• výborná cena
    • na druhý deň od objednávky som mal tovar doma

Reakcia obchodu Autobaterky

Ďakujeme za pochvalné recenzie nášho obchodu.Velmy sa snažíme aby boli zákazníci s nami spokojní a sme veľmi radi že ste bol s nákupom u nás spokojný.

Predávame len originálne výrobky v pôvodných obaloch priamo od výrobcov s plnou zárukou a dokladom

• Poštovné zadarmo.
    • Privítal by som lepšie zabaliť.

Myslím, že asi najlepšia cena už aj s doručením.

Spokojnosť

• vynikajúce ceny

odporúčam

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• rychlost dodania, poradenstvo, ochota, kvalita, cena
    • nakupujem pravidelne, neprisiel som zatial na ziadne nedostatky

perfektny obchod, dobre ceny, kvalita, poradenstvo...

• Dodanie
    • Nemá

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

Zatial nemám výhrady voči tomuto obchodu.Tovar mi bol doručený hneď v nasledujúci deň.

• Jedna z najlepsich cien
    • Doprava zdarma
    • Datum vyroby baterie
    • Darcek potesil
    • Nezistil som

Bateria objednana v novembri, datum vyroby na baterke bol jul 2015. Takze nova, 4 mesacna baterka a nie odlezany dvoj rocny tovar. Odporucam obchod

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Široký výber, dobrá kvalita, rýchla doprava.

Spokojnosť.

• serioznost rychlost spolahlivost

ano odporucam nakup v tomto obchode z týchto hlavných dovodov:seriozne jednanie,rychlost,spolahlivost.

• Perfektná komunikácia, rýchlosť dodania

Perfektný obchod, naozaj výborná komunikácia s predávajúcim, dokonca aj vo večerných hodinách. Snáď, len si dať pozor naozaj na všetky parametre pri objednávaní.nie ako ja, že si objednáte iný rozmer :-) majú výbornú pomôcku na stránke, čo všetko treba zohľadniť pred kúpou, no ja som si ju samozrejme prečítala až po kúpe :-)

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• páčilo sa mi rýchlosť dodania

zatiaľ spokojnosť. Odporučila by som ho aj iným

• - Komunikácia
    • - Promptnosť
    • - Dopravná spoločnosť

Kuriérovi som ráno volal, nech mi dá vedieť 15 minút dopredu, že nebudem na dodacej adrese ale behať okolo. Povedal, že samozrejme a že do tretej mi bude volať. O pol štvrtej som mu opäť volal ja, na čo mi povedal, že má sklz a že príde o pol piatej. Nakoľko som mal povinnosti, musel som ísť na druhú stranu mesta a do pol štvrtej som čakal na donášku, nemohol som čakať a vybral sa teda autom preč s tým, že o hodinu sa vrátim. O pol hodinu mi volal kuriér, že je v mojom obchode a že mi nechcú prebrať zásielku. Problém je v tom, že ja som na tej adrese žiadny obchod nemal, iba kanceláriu, v ktorej som nebol. O pol piatej som prišiel naspäť, volal kuriérovi a ten mi povedal, že musím prísť do Eurovei, že on už na tej adrese nie je. Tak som sa vybral do Eurovei, zaparkoval, počkal na kuriéra pred Panta Rhei cca. 5 minút a keď prišiel, tak tú novú autobatériu, čo som si objednal, predomnou položil na stranu, kým som mu platil za dobierku (batérie sa nemôžu pokladať na bok, pretože je v nich kyselina). Odporúčam eshopu zmeniť kuriérsku spoločnosť, nakoľko sa mi obchod zdá byť veľmi dobrý, no nechcem túto šarádu s kuriérom zažiť znovu.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Rýchle dodanie a dobrá cena.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• rychle dodanie dobra komunikacia najlepsia cena
    • zatial nic

odporucan aj ostatnym

štandard

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Odporučam
    • super komunikacia
    • rychle dodanie
    • výborná cena

dobra cena + doprava zdarma.
    S nákupom v tomto obchode som bol spokojný.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

Problem s dodanim baterie lebo sa nevedela kurierska spoločnosť spojiť somnou napriek tomu že svoje telefonne čislo som napisal

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Dakujem za kvalitny tovar, som spokojna s komunikaciou predajcu, s dopravou a este ako bonus doprava zdarma. Odporucam kazdemu nakup v tomto obchode :)

Bola som velmi spokojna :)