• V ponuke web stránky sú tovary, pre ktoré nie je zabezpečená doprava. Kuriérska spoločnosť DPD nezabezpečuje dopravu tovarov s váhou nad 31,5kg (umývačky, chladničky, práčky atď.). Tak takéto tovary nemajú čo byť v ponuke obchodu.
    • Veľmi stručný a nedostatočný popis vlastností, charakteristík a špecifikácii ponúkaných tovarov
    • Totálny chaos zákazníckeho servisu pri spracovaní objednávky, jej expedovaní prípadne stornovaní.
    • Softvér vykazuje veľa chýb, nepodrobil sa dostatočnému IT testu

• Pre ponúkaný tovar s váhou nad 31,5kg nevedia realizovať dopravu.

Produkt mi byl zaslán službou DPD. Přestože faktura byla vystavena v měně € , dopravní společnost DPD chtěla platbu v Kč za nehorázný převodní kurz 28,- Kč/ €. Zkoušel jsem tuto situaci řešit telefinicky přímo s dodavatelem, bylo mi však řečeno že platbu již předělat nelze. Zboží jsem proto nevyzvedl a zboží objednal u jiného dodavatele.

• Nebola dodržaná doba dodania.

tovar bol dodany o 3 dni neskor, ako to bolo uvedene

• Nielenze tovar stale nedorazil...no ani nam to nik nebol schopny napisat,ze nieco sa?deje..ze tovar bude meskat..ako dlho ani ci vobec pride...proste komunikacia 0bodov...az ked sme to zacali riesit tak odpisali...

Tovar dodany v roztrhnutom obale vrecusku,pritom krabica bola neposkodena,ukulele sice boli ok,no balenie nevyhovujuce.

Tovar mi bol doručený poškodený. Podľa postupu na reklamáciu mi eshop odpísal, že pri tovare bol popis, že tovar je poškodený. Ak to tam bolo, tak bohužiaľ som si to nevšimla a je to neprehľadné. Po komunikácii s obchodom na výmenu poškodeného tovaru samozrejme nereagujú..

2krat zrušená objednavka

• Nerozoznajú tovar ktorý si zákazník objedná.

Zamenili tovar a nechcú si priznať.A sú neochotný si priznať chybu.

• sú mantáci, nedodajú taký tovar aký si zákazník objedná a ešte k tomu nechcú vymeniť.

Tovar dodnes nemám

Ziadny tovar mk neprisiel, a obchod ma nijako neupozornil ze tovar nedoruci

Mozna platba len kartou, nedalo sa dobierkou alebo prevodom.

Tovar som do dnešného dňa nedostala, napriek tomu, že už je zaplatený. Volala som tam niekoľko krát a zamestnankyňa mi sľúbila, že sa mi niekto ozve. Už je to 3 dni a nič. Každý deň ten istý prísľub! Nemám ani peniaze, ani tovar. A mal to byť vianočný darček! Hrôza! Dúfam, že uvidím aspoň moje peniaze naspäť!

• Prišiel mi poškodeny tovar

Bol to môj posledný nákup v tomto obchode. Uvidím ako bude ešte vybavená moja reklamacia za poškodený tovar. Na dobierku sa poškodený tovar nedal vrátiť, tak som poslal späť kostolík v hodnote 14 eur za postovne 12 eur. Uvidíme, ako bude všetko vyreklamovane.

• ??????
    • Nekomunikacia nedodali tovaru

Nedorucovat

• Tento dotaznik mi dajte až vtedy ked budem mať tovar doručeny Inač som sklamana na Stranke ked som objednavla tak bolo pisane že tušim do 5 dni si môžem vyzdvihnuť tovar, v ten den ste mi pisali že ste obdržali odomna platbu a zatial nemam tovar tak asi zatial

• Žiadny potvrdzovaní email o objednávke.

Obchod a sortiment OK len popis produktov nie je správny, takže vo finále človek minie financie na niečo, čo nevyužije tak ako je napísané. Viď popis tetovacích šablón a ich viacnásobná použiteľnosť. Absolútne nefunguje.. Čiže zbytočný výdavok..