Obchod je super,nakupoval som v ňom prvý krát. ...doma som rozbalil balík z nohavicami a pri skúšaní som vytiahol z vrecka zasoplenú papierovú vreckovku...tovar nebudem vracať,ale je to sila... ...poštovné skoro štyri eurá tovar som si musel ísť osobne zobrať na centrálu DPD,ochota doručovateľa bola úplne na nízkej úrovni...určite si už cez túto službu nebudem v budúcnosti nič objednávať...

• Profesionalita, podrobny popis tovaru, videa a recenzie
    • ziadne, su genialny

Vrelo doporucujem, urcite to nebol moj posledny nakup...

• rychlost, ochota, pomoc
    • ziadneeee

Najlepsi obchod. Super rychla doba dodania, rychla a odborna pomoc a rychla vymena tovaru.

• Maximána spokojnosť, výborný prístup, super komunikácia, rýchle dodanie a omnoho viac.
    • Žiadne.

Doporučujem kupovať z toho online obchodu. Zadné problémy, ešte aj poriadna pri výbere veľkosti. Spokojnosť.

• komunikativnost, rychlost, spolahlivost
    • neviem o ziadnych

dobry eshop pre milovnikov military oblecenia

• Prehľadnosť, cena, komunikácia

Obchod má menší sortiment.

Nemám čo dodať, všetko bolo super.

prekvapil ma profesionálny a príjemný prístup obchodného zástupcu, s ktorým som sa telefonicky kontaktovala. :)

ďakujem

• Velky vyber
    • Ziadne

• Perfektnu komunikaciu a este aj v ľubozvucnej slovencine :)

Kupujte

• Pekný výber tovaru,
    • Dobrá komunikácia predajcu

Som spokojný s obchodom i s predajcom , komunikácia predajcu veľmi vynikajúca, kto chce nakupovať vrelo odporúčam ja tiež ešte dačo s tým poriešim =)

• Vynikajúci prístup u zákazníkom a komunikácia snimi. Doručenie tovaru na druhý deň po objednávke s možnosťou vrátenia či výmeny tovaru zdarma v prípade objednania zlej veľkosti. Poškodený tovar som ešte nikdy nemal.
    • Z môjho hľadiska žiadne.

Určite odporúčam.

• Fotky, videa o produktoch a super prehlad!
    • Podla mna nema ziedne slabiny..som 100% spokojny

Velmi rychle dodanie
    Kvalitne produkty a vyborna komunikacia
    Skratka jednoznacne odporucam!

• Dobré ceny, veľa zľavneného tovaru, každú chvíľu niečo nové. To čo majú na stránke, tak to aj reálne majú skladom.
    • Zatiaľ som na žiadne nenarazil.

Po objednávke ma telefonicky kontaktovali a pomohli mi vybrať správnu veľkosť oblečenia na moju postavu. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. Dávnejšie mi dokonca poskytli menšiu zľavu na celý nákup. Za mňa jeden z najlepších obchodov.

• podrobný popis tovaru
    • skvelý zákaznícky servis

Asi najlepší e-shop v ktorom som zatiaľ nakupoval

• Výhodné ceny
    • Skvelé popisy a návody ako si správne objednať veľkosť

Vrelo odporúčam!

• Perfektny zakaznicky servis, super process pripadnej vymeny tovaru v pripade ze velkost nesedi a zakaznik chce inu velkost (menil som bundu).
    • n/a

Velmi dobry pristup k zakaznikom, volali mi na prekontrolovanie ci bola vybrana spravna velkost, aj ohladne vymeny a celkovo som naozaj spokojny zakaznik. Obchod prehladny, s tovarom som spokojny.

• Spolahlivost a rychlost

• rychlost dodania a komunikacia so zakaznikom
    • sem tam tovar ktory by som chcel nieje v mojej velkosti

trosku vysia cena ale max do 10 eur ale kvalita sluzieb ktoru neposkytuje nikto, za kvalitne sluzby si ale rad priplatim cize vrelo odporucam a urcite budem nakupovat aj nadalej

• prístup predávajúceho a flexibilita