• Rychle dodanie
    • - nic

• Strasne dlha dodacia doba uz cakam 10 dni a stale nic

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

p. Hagovská, ak nezodvihnete telefón kuriérovi, ani nám (naposledy dnes ráno), nemôžete sa čudovať, že Vám autosedačka nebola doručená a vrátila sa nám späť (čím nám vznikli zbytočné náklady na poštovné).
    Expedovaná Vám bola 11.4.2016 o 10:50:45 - vtedy Vám bol aj o tom doručený e-mail - pri adresách s koncovkou .azet si treba skontrolovať aj spam. Ak by ste mali o sedačku záujem, stále čaká u nás.

• v ponuke sú aj autosedačky so základňou, ISOFIX-om a Top Tether za prístupné ceny

• Dobré ceny, prehľadná komunikácia a expresná doba dodania, nízke náklady na dopravu

Odporúčam

• rychle dodanie najlepsie ceny

• ceny a siroky vyber

• Bezkonkurenčné ceny
    • Málo informácií o produktoch

Obchod vrelo odporúčam širokej verejnosti

• dobré ceny
    • dlhá dodacia doba

• Dobré ceny

Odporúčam

Návod bol v poľštine jediné mínus

• dobré ceny

som spokojná s nákupom

• Kvalita za rozumnu ceny:)

Celkova spokojnost vsetko OK sedacka super :)

• velky vyber
    • dobra cena a kvalita
    • prehladnost tovaru
    • rychle dodanie

urcite odporucam, velky vyber, super kvalita, dobra cena

• Velmi siroky sortiment a prehladny popis ku kazdej polozke.

Perfektny.Rychle dodanie.Dobre ceny a dobra kvalita.

• Rychlost dodania a cena
    • Navody na montaz nie su v slovencine ani cestine.

• Komunikacia, doprava, kvalita, skvele ceny
    • Ziadne

Urcite odporucam, v buducnosti tento obchod urcite vyuzijem

• Komunikacia, dorucenie tovaru, poradenstvo. Hlavne pristup k zakaznikovi na vysokej urovni.
    • Nic

Takto by to malo byt vsade. Ine obchody sa maju co ucit. Komunikacia a poradenstvo. Ochota. Rychle vybavenie objednavky. Tovar dobre zbaleny, bez problemov. Doporucujem.

• Nebol dodaný darček, ako sa na stránke písalo

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vazena pani Steffekova, dakujeme za Vase odporucace hodnotenie, velmi si to vazime. Radi by sme Vam darcek k objednavke pribalili. Lenze my mame darcekov viac a klient si musi darcek vybrat. Skoda, ze ste si vo Vasej objednavke ziaden nevybrali.

• Neseriozne jednanie voci zakaznikovi

Urcite by som tu uz nikdy nenakupovala, pretoze nie je mozna komunikacia s e-shopom ani mailova ani telefonicka, obchodnik vobec nereaguje len posle automat.sms ze zrusil objednavku bez udania dovodu. Urcite neplatte tomuto e-shopu vopred, pretoze pridete o peniaze s najvascou pravdepodobnostou.

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vazena pani ***, Bratislava, ***, musim reagovat na Vasu negativnu recenziu nakolko vsetko, co ste do nej napisali je loz. Urobili ste v nasom internetovom objednavkovom systeme objednavku cislo 19439687 na autosedacku, ktora bola docasne nedostupna. O tejto nedostupnosti sme Vas informovali dvakrat telefonicky. Nereagovali ste a nedvihali telefon. Nasledne sme postupovali podla nasich obchodnych podmienok, ktore ste sa ani neobtazovali precitat: po siedmych pracovnych dnoch sme Vam zaslali sms, ze produkt nie je dostupny a su dve moznosti riesenia uvedenej situacie: zrusenie objednavky alebo predlzenie dodacej lehoty. Vasa reakcia na tuto sms je toto negativne hodnotenie.

• Dobre ceny a velka ponuka
    • Malo fotiek slaby popis

Odporucam aj ostatnym