• Široký výber všetkého.
    • Nevšimla som si žiadne.

Krásny, veľký obchod, viditeľný z hlavnej cesty, prehľadne zoradený tovar, obrovský výber.

• Dobry vyber
    • Treba cakat,kym sa tovar vyrobi

• Na stranke bolo uvedene ze tovar je na sklade, pricom ani po 10 dnoch tovar neprisiel. Nulova komunikacia.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Dobrý deň, na stránke je napísane 5-10 PRACOVNÝCH dní .. čo tuším vo vašej objednávke splnené bude.. uplynulo 7 prac. dni.. a tovar Vám pôjde začiatkom tohto týždňa..
    ďakujeme za pochopenie ..

• prehľadné stránky
    • neviem

odporúčam tento obchod

• široký výber tovaru ako na eshope, tak aj v kamennej predajni
    • maximálna spokojnosť

Vrelo odporúčam nastávajúcim mamičkám, aj nastávajúcim babičkám :)

1. Ked uz prosim vas potrebujete odliepat vyrobcu, tak to spravte poriadne, aby aj lepidlo bolo prec.
    2. tovar bol dodany len v bublinkovej folii bez original obalu
    3. strasne dlho trvalo dodanie od uskutocnenia platby.
    Takze prosim zapracujte na zlepseni.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Dobrý deň .. ďakujeme za recenziu, aj ked negativnu,
    je nám ľúto že vanička bola zašpinená lepidlom z nejakej nálepky. (my osobne nevieme z akej :-) )
    Vaničky na kúpanie nie sú balené v krabici, nemajú originálny obal, a tak ako k nám došla vanička od dovozcu podľa Vášho výberu farby a vzoru v bublinkovej folii. tak sme vam ju expedovali.. Naša chyba je, že sme ju neskontrolovali či je všetko v poriadku, ale odoslali Vám ju tak ako prišla k nám do skladu .. Za to sa ospravedlnujeme...
    Čo sa týka expedície, Vaša úhrada nám došla vo štvrtok poobede, čakali sme ešte na jeden produkt, ktorý chýbal do vašej objednávky a ten sa naskladnil v pondelok poobede a hned v utorok vam kompletná objednávka bola expedovaná...

Ďakujeme a budeme sa zlepšovať ;-)

• komunikácia so zákazníkom

Strašne dlhá dodacia doba /cez 2 týždne/ a to som si objednávala iba kojenecku flašu a cumlíky. Sice tovar vracat nebudem, lebo nemám na to energiu, ale dodali mi úplne inú flašu ako som si objednala. Pokiaľ nemali na sklade daný produkt mohli ma informovať a ponúknuť mi náhradu, nie že mi pošlu bez upozornenia niečo iné. Považujem to za neprofesionálne.

Reakcia obchodu Babetkovo.sk

Dobrý deň .. ďakujeme za recenziu, aj ked negativnu.. Overovali sme si, kde nastala chyba vo vašej objednávke, ale tak ako sme si to uz aj telefonicky potvrdili, bola Vám dodaná PRESNE TÁ fľaša ktorú ste aj v objednávke MALI, presne podla názvu aj výberu farby ..

pekný deň,

• doručenie..
    • ohľadom dodania sa treba pýtať .. v emailoch nepostačujúce informácie ohľadom dodania tovaru

obchod fajn, komunikácia ak sa na niečo pýtate opäť fajn..

odporúčam, výborná komunikácia

• Mily kolektiv predavaciek...ochotne,mile,trpezlive
    • Ziadne

Odporucam

• Hlavne možnosť pohodlného zaparkovania pri osobnom vyzdvihnutí tovaru.

• ..
    • ..

celkova spokojnost

• Velmi dobry vyber produktov pre deticky
    • Na niektore vyrobky dlhsia doba naskladnenia

Vela pekneho tovaru a za vyhodne ceny

• Nie som vobec informovana o stave objednavky. V akom je stave,ci je vobec vybavena,atd.
    • - obchod ma pribezne informoval o stave objednavky a taktiez o dovode dlhseiho cakania na objednavku (konkretne uviedol na ktory tvar sa caka)
    • - dlhsie cakanie na objednavku

- prijemne akcie a primerane ceny, taktiez informuju pribezne zakaznika o stave objednavky

• popis tovaru
    • Kontakt

ste super

• Rychlost
    • Neviem

Nech skusia

• Kvalitný tovar

Odporúčam. Kvalita, dodanie, komunikácia bez problémov...

• Široká ponuka tovaru, dostupnosť viacerých značiek (napr. Chicco je málo dostupný tovar),ústretovosť personálu a veľmi dobrá spätná komunikácia pri akejkoľvek nezrovnalosti v objednávke.

Nakupujem tu už osem rokov bez výhrad. Kvalita služieb ako aj ponuka tovaru rastie.

Ok :)