• Rýchlosť

Odporúčam tento obchod ostatným.

• Velmi dobra cena autobaterie,skor bezkonkurencna mozem odporucit,a dodanie na druhy den,doprava zadarmo tak nie je co riecit iba nakupit.

cena,doprava

Reakcia obchodu Autobaterky

Ďakujeme za pochvalné recenzie nášho obchodu.Velmy sa snažíme aby boli zákazníci s nami spokojní a sme veľmi radi že ste bol s nákupom u nás spokojný.

Predávame len originálne výrobky v pôvodných obaloch priamo od výrobcov s plnou zárukou a dokladom

• Ponuka tovaru, cena

Vsetko prebehlo v poriadku, odporucam

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Prehľadná ponuka, odborné informácie, rýchle dodanie, dobrá cena!

Seriózny obchod, rozumejú tomu, čo predávajú.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Najlepšia cena, vysoká kvalita tovaru, najrýchlejšie doručenie tovaru do 24 hod. Doprava zadarmo :)
    • Žiadné.

Obchod môžem len doporučiť, všetkým kupujúcim. Vybral som si radšej tento obchod, aj keď je od môjho bydliska vzdialený minimálne 300km. Za najnižšiu cenu SOM DOSTÁL, NAKVYŠŠIU KVALITU a SLUŽBY. OBCHOD OZNAČUJEM AKO VZOR, pre ostatných obchodníkov. AKO BY TO MALO NA SLOVENSKU VYZERAŤ A FUNGOVAŤ

• Komukácia super

Všetko OK!

odporúčam

• - rýchle dodanie
    • - dobrá komunikácia

Dobré ceny, dobrá komunikácia, rýchle dodanie, spokojnosť.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Dobrá ponuka a dobré ceny
    • Slabá komunikácia, nevedel som kedy mi kuriér dodá tovar a na stránke v deň dodania ešte bolo písané, že sa spracováva objednávka-malo tam byť, že tovar je expedovaný.

Dobrý obchod, ale treba vylepšiť tú komunikáciu

• ceny a sortiment
    • batéria bola nabitá, auto naštartovalo bez problemov

• ponuka
    • nemozno platit kartou cez net

odporucam

• Prehĺadné vyhĺadanie tovaru

Odporúčam tento obchod
    Ja som spokojný.

• Rýchle vybavenie objednávky

Spolahlive rýchle

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Super cena,rýchlosť dodania a veľmi dobrá komunikácia.vrelo odporúčam

Jednoducho super obchod a kvalitné služby za super ceny.

Váš team autobaterky.eu "Budúcnosť vyzerá skvele

• Dobrá cena a rýchla dodávka
    • Nie je plátca DPH

Pre bežného kupujúceho výborná voľba. Bohužial pre firmy, ktoré sú plátcami DPH sa zbytočne tovar predraží.

• Priaznivá cena.

Výhodný nákup.

• rychlost dodania
    • komunikacia
    • darcek potesil :)
    • trosku zlepsit balenie :)

• + tovar skladom
    • + rychlost dodania 22h