• široký výber
    • pri objednavke a naslednej zasielke došlo k chybnemu prepisu adresy; adresa objednavateľa a adresa doručenia boli rôzne, ale pri odoslaní tovaru vznikol neexistujúci zlepenec adresy zložený z dvoch predchadzajúcich adries, našťastie skúsenosť dopravcu tento problém odstránila a tovar bol v poriadku doručený

široký výber, kvalitný tovar a dobré ceny

• Dobrá cena.

Spokojnosť.

• rychlost
    • osobny odber
    • pre mna lokalita

• ponuka obchodu
    • dlhšia čakacia doba

Ak mate čas čakať na objednany tovar dlhšiu dobu tak nevidim v tom problem,

• Prehladná stránka, väčšina tovaru sa dá vyzdvihnúť v deň objednania.

Prehladná stránka, väčšina tovaru sa dá vyzdvihnúť v deň objednania. Pani mi síce volala že tovar príde na druhý deň no do pár hodín volala že tovar už je pripravený na predajni. Maximálna spokojnosť.

• nalacnejsia zimna clona na nete
    • prehladny eshop
    • rýchla a prijemna komunikacia

• Bratislava
    • Osobný odber
    • Široký výber tovaru
    • Neviem o žiadnych

Veľmi dobrý obchod, treba to skúsiť a budete spokojní

• Dobre ceny
    • objednany tovar ktory bol na sklade bolpripraveny na osobny odber az po troch dnoch
    • pri tovarochh nieje ziadny popis!!!!

Nakupovala som prvy krat, bohuzial polovicu mojej objednavky nemali a krabicky boli poskodene. Tovar inak OK, poznam a viem co som objednavala.

• Najväčšia slabina je podľa mňa komunikácia s zákazníkom, pokúšal som sa tento Eshop kontaktovať ale dočkal som sa len ignorácie zo strany obchodu.

Pokiaľ nebudete potrebovať reklamovať tovar všetko je v poriadku.

Akonáhle však budete potrebovať dáke bližšie informácie od predajcu odignoruje vás.

Reakcia obchodu Autodoplnky.expert

na vašu mailovú požiadavku sme reagovali. Pýtali ste si návod ku kompresoru, ten sa nachádza na zadnej strane na obale, ako sme Vás aj informovali.

Žiadnu závadu ste však nespomínali. Vašu reklamáciu neevidujeme, nevieme teda reagovať. Reklamácie riešime v zákonnej lehote.

Ak si prajete reklamovať výrobok, prosím zašlite nám ho na našu prevádzku v súlade s obchodnými podmienkami: http://www.autodoplnky.expert/obchodne-podmienky/

• komunikácia
    • cena dopravy

odporúčam

• ceny

Dajte im šancu a posúdite podľa vlastnej skúsenosti.

• Rychlost dodania

• Super prístup
    • nezistil som žiadne

• Ochota poradiť

Odporúčam

• Nemají kontrolu nad weby co prodávají a co ne. Respektive uvádějí že zboží je na skladě a pak nic z toho, protože ho nemají.

Dávat si pozor na nabídky s uvedením že zboží mají na skladě...

Reakcia obchodu Autodoplnky.expert

Menič napätia z 24V na 12V s ventilátorm dodávateľ vyradil zo svojej ponuky, na základe čoho sme tovar vymazali z našich stránok. Tovar však nebol označený ako "SKLADOM", ale na objednanie "do 3dní". Oznámenie o vyradení produktu z ponuky sme dostali po vašej objednávke a ihneď Vás naša pracovníčka telefonicky kontaktovala.

Nemôžeme nijakým spôsobom ovplyvniť ponuky tovarov a skladové zásoby našich dodávateľov.

Vo vašom prípade sme postupovali v súlade s našimi obchodnými podmienkami: Bod 2.

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť pred uzavretím kúpnej zmluvy v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena dodávaného tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude okamžite kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že Kupujúci zaplatil už časť alebo celú sumu kúpnej ceny, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet, k uzavretiu Kúpnej zmluvy nedôjde.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

• osobny odber bez poplatku

• Dostupnost do 4h

• Veľmi dobrá komunikácia s obchodom
    • Rýchle dodanie objednaného tovaru
    • Dobrý výber tovaru v obchode
    • Ochotný personál
    • Zatiaľ žiadne

Dôvody pre som opísal vo výhodách.
    Obchod vrelo odporúčam aj ostatným.

Velka vyhoda moznost osobneho vyzdvihnutia. Inak dorucovane spolocnostou na dalsi pracovny den