• Ziadne!!! Ani jeden tovar na sklade.
    • Vsetky ake existuju!!!! O komunikacii ani nehovorim.

Otras!!!!!!!

• Široký výber kvalitného sortimentu
    • Možnosť odberu na kamennej predajni
    • Moznost uplatnenia zlavy pri propagácii obchodu prostredníctvom Facebooku
    • Nie všetko majú aj priamo v predajni
    • Zníženie zlavy z 5 na 3% pri propagácii obchodu cez FB

Odporucam, spolahlivy predajca

• Napisu ze tovar bude po uhradeni platby odoslany a nic!!!

Tovar som si objednala a zaplatila uz pred 10 dnami a stale ho nemam.Mam sto chuti objednavku zrusit!!!

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Dobry den, zistovala som ohladom vasej objednavky kde nastal problem.. Kolegyna vraj vam volala minuly tyzden a ospravedlnila sa ze jedna polozka z vasej objednavky je momentalne nedostupna u dovozcu ale naskladnia ju v piatok, s cim ste vy suhlasili, ze pockate.. tak teraz nerozumiem vasej reakcii.. lebo neurobili sme to naschval a boli ste upovedomená ohladom stavu objednavky..

• Zatial som na ziadne vyhody neprisiel
    • Komunikacia so zakaznikom

...

• Siroky sortiment veci pre babatka a deti, poradenstvo.
    • Vyssie ceny

• Moja ovjednavka vraj bola v spame. Musela som opakovane kontaktovat obchod a objednávka stale nie je vybavená. Nikdy viac.

Katastrofa.

• Ani neviem či zlavu ktorú deklarovali po zdieľaní na fb mi uznali pretože faktúra bola bez uvedenej zľavy.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Ano zlavu ste mali odratanu a o tolko menej platili priamo na kase ;-)

• Kvalita rýchlosť ochota

• Dobry vyber detskeho sortimentu.
    • Velmi som zostala sklamana z pristupu.Moja objednavka este stale nebola dorucena napriek dodacej dobe 5dni a dalsia slabina je ze som si tovar objednala za cenu 18,99 a pritom sa cena mnou objednaneho tovaru zatial zmenila,ako je to mozne?Zmena ceny bola dost vyrazna.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Doba dodania je 5-10 prac.dni , nie 5 dni. A cena vami objedaneho tovaru sa mohla zmenit ak uz prisiel vyssi nakup pre nas, ale myslim ze vam cena bola dodrzana podla objednavky, nikdy cenu nezvysujeme po objednani.. vzdy ju opravime nasledne pre dalsie prichadzajuce objednavky.

• Pohodlný nákup z domova, rýchle dodanie, široký výber sortimentu, prijateľné ceny,komunikácia so zákazníkom na skvelej úrovni.

Nakupovala som prvý krát a bola som veľmi spokojná. Určite tento obchod odporúčam.

Sklamalo ma, že v mojom prípade nebola dodana jedna položka. Obchod mi neponúkol možnosť výberu náhradného tovaru, len má upozornili,že ten jeden kus dodaný nebude a hneď poslali faktúru na úhradu.
    Po dodaní veľké sklamanie. Materiál polic je polystyren. To na stranke nebolo uvedene. Vyrezané sú nekvalitne a farba polic je flakata. A lepidlo mohlo byť súčasťou dodávky.
    Celé zle!

• Ceny, ústretovosť, výber tovaru.

Odporúčam, nakupujem tam často.

• S obchodom je dosť slabá komunikácia, z piatich mailov opovedali na jeden. Pri uvedenej dĺžke doručenia 5-10 dní treba rátať tých 10. Popis nesedí, pri dojčenskej fľaši písaný cumeľ 3-6 mesiacov reálne je tam 0-3.

Ak nebudem musieť už si odtiaľ neobjednám.

• dobrá komunikácia, prijateľné ceny, veľký výber tovaru

• rýchle dodanie, dobrá kvalita

s nákupom som bol spokojný. Super kvalita rýchle dodanie.

• pohodlný nákup z domova
    • široká škála tovaru
    • priehľadnosť webovej stránky

Určite odporúčam. S nákupom som bola spokojná.

• - majú slintáčiky KIKO rôznych farieb a vzorov
    • - krásne súpravy a body ANTONY
    • - super hrnček,S-Hrnček HELLO FOX aby sa naučilo dieťa piť, lebo tie umelé fľaše nám nevyhovujú-doporučujem kúpiť každej mamičke

Objednávali sme:
    - slintáčiky KIKO - sú fantastické, nepotíme sa v nich. Sú dobré v lete, keď fúka, ale i v zime - potom môžme dať ešte šálik na krk-na vetrovku. Nepotíme sa v nich v zime, ani v lete, čo je fajn

- body a letnú súpravu BASKETBAL - sú krásne

- S-Hrnček HELLO FOX chlapec (Suavinex)- z toho máme najväčšiu radosť, lebo synček vôbec nechcel piť a teraz z neho pijeme - prelievame z fľaše do neho, čiže sa hráme a pijeme z neho. Takže ten hrnček je úplne fantastický s dvoma ušami, lebo sme konečne začali piť. Navyše sa s ním aj strašne rád hrá, aj keď nepije. Takže vrelo odporúčam. Mali sme fľašu so slamkou - z tej nám zabehovalo, lebo silno rýchlo pil. Fľašu s vrchnákom a 3dierkami, z tej ešte pijeme, ale veľmi zle sa čistia tie fľaše. Takže odporúčam tento hrnčík, je krásny dobre sa z neho pije aj dobre umýva. Majú ho aj v ružovej farbe pre dievčatá. My máme modrý.

• Široký výber všetkého.
    • Nevšimla som si žiadne.

Krásny, veľký obchod, viditeľný z hlavnej cesty, prehľadne zoradený tovar, obrovský výber.

• Dobry vyber
    • Treba cakat,kym sa tovar vyrobi

• Na stranke bolo uvedene ze tovar je na sklade, pricom ani po 10 dnoch tovar neprisiel. Nulova komunikacia.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Dobrý deň, na stránke je napísane 5-10 PRACOVNÝCH dní .. čo tuším vo vašej objednávke splnené bude.. uplynulo 7 prac. dni.. a tovar Vám pôjde začiatkom tohto týždňa..
    ďakujeme za pochopenie ..
    babetkovo.sk