádnou reklamaci na pískoviště. Mrzí nás, že set nesplnilo Vaše očekávání. Pokud s ním nejste spokojený, prosíme o založení reklamace. Rádi Vám pomůžeme. I v případě, že o reklamaci zájem nemáte, budeme rádi za email a podrobnější popis toho, co se Vám nezdá. Tato situace se dá vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Bohužel není v našich silách každý produkt jednotlivě kontrolovat, navíce by se tak poškodilo originální balení. Co se týče kurýrní služby, Váš podnět jsme předali na příslušné oddělení. Tato zpětná vazba je pro nás důležitá.

tým Babynábytek.cz

• tovar mal doraziť 2.8.2022 a dnes je 4.8.2022

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaše hodnocení i dnešní telefonát. Společně jsme se dohodli, že situaci vezmeme do svých rukou a dohlédneme na doručení.

Upřímně se omlouváme za vzniklou situaci. Mrzí nás, že jste právě Vy musela udělat tuto nepříjemnou zkušenost.
    Případ jsme dnes řešili s přepravní společností a v pondělí 8.8.2022 Vám zásilku doručí.

Věříme, že si brzy najdete dobrý důvod pro další nákup a Vaše zkušenost bude o poznání lepší.

Přejeme pohodové léto
    Tým Babynabytek

• Navod nebol sucastou balenia a detska radost sa zmenila na celovikendovy smutok. Velmi neprofesionalne.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Chápeme, že chybějící návod uvnitř balení Vám pokazil víkend. Upřímně se za tuto situaci omlouváme. Návod jsme Vám již zaslali elektronicky.

Toto by se opravdu stávat nemělo. Výrobce zřejmě zapomněl návod přiložit. Neprodleně jej konfrontujeme, aby se situace již neopakovala.

Přejeme Vám, aby postel s krásným potiskem dětem udělala, co největší radost. A věříme, že Vaše příští zkušenost bude o poznání lepší.

Děkujeme za pochopení.

tým Babynabytek.sk

• Ani neviem, čo by som napísala, iba, že od objednania tovaru sa len čaká a čaká…..

děkujeme za Vaše hodnocení.

Omlouváme se za nedorozumění.

U produktu z Vaši objednávky byla uvedena dostupnost za 14 dnů.
    Tato dostupnost tedy znázorňuje, že zboží nemáme dostupné skladem a čekáme na jeho dodání od dodavatele.
    Na aktuální stav Vaši objednávky se můžete informovat na [email protected], popřípadě na telefonním čísle +421 233 215 599.

Děkujeme za pochopení.

• nedomyslene

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velice nás mrzí, že s produktem nejste spokojený.
    Nyní se již tímto případem společně zabýváme a věříme že se nám podaří najít nejlepší možné řešení.

tým Babynábytek.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Cakal som nieco kvalitnejsie.
    V popisa dosky 2 cm ale neratali z hoblovanim t.j 1.7cm v skutocnosti.
    Dosky sama hrca mokre tecie miazga,a nehovorim o napadnetom dreve .
    Radsej si priplatit !
    Uplnna nespokojnost

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme Vám za hodnocení.
    Za vzniklé komplikace se upřímně omlouváme.
    Velice nás mrzí, že pískoviště neodpovídalo Vašim představám.
    Zboží můžete reklamovat na tomto odkaze: https://www.babynabytek.sk/reklamacie-vratenie/

Po telefonickém rozhovoru potvrzuji informaci, že po doložení fotografií a vyplnění reklamačního formuláře, situaci prověříme. Společně se dohodneme na nejlepším možném řešení této situace.

Děkujeme Vám za upozornění a také za Vaši vstřícnost.

tým Babynabytek.sk

• Tovar som si zakúpila pred týždňom a zatiaľ som dostala iba jeden mail o potvrdení objednávky. Odvtedy nič, neviem v akom je stave, či príde alebo nepríde...

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme za Vaši objednávku a také za Vaše hodnocení.

U produktu z Vaši objednávky byla uvedena dostupnost za 2-4 týdny. Z tohoto důvodu Vám objednávka nebyla doposud doručena.
    Pokud máte jakékoli dotazy ke stavu Vaši objednávky, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]

• Posteľ zo smetiska
    • Matrac zo smetiska

Posteľ mala byť nová, no známky predošlej montáže boli evidentné. Diery na spojoch boli také, že najprv sa majster sekol o 2cm a potom navŕtal správne. Biela farba na postielke bola otrhaná, ako keby balili čerstvo natretú. Matrac ku postielke bola roztrhaná. Mal som pocit, že posteľ zobrali zo smetiska a poslali ju nám. Operadlá ku stoličkám nesedia dobre, každé je krivé. Naštastie stolík a polička boli OK. Človek, ktorý to vyrábal mal isto zopár ‰...

děkujeme za hodnocení.

Velice nás mrzí že jste s objednávkou nespokojení.

Doporučujeme využít možnost produkt reklamovat. Můžete tak učinit přes náš reklamační formulář - https:https://www.babynabytek.sk/reklamacie-vratenie/, nebo emailem - [email protected], [email protected].
    Následně Vám produkt vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze.

tým Babynabytek.sk

Objednaná učiaca veža za 100€ a príde v balíku nejaka penová podložka. Po oboznámení obchodu s tým že som balík neprevzal odpíšu mrzí nás to , bez snahy vyriešiť tento problém a bez toho aby vám napísali ako postupovať a podobne . Komunikácia 0 bodov.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Je zcela pochopitelné, že jste zásilku nepřevzal a nechal kurýra, aby situaci prověřili. Vzniklou situaci již řešíme s přepravní společností která Vám zásilku doručovala.

Tuto situaci jsme s Vámi chtěli vyřídit pomocí reklamačního formuláře, který jsme Vám také zaslali na Váš e-mail, včetně informací jak dále postupovat. Vy jste bohužel tento postup odmítl a požádal o zrušení objednávky v čem jsme Vám vyhověli.

Pokud o objednávku máte stále zájem, kontaktujte nás prosím na [email protected], rádi Vám pomůžeme.

tým Babynabytek.sk

• Neviem to ohodnotiť. Tovar mi ešte nebol doručený.

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Velice se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Během telefonického hovoru jsme se dohodli na vhodném řešení této situace. V případě jakýchkoli dotazů popřípadě nejasností nás prosím kontaktujte na [email protected]

tým Babynabytek.sk

• Komoda Stardust, ktorú sme si objednali, bola poľská, čo z popisu a ceny vôbec nebolo patrné - návod nezrozumiteľný a chýbali komponenty...

Reakcia obchodu babynabytek.sk

děkujeme Vám za hodnocení.

Mrzí nás, že právě u Vaši komody chyběly komponenty. Situaci Vám rádi pomůžeme vyřešit.

Doporučujeme využít možnost produkt reklamovat. Můžete tak učinit přes náš reklamační formulář - https://www.babynabytek.cz/reklamace-vraceni/
    Následně Vám produkt vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.