• Nespolahlivy
    • Zla komunikacia
    • Vyhrážky
    • Bez slovenského navodu
    • Bez zaruzneho listu

Cele zle. Objednala a vyplatila som sedacku (pisane ze je skladom, este stale) po tel.dohovore sme sa dohodli na zmene lebo mnou vybraty tovar nebol na sklade. Nezmienil sa ze ta druha sedacka ma inu cenu ani neposlal zmenu objednávky. A kedze sedacka nebola dlho na ceste (pricom slubil expediciu do 48hodin)povedal ze nieje vyplatena ze som nedoplatila rozdiel (2€)o ktorom som ale nevedela. Ked som povedala ze chcem odstupit od objednavky povedal ze mi peniaze nevrati....
    Nakoniec sice sedacku poslal bez slovenskeho navodu bez zarucneho listu. Ani po niekolkych mailovej žiadostiach nic z toho neposlal (jedina odpoved mam si stiahnut, ale ja som objednovala bez registrácie tak nemám ako stiahnut)
    Celkovo zbytocne nervy, natahovie a stres. Nikdy viac...

• Zavádzanie
    • Nedodaný tovar
    • Nekomunikuje

25.11. som si objednala autosedačku z tohto eshopu, ešte som aj telefonovala o jej dostupnosti. Je 12.12. a sedačku stále nemám. Písala som mail kedy mi bude doručená, žiadna odozva. Výhovorky že odchádza do zahraničia, pritom konkrétna autosedačka sa už nedá objednať zo žiadneho eshopu. Jediné šťastie že som nezaplatila peniaze vopred!
    Dokonca už ani eShop nefunguje.
    Nikdy si odtiaľ nič neobjednávajte!

• Nižšie ceny
    • Dĺžka dodania
    • Klamanie zákazníkov

S tohto internetového obchodu sme znechutený. Objednali sme si autosedačku, ktorú sme skutočne rýchlo potrebovali nakoľko sme každý deň cestovali s 2 mesačným bábätkom. Autosedačka nám bola doručená po 2 týždňoch (o tom ako bola zabalená a o prístupe toho kto nám ju doviezol radšej pomlčím) ku autodedačke sme si objednali aj tienidlá na okná, ktoré nám dodnes neboli doručené. Pán predajca nám sľúbil vrátiť peniaze ale ani to sa do dnešného dňa nestalo. Nikomu neodporúčame!!

• Dlzka dodania
    • Zavadzanie casu dodania
    • Poskodeny tovar

Cele zle... Tovar sme si objednali 19.9. a priviezli nam ho az dna 8.10. (tovar "skladom") po niekolkych neuspesnych urgenciach a ked tovar nakoniec dosiel, tak prisiel poskodeny a hned sme riesili reklamaciu...neodporúčame.

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vazeny zakaznik z Velkej Lomnice. Vase hodnotenie presne demonstruje obrovsku slabinu tohto "nakupneho" a hlavne hodnotiaceho systemu na hureka.sk. Tovar ste si sice objednali 19.9, to je pravda, ale objednali ste si ho na platbu vopred a platba nam na ucet nabehla az 24.9. Zial v tyzdni od 23.9. - 1.10. sme z dôvodu choroby nedodavali tovar, za co sme sa ospravedlnili !!! a telefonicky sme Vas upozornili, ze nedokazeme dodrzat dobu dodania a dali Vam navyse moznost objednavku stornovat. Takze urobili sme maximum a vy tu predsa podlo klamete, ze ste nas "neuspesne urgovali". Tovar som Vam privziezol 8.10 osobne a nasledne, ked ste zistili, ze je poskodeny, opat som sa ospravedlnil a slubil zjednat co najskor napravu, co sa aj stalo. V priebehu 48 hodin ste mali tovar doma vymeneny. Medzi tym sme predali 50 ks ineho tovaru a nik nam tu hodnotenie nepise, akurat vy toto uplne zavadzajuce s jasnym umyslom nas poskodit.

• serioznost
    • dorucenie v sobotu
    • rychla komunikacia

Sedacku Rotario EasyGo som si objednala v piatok v noci, v sobotu rano som hned volala kvoli zmene farby, predajca bol velmi mily a ochotny poziadavku vybavil. Tovar bol doruceny kurierom v sobotu doobeda. So sedackou aj s obchodom som velmi spokojna, odporucam.

• spokojnosť s tovarom

Odporúčam obchod a určite ešte budem nakupovať cez túto stránku.

• Zavádzanie ohľadom odoslania tovaru

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Dobry den, dakujeme za Vasu recenziu, ale situacia bola presne tak ako opisujete. Zo skladu nam bola zaslana autosedacka v zlej farbe a nechceli sme Vam ju posielat. Podla dohody som dal vyskladnit novu autosedacku, ktoru nam vsak sklad poslal az po 3 dnoch. V nicom som Vas nezavadzal, takze Vasu recenziu povazujem za absolutne neferovu a ste to prave Vy, ktora z nevysvetlitelnych dôvodov zavadzate nasich potencialnych zakaznikov. Mame predanych vyse 15500 autosedaciek a nemozeme za to, ze nam tu dvakrat alebo trikrat do roka napisu ludia negativne hodnotenie. Pretoze vy ste objednavku zrusili presne z tohto dôvodu, ze ste si precitali reakcie tu na portali Heureka.sk. Rad by som nasich zakaznikov uistil, ze obchod u nas prebieha bez problemov a ze vsetky pripadne komplikacie s objednavkou riesim priamym kontaktom so zakaznikom.

• Nedodanie tovaru
    • Nevratenie peňazí v zákonom termíne

Žiadne seriózne jednanie. Veľmi smutné. Ak už máte problém vrátiť 20 eur, načo mate živnosť a eshop?

Dobry den,

dakujeme za Vasu recenziu, ktora, zial, musim sebakriticky priznat bola spôsobena nasou chybou. Tovar, ktory ste si objednali nemal byt dostupny na nasej stranke a chceme sa Vam ospravedlnit. Peniaze sme Vam zaslali vcas, nemali sme s tym problem, takze v tomto umyselne klamete, ale to je uz Vasa vec. Chapem, ze ste sklamany a akceptujem Vasu kritiku aj hodnotenie.

• seriózny prístup k zákazníkovi

Objednala som dcére autosedačku Nania Beline SP 2016 Mickey. Objednala som ju pondelok a v piatok mi prišla :) Cena bola super, tovar prišiel v poriadku ešte v ten deň v nej dcéra sedela. Perfektne ju pás drží na mieste (odporúčam tým, ktorých auto nemá Isofix ako moje). Ja som spokojná

• Som veľmi spokojná
    • Perfektné ceny
    • Rýchle dorucenie (5 prác. dní)

• dodanie (5 prac. dní)
    • výrobok perfektne zabalený

V pohode e-shop. Žiadne problémy som nemal.

• Ja mám len pozitívnu skúsenosť,
    • kúpila som autosedačku v utorok, v piatok som ju mala doma, dokonca kuriér DHL mi ju na požiadanie vyniesol aj na poschodie, kedže mám malé dieťa.
    • Pred kúpou som volala a nechala si poradiť ohľadom výberu a som spokojná.
    • Dobrá cena, aj služby, určite kúpim nabudúce aj pre staršie dieťa.

Obchod by som odporúčala aj ostatným, dodanie tovaru v poriadku a rýchlo, lacné poštovné.

• Jedina vec nižšie ceny,aj to na ukor kvality,takže nič.
    • Pre všetkych potencionalnych kupujucich,velky pozor na tento obchod!!!Su to podvodnici!!
    • Ceny sice dobre,ale ostatne okolo toho hrôza!
    • Zavadzanie zakaznikov,otrasna komunikacia ako s ,,debilmi" ,posielanie ineho tovaru ako si objednate,zle zabaleny tovar,poškodeny tovar,predlženie dodacej lehoty aj o mesiac a o vybaveni reklamacie môžete iba snívať.Stači si prečitať ďaľšie recenzie na tento ,,vyborny" obchodík ako tu niektorí píšu.Od novembra riešim dodany poškodeny tovar a už ma prešla trpezlivosť.Pan Vinjar je obyčajny podvodnik a podla tych recenzii čo tu čitam,tak nie som prvy a myslim že ani posledny, kto mu naletel.Nasľubovať hory doly a potom ťahy typu zabudol som poslat a podobne zažili už viaceri zakaznici.Verim že tato moja recenzia prispeje k tomu,aby bolo na trhu čo najmenej takychto podvodníkov. Každopadne jeho podvodnicke obchodovanie rieši už obchodna inšpekcia.
    • Ešte raz, veľmi veľky pozor na tento obchod!!!!!!
    • V konečnom dôsledku preplatíte ak sa tovaru vôbec dočkáte!!
    • Treba širiť tuto reklamu aby čo najrychlešie zmizol z trhu.

POZOR PODVODNÍCI!!!!!PREČÍTAŤ SI RECENZIE!!!

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vazeny pan Ondris, velmi pekne Vam dakujem za Vasu recenziu na nas obchod. Prepacte, ale absolutne mi nie je jasne o aku vec ide. Vsetky objednavky vybavujeme priebezne a uistujem Vas, ze za poslednych minimalne 10 mesiacov sme nemali hlasenu ziadnu reklamaciu, takze nie je mozne, aby ste od nas objednali nieco v novembri, co Vam prislo poskodene a my by sme o tom ani nevedeli alebo to neriesili. Odporucam Vas nakontaktovat sa na nas a vysvetlit o co ide.

• Dodacia lehota v poriadku v utorok som objednal v piatok bola sedačka doma.
    • Objednával som od nich lebo majú najlepsiu cenu.
    • Celkovo spokojnosť.

Objednával som sedačku caretero volante, sedačka vyzerá super isofix parádna vec.
    Môžem odporučiť túto sedačku.

• Nižšie ceny oproti iným obchodom.

Odporúčam. Ja som bola spokojná so všetkým.

• Prvá objednávka autosedačky - vybavená urgentne, dobierka, bezproblémovo, ešte aj darček pribalili
    • Komunikácia!!!!
    • Druhá objednávka (o pár dní neskor, platila som hneď na účet) - problém, najskor nemali sedačku v požadovanej farbe, pričom uvedená na stránke bola, ale ok, vybrala som inú, darček tentokrát neprišiel..... Doklad o kúpe a záručný list mali poslať na mail, ale ani po mailových výzvach ani sms nereagujú....sklamali

Už by som obchod neodporučila......

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vazena pani Uzakova, Vasa reakcia za nakup dvoch autosedaciek v nasom obchode je pre nas sokom. Musim sa ohradit najma voci tomu, ze na doklad o kupe a zarucny list ste nam museli pisat maily a sms. Doklad o kupe a zarucny list Vam bol riadne zaslany podla dohodnutych obchodnych podmienok. Tovar Vam bol zaslany vcas. Pravdou je len to, ze sme Vam kvôli nedostupnosti tovaru museli vymenit farebne prevedenie. (V case, ked ste si tovar objednali sme mali bohuzial neaktualnu informaciu o dostupnosti danej farby). Absolutne nechapem o akom darceku pisete, nakolko ste si vybrali postovne za 1€ s osobnym odberom a v ziadnej z Vasich objednavok sme si darcek nedohodli a ani nic neslubili. Takze to, co pisete je pre nas absolutne "sokantne". Taketo typy recenzii maju jasny zamer diskreditacie daneho obchodu na portali heureka.sk a za vyse 8 rokov, co nas obchod funguje a spomedzi 12000 zakaznikov ste jedina, ktora nas takto nemilo prekvapila.

• Neseriózne jednanie

Zatiaľ moja najhoršia skúsenosť s internetovým obchodom. S tovarom som nebola spokojná a keďže nešlo o malú sumu 130 € rozhodla som sa ho vrátiť. Balík som zaslala späť, na druhý deň som mala telefonát, že som ho poslala na zlú adresu (do Prešova). Hneď mi bol povedaný najhorší scenár „balík bude v Prešove uložený 18 dní potom mi bude zaslaný späť a ja už ho nebudem môcť vrátiť . Áno, nevšimla som si a poslala balík na zlú adresu, bola to moja chyba ale všetko sa dá riešiť ak sa chce... Nakoľko nešlo o malú sumu a tovar som si nechať nechcela lebo som s ním spokojná nebola, pýtam sa ako by sa to dalo riešiť. Povedali mi, že zavolajú kurierovy aby mi bol balík zaslaný hneď späť, nie až po 18 dňoch, aby som ho stihla zaslať znova na dobrú adresu. Takto sme sa teda dohodli ale balík mi neprišiel...volala som na poštu kde mi povedali že balík je na pošte v Prešove uložený na 18 dní, a že vrátiť môžu balík len na žiadosť odosielateľa. Oklamali ma, aby som nestihla tovar vrátiť späť čo považujem za svinstvo, ešte som sa s týmto nestretla a to objednávam cez internet často. Balík som si nechala zaslať späť a v ten deň ako mi prišiel som znova išla s 12 kilovým balíkom na poštu. Našťastie som to stihla do 14 dní od doručenia a muselo to byť prekvapenie keď im balík prišiel... Na vrátenie peňazí majú 14 dní ale ani po vyše 20tich dňoch som peniaze nemala, až som sa ozvala a dva krát písala mail tak mi boli peniaze poslané. Oni termíny dodržiavať nemusia. Tu už rozhodne nikdy nič neobjednám.

Reakcia obchodu www.autosedacky.net

Vasa skusenost s nasim obchodom nas uprimne mrzi, ale musime na svoju obranu napisat, ze ste nepostupovali pri vrateni tovaru podla dohodnutych obchodnych podmienok. Ak ste s tovarom neboli spokojna, mali ste nam to dat vediet bud vo forme telefonatu alebo aspon mailom. Vysvetlili by sme Vam postup vratenia tovaru. Vy ste napoak, bohuzial, svojvolne poslali tovar na inu adresu, ako je uvedena v reklamacnom poriadku. Ak by nas o tom neinformoval kurier, tak sa ani nedozvieme, ze sa pokusate tovar vratit. Informovali sme Vas o uvednej skutocnosti a urobili sme vsetko preto, aby sa k nam tovar stihol dostat do zakonom pozadovanej lehoty, aj ked sme Vam osobne telefonicky prislubili, ze v tomto pripade urobime vynimiku a dobu na vratenie tovaru Vam predlzime. Tovar nam nedosiel tak ako pisete v lehote, ale po lehote. Bez problemov sme tuto skutocnost akceptovali a zaroven Vas informovali o presnom datume, kedy Vam budu vratene vynalozene prostriedky na kupu tovaru v zmysle zakona o ochrane spotrebitela a zakona o zasielkovom a podomovom predaji. Tak sa aj stalo a v case pisania recenzie ste mali uz peniaze davno na ucte. Ak teda tvrdite, ze sme Vas oklamali, tak zavadzate. V nicom sme Vas neoklamali, pretoze boli sme to my, kto Vas informoval, ze musite dat telefonicky na postu vediet, ze si ziadate, aby Vam bol balik vrateny spat. Vas opis udalosti je zavadzajuci a radi by sme nasich klientov uistili, ze bud reklamacie alebo vratenie tovaru prebiehaju v nasom obchode standartne a bez problemov.

• Som velmi spokojna prisla do 5dni

Je super da a dobre polohovat a a prisla rychlo....vsetko bolo v poriadku aj zabalena vo velkej krabici. Som spokojna odporucam!

• S obchodom som velmi spokojna,
    • Expresne dodanie do 4 dni
    • Komunikacia na urovni
    • Bezchybny tovar
    • Nemam ziadne vyhrady

Odporucam nakup v tomto eshope.

• Cena a spoľahlivosť

Odporúčam,dobré ceny, dobrá komunikácia, rýchlosť