• Dobrá komunikácia zo strany personálu
    • Neprehľadnosť stránky - výber varianty tovaru. Bol mi doručený tovar v inom dizajne, ako som si želala, údajne som objednala tento. Odporúčam sprehľadniť jednoznačnosť výberu.
    • Dobre ceny.
    • Po dohode ohladom osobneho odberu mi volali, ze tovar predali a ze nemam chodit. Na otazku akym dovodom sa nieco take mohlo stat, zrusili hovor bez udania dovodu, bez ospravedlnenia... Nie som spokojna s takymto pristupom a preto neodporucam...

Dufam, ze to bola jedna z mala neprijemnych skusenosti a ze "obchod" sa da vykomunikovat aj korektne...

• rýchlosť dodania

odporúčam

• moznost osobneho odberu
    • splnenie terminov

odporucam zatial som bol spokojny s nakupmi v tomnto obchode...

• zaujimava cena
    • internetova stranka
    • celkom mala pobocka

objednal som si tovar A4tech F3 V-Track gaming mouse USB čierna a náhlavní sada TRUST Pulsar Headset. objednavka mi bola potvrdena s textom "Vaša objednávka zo dňa 2013-02-27 11:40:11 bola potvrdená našim obchodníkom a bola zaradená do systému.",no na druhy den mi volal zamestnanec, ze sa mi ospravedlnuje ale sluchatka uz nemaju. Nieco podobne sa stalo aj panovi predomnou, tiez mu dorucili len cast objednavky, za kt. zaplatil prevodom. Bolo by vhodne castejsie aktualizovat dostupnost na internetovej stranke, ako aj v systeme, kedze asi ani zamestenci nemaju prehlad o tom co este maju a co nie. Ak tovar nepotrebujete okamzite, tak mozete skusit ci Vam ho dorucia, inak by som radsej zvolil iny obchod, pripadne telefonicke overenie dostupnosti (co vsak tiez nezarucuje ze ho budu mat :) ).

• Pomer kvality a ceny
    • Rýchlosť vybavenia
    • Posielajú aj poštou
    • Niekedy chýbajú fotografie tovaru

Objednala som púzdro na telefón značky Puro za veľmi nízku cenu, bol dodaný poštou, rýchlo a v poriadku.
    Je to dobrý obchod, kvalitné veci, dobré ceny, niekedy chýbajú obrázky k tovaru, musíte si ich "vyGoogliť"

• nefunkčný tovar

• dostupnosť

• žiadna komunikácia
    • neaktuálne informácie

nenakupovat

• Nizka cena, rychle dodanie
    • Nema

S nakupom u vas som velmi spokojna,urcite u vas nakupim aj nabuduce

• našla som tam lacné to, čo bolo inde predražené
    • trošku nesedí veľkosť objednaného tovaru, aj keď v objednávke som zadala správny rozmer

ani som nevedela, že taký obchod existuje, mal by si spraviť nejakú reklamu, aby o ňom vedelo viac ľudí

• rýchle a zrozumiteľné jednanie, pomerne rýchla doba prípravy tovaru na osobný odber

odporúčam

• Kvalita a dobré ceny
    • podľa mňa žiadne

vreloo odporúčam

• možnosť osobného prevzatia tovaru
    • orientácia na webových stránkach - katastrofa
    • neprehľadný
    • iba jeden mailový kontakt a ešte nefungoval

Super ceny
    dobrý výberň
    mizerný web
    foto tovaru nekorešponduje s popisom

• nizke ceny

• farebne odtiene vybraneho tovaru nemusia vzdy sediet uplne podla obrazku, ale to je problem fotiek vo vsetkych internetovych obchodoch

zatial bezproblemovy

• Top ceny mnohych produktov

Vyborne ceny, pre mna vyhodna dostupnost, kedze som zo Ziliny.

• Nachádza sa v mieste môjho trvalého bydliska.

• Prehladnosť

Dobre ceny
    Odporučam nakup v tomto obchode

• pri mojom prvom nákupe nikto neodpovedal na mail, ani nikto nedvíhal telefón

-odporúčam Atečko pre prijateľné ceny niektorých tovarov
    -moja prvá snaha o komunikáciu s obchodom či už telefonická alebo elektronická bola nulová, nedvíhali ani neodpovedali, bolo to ešte minulý rok, snáď sa to odvtedy zlepšilo
    -odporúčam tu nakupovať,hlavne ceny niektorých druhov tovarov sú nižšie ako u konkurencie