• nízke ceny
    • neviem

zlá informovanosť o cene za dopravu a koncová cena sa nezhodovala s cenou podla objednávky

• nakup z domu ,cena
    • pladba prevodom nebola mozna

celkom sa da spolahlivy

• V mojom prípade na daný produkt najlepšia cena

• Nie je
    • POZOR, NEMOŽNO ODRÁTAŤ DPH !!!

Objednal som pneu, web ma upozorňoval, že tovar ide do iného štátu a že príde bez DPH. Tak som vypísaľ slovenské Ič Dph, a čakal. Na faktúre bola suma rovnaká ako suma uvádzaná na stránke. Žiadny odpočet dph. Je to nefér keď vyhľadávač radí kvôli cene túto ponuku na popredné miesta.S dopravou vyšla moja pneumatika na 82 EUR, u konkurencie po odratani dph/dopravu neučtujú/ vyjde rovnaka pneu na 61 EUR.Pracovník A pneu mi napísal, že cena je vratane dph, tak tomu nerozumiem.

• nízka cena

Určite odporúčam!

• Najnizsia cena pneumatik na trhu
    • Vysoka cena postovneho. Ak si objednavate pneumatiky za 450eur, postovne by malo byt zdarma, alebo za symbolicku cenu, nie skoro 20eur.

Objednala som 4ks pneumatik, ktore mali byt na sklade. Ked moja objednavka nebola po tyzdni sprocesovana, viackrat som sa im tam pokusala dovolat, ale nikto mi nedvihal. Na mail mi tiez odpovedali telefonatom az o niekolko dni, ze pneumatiky budu az o 4 tyzdne(6 tyzdnov potom, co som realizovala objednavku na stranke), cize az v druhej polovicke decembra. Urcite by mal obchod hned reflektovat na objednavku zakaznika a nerobit mrtveho chrobaka a cakat, ci sa im nejake pneumatiky nepodari zohnat. Chapem, ze je sezona a maju teraz toho vela (ale aj ja som len teraz kupila nove auto a preto som nemohla zimne gumy riesit skor), ale povazujem za neseriozne, ze ma neinformovali do 1-2 dni, ze pneumatiky nebudu, lebo ma dostali do situacie, ze vonku poletuje sneh a ja jazdim na letnych gumach.

pozor, uvadzaju ceny BEZ DPH !!!!!!!!