Došla mi iná autosedacka

• Dva krát sme objednali a za každým ju nemali

Reakcia obchodu Autosedacky24.sk

U nás ste objednávali 1x, druhú objednávku ste robil v inom eshope. Dizajn, ktorý ste vybrali je pravda že bol vypredaný, na náhradu ste nereagoval, rovnako ani na špeciálnu ponuku ktorú sme Vám pripravili. Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

nepravdive informacie na stranke

Reakcia obchodu Autosedacky24.sk

Mrzí ma dočasné vypredanie tovaru, žiaľ niekedy sa farba sedačky vypredá a kým sa informácia o sklade zmení tak nám príde objednávka, ktorú nevieme vybaviť. Ponúknutú dodatočnú zľavu na iné farby ste nevyužili. Ďakujeme však za hodnotenie.

Michal Lavo - Autosedačky24.sk

• Žiadna komunikácia zo strany obchodu. Zavádzanie zákazníka. Nikdy viac. ĎAKUJEM za stratený čas.

Strata času.

Sedacka bola inej farby ako som objednal!

Reakcia obchodu Autosedacky24.sk

Mrzí nás zámena, ak sa stala. Bez ohľadu na typ sedačky vo Vašom výbere všetky kontrolujeme všetky, ktoré k nám prídu a od doručenia už prebehlo veľa dní preto je reakcia tak trocha nemilé prekvapenie. Vôbec ste nás však nekontaktoval mailom, ani telefonicky aby sme prípadnú chybu obratom napravili. Radi tak učiníme a Vás to nebude samozrejme nič stáť.

S pozdravom,

• Dobre ceny
    • Dlha doba dorucenia

Ak nie je najnizsia cena tak si objednat od ineho dodavatela

Reakcia obchodu Autosedacky24.sk

Mimoriadne nás mrzí Vaša reakcia. Sedačku ste si objednala 26.12 a vzhľadom na koncoročné dovolenky a inventúru u výrobcu môžeme tovar odoslať až 7.1. Na prelome rokov je to vždy tak, pokiaľ nám teda niekto nezruší sviatky a Vianoce :-)

S pozdravom,