Čakal som iné. Chýbali mi sťahovacie gumku na spisu nohavíc. Na základe reklamy a ceny som to čakal

mikina pekna ale siltovka na krivo usita viac nez pol centimetra

• Tovar som si objednal s tým že bolo tam písané že mi to doručia 20.12.2019 dnes je 29.12. 2019 a tovar nikde. Písal som a nikto mi neodpísal.

Reakcia obchodu ARMY ORIGINAL

ďakujeme za správu. Zásielku sme Vám poslali 19.12.2019 a už na druhý deň 20.12.2019 o 7:24 bola uložená zásielka na pošte a pripravená na vyzdvihnutie. Informovali sme Vás emailom o odoslaní zásielky 19.12.2019. Taktiež SP posiela informačné SMS správy o uložení zásielky. Taktiež na váš email, ktorý ste nám písali 27.12.2019 sme Vám odpovedali - preveril som emailovú schránku.

Ďakujeme, s pozdravom armyoriginal.

• V prípade že tovar vraciate naspäť je to bezproblémové a peniaze vám pošlú hneď, ako im dorazí tovar od vás
    • obchod, ako taký nemá slabiny

Kupoval som dve tričká a každé malo vadu preto som tovar vrátil. Osobne si myslím, že tričko za 18€ by malo byť bez závad.

• ponuka nohavice bdu a niesu to bundesvery ale nejaká napodobenina ktorá má namiesto originálnych gombíkov suché zipsi a to vam neponukne len tak hocikto
    • ***editované***

***editované *** ked chcete originál bundesvery tak si ich vždy osobne skontrolujte a nenechajte sa ***editované***